Profile cover photo
Profile photo
‫دستگاه چاپ سیلک‬‎
3 followers -
دستگاه چاپ سیلک
دستگاه چاپ سیلک

3 followers
About
Posts

Post has attachment
چاپ روی شیشه سرامیک و آینه
با استفاده از چاپ سیلک اسکرین میتوان رنگهای کوره ای را با طرح دلخواه به محصول مورد نظر انتقال داد و پس از چاپ نسبت ه خم و سکوریت آن اقدام کرد. در مواردی که امکان پخت در کوره وجود نداشته باشد از مرکب های دو جزئی استفاده میشود. آنچه چاپ سیلک اسکرین را در این حوزه متمایز می سازد امکان چاپ رنگ های کوره ای ا مقاومت بالای سایشی و حرارتی ، همچنین سرعت بالا در تیراژ های بالا با قیمت مناسب ، نسبت به انواع چاپ مثل چاپ دیجیتال است. 
منبع:
دستگاه چاپ سیلک
Add a comment...

Post has attachment
چاپ در لوازم خانگی
به جرات میتوان گفت که تمام وسایل خانگی پیرامون ما در قسمتی از ساختار خود دارای چاپ صنعتی می باشند. برخی جهت چاپ برند و مارک سازنه ، برخی در پانل یا بدنه خود و برخی در قطعات داختی از چاپ سیلک اسکرین بهره می جویند. امروزه کیفیت چاپ خوب روی محصولات خانگی ، نشانگر اصیل و با کیفیت ودن آن محصول است چراکه خریداران قل از خرید و مصرف محصول ابتدا به ظاهر آن نگاه کرده و نسبت به آنچه در ظاهر دیده اند قضاوت میکنند.
منبع:
چاپ سیلک
Add a comment...

Post has attachment
خدمات چاپ و بسته بندی
 

از آنرو که معمولا در چاپخانه های سیلک انواع و اقسام چاپ انجام می شود و تنوع جنس بسیار زیاد می باشد ، در اغلب موارد ماشین چاپ نیمه اتوماتیک سیلک با میزوکیوم مورد انتخاب قرار میگیرد.

مگر درمورد چاپخانه هایی که فقط چاپ کاغذ با ابعاد خاص و تعریف شده انجام می دهند و معمولا جهت چاپ ورنی و یو وی با سرعت الا از ماشین آلات فول اتوماتیک سیلک اسکرین سیلندری استفاده می کنند.
منبع:
دستگاه چاپ سیلک
Add a comment...

Post has attachment
چاپ در صنعت پلاستیک
امروزه تولید کنندگان قطعات پلاستیکی چه از نوع بادی وچه تزریقی جهت رقابت در بازار، از عوامل مختلفی مثل کیفیت مواد اولیه و قیمت نهایی و سرعت تولید ، بهره می جویند.
از آنجا که رضایت مشتری از ارکان مهم بازاریابی و فروش است ، راه اندازی واحد چاپ در کارخانه تولیدی و ارائه محصول با چاپ  نهایی می تواند باعث جلب مشتریان شود ، چراکه رمان و هزینه باربری محصول جهت چاپ حذف شده و اجرت چاپ برای مشتری کاهش می یابد.
Add a comment...

Post has attachment
قابلیت کنترل چاپ از 20 الی 80 سانتیمتر بر ثانیه بصورت مجزا برای چاپ و روکش رنگ با درایور فرکانسی بدون افت توان

دارای کنترلر قدرتمند زیمنس آلمان با نمایش پیغامهای خطا جهت تست و عیب یابی

سیلندر فستو آلمان جهت مجور عمودی
منبع:
دستگاه چاپ سیلک
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
تبلیغات و دکوراسیون
 

صنعت تبلیغاتو دکوراسیون دو صنف پیشرو در ارائه نوآوری و ایده های نوین و مدرن میباشند. چاپ سیلک اسکرین ه شما کمک میکند ایده های خود را در قالب طراحی زیبا و رنگ های نا محدود حتی در تیراژ های پایین به مراحله اجرا بگذارید.امروزه صنعت تبلیغات با بکارگیری ابزارهایی همچون هدایای تبلیغاتی نقش عمده ای در رونق کسب و کار داشته است. هنر دکوراسیون نیز تا حد زیادی استفاده از روانشناسی رنگها و علم زیباشناسی را مورد توجه قرار داده است. مسلما شما کارت ویزیتی را که متمایز از سایر کارت ای چاپ شده است را بیشتر ترجیح خواهید داد.

موارد مصرف دستگاه چاپ سیلک در تبلیغات و دکوراسیون :

کارت ویزیتهای پی وی سی و پلاستیکی

هدایای تبلیغاتی

کیسه های دسته دار و ساک دستی

استند های تبلیغاتی داخلی و بیرونی

تابلو های راهنمای مراجعین و طبقات

انواع لوح یادبود

پلاکها و تابلوهای ساخته شده از پلکسی گلاس

آینه های قدی دیواری و تزیینی اتاق خواب
....
Add a comment...

Post has attachment
کاربرد دستگاه چاپ سیلک
در مقاله کاربرد دستگاه چاپ سیلک ، قصد داریم تا اطلاعاتی را به صورت کامل ، در زمینه کاربرد دستگاه چاپ سیلک به شما عزیزان ارائه نماییم .

کاربرد دستگاه چاپ سیلک در شرکت ها موسسه های گوناگون ، بر حسب مصرف و نیاز میتواند متفاوت باشد ، همچنین افرادی که قصد خرید و انتخاب دستگاه چاپ سیلک را دارند ، از هیچ محدودیتی در انتخاب برخوردار نبوده و به راحتی میتوانند دستگاه چاپ سیلک مورد نظر را نسبت به کاربرد دستگاه چاپ سیلک در مدل های مختلف انتخاب نمایند .

در ادامه مقاله کاربرد دستگاه چاپ سیلک ، قصد داریم تا کاربرد این دستگاه تمام اتومات را مورد بحث و بررسی قرار بدهیم و اطلاعاتی را در رابطه با کاربرد این دستگاه تمام اتومات و کاربرد این دستگاه تمام اتومات به شما عزیزان ارائه نماییم .

دستگاه چاپ سیلک تمام اتومات همانطور که از نامشان پیداست ، دارای قابلیت انجام کلیه امور چاپ سیلک به صورت اتوماتیک هستند ، یعنی از ابتدایی ترین امور مربوط به چاپ سیلک تا آخرین اموری که می بایست توسط دستگاه چاپ سیلک انجام شود ،...........
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded