Profile cover photo
Profile photo
Travel Team
857 followers -
Create trip of your dreams and find awesome people to travel with!
Create trip of your dreams and find awesome people to travel with!

857 followers
About
Posts

Post has attachment
Czy podróże po mrocznych i w pełni nieodkrytych jeszcze zamkach i zamczyskach są tym, co Was kręci? Jeśli tak, to już w najbliższy czwartek 17.04.2014 o godzinie 20:00 będziecie mieli okazję wpaść w sidła gotyckich legend i tajemnic...
Tego dnia bowiem, na kanale Travel Channel Polska, zostanie wyemitowany premierowy odcinek programu "Legendarne zamki i ich sekrety", opowiadający prawdziwą historię Frankensteina, klątwy mumii oraz człowieka w żelaznej masce... Zainteresowani?
Więcej: http://www.travelchanneltv.pl
‪#‎travel‬, ‪#‎podróż‬, ‪#‎podróże‬, Travel Channel
Photo
Add a comment...

Post has attachment
A czy pamiętacie o listopadowej wyprawie do Indii? Lepiej wcześniej zaklepać sobie miejsce, ponieważ zwykle chętnych jest więcej, niż wolnych biletów - http://travel-team.info/pl/trips/europa-151

#indie, #listopad
Photo
Add a comment...

Post has attachment
"Nauka ekscytujących tańców, joga i medytacja, ćwiczenia odmładzające dla doskonałego samopoczucia, masaże energetyzujące, zwiedzanie uroczych zakątków wybrzeża, plażowanie przy najczystszej części Adriatyku, świetna zabawa po bałkańsku... W tym roku mamy dla Ciebie dwa terminy warsztatów: 13 do 22 czerwca oraz 19 do 28 września.
Warsztaty odbywają się w Montenegro (Czarnogóra- wybrzeże na południe od Chorwacji)." - po więcej informacji nt. tego taneczno-relaksacyjnego wyjazdu oraz kontakt do organizatora, odwiedźcie stronę TT: http://travel-team.info/pl/trips/czarnogora-157.

#montenegro, #czarnogora
(fot.: http://www.pinterest.com/pin/465981892666883261/)
Photo
Add a comment...

Post has attachment
A może do Wietnamu? Wrzesień 2014 - odpowiada Wam ten termin? Jeśli tak, to... "Nasza wycieczka do Wietnamu potrwa 2 tygodnie. Przejedziemy niemalże cały kraj z południa na północ. Miejsca w których się zatrzymamy to: Sajgon, Delta Mekong, Cu Chi, Nha Trang, Hue, Hoi An, Hanoi, Zatoka Ha Long. Poznamy kulturę i tradycję Wietnamu, wspaniałą architekturę i bujną przyrodę. Zasmakujemy się w regionalnych potrawach (nie tylko owoce morza) i zrelaksujemy się na białych plażach Morza Południowochińskiego.". Więcej informacji oraz kontakt do organizatora: http://travel-team.info/pl/trips/wietnam-155.


#travel, Travel-Team.Info, #wietnam
Add a comment...

Post has attachment
"2 tygodnie w Azji Południowo-Wschodniej. Przylecimy do Bangkoku i stąd ruszymy na podbój Kambodży. Zatrzymamy się na parę dni w Angkorze - najwspanialszym zespole świątyń Azji i popłyniemy do wiosek stojących na palach na ogromnym jeziorze Tonle Sap. Podążymy śladami Pol Pota i Czerwonych Khmerów (Pola Śmierci i Muzeum Ludobójstwa – Tuol Sleng) w stolicy Kambodży Phnom Penh. Kilka dni spędzimy w Zatoce Tajlandzkiej wśród palm i białego piasku nad ciepłym morzem." - po więcej informacji nt. tego wyjazdu, zapraszamy na stronę: http://travel-team.info/pl/trips/kambodza-bangkok-156.

#Kambodża, #Azja, #Asia
(fot.: http://www.pinterest.com/pin/154177987215281909/ - Angkor Wat, Wielkie twarze w świątyni Bayon - Kambodża).
Photo
Add a comment...

Post has attachment
"Wybieramy się we dwójkę do Namibii i Botswany. Mamy po 38 i 39 lat i szukamy jednej osoby w podobnym wieku (choć niekoniecznie), która zechciałaby z nami pojechać. Jest to wyprawa guide self drive organizowana dla nas przez polskie biuro z Namibii, jedziemy samochodem 4x4 z kierowcą - przewodnikiem. Śpimy w większości w namiotach na campach ale też od czasu do czasu w lodge. Na pewno nie jest to wyjazd budżetowy ale oba odwiedzane kraje też nie są tanie.
kontakt: bednarzyk@interia.pl"- zachęcamy do kontaktu, wyprawa wydaje się być naaaaprawdę bardzo interesująca! Po więcej informacji, odwiedźcie stronę TT: http://travel-team.info/pl/trips/namibia-i-botswana-154

(fot.: http://www.pinterest.com/pin/401875966720008646/ - Sesriem Canyon, Namibia).
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Przypominamy o zmianie terminu wyprawy Travelbusem w nieznane! 29.06 - 26.07.2014 r. Łącznie cztery tygodnie

Czekamy nadal na Wasze zgłoszenia na wyprawę!

Kontakt:
tel. 796-013-458
e-mail: info@thetravelbus.pl
Photo
Add a comment...

Post has attachment
"UWAGA! WAŻNA INFORMACJA!
Zmiany, duże zmiany ! Wyprawa Travelbusem W Nieznane zostaje przesunięta na Lipiec oraz skrócona do 4 tygodni. Zapewne ma to swoje plusy, jak i minusy. Minusem są 4 tygodnie zamiast 6, ale spokojnie! z pewnością to nadrobimy jakimś minitripem Plusem dla wielu osób może być zmiana terminu na lipiec. Wiele osób pisało, iż termin jest kiepski. Może ten termin jest ok ?

Przypominamy, iż w dalszym ciągu czekamy na Wasze zgłoszenia na wyprawę Travelbusem W Nieznane! Zmieniają się również koszty wyprawy, które spadają sporo poniżej 3000zł. W najbliższym czasie podamy dokładną kwotę, a zainteresowanych prosimy o kontakt

Pozdrawiamy
TheTravelbus"

Więcej na: www.thetravelbus.pl
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Cieszymy się, iż możemy przekazać Wam radosną wiadomość o tym, że dziś objęliśmy #patronat medialny nad bardzo interesującym podróżniczym projektem pt. "Podróże z Buta"!
"To projekt mający na celu spełnienie marzeń o podróżowaniu. Pierwszym etapem realizacji tych planów będzie wyprawa szlakiem South West Coast Path w Anglii. Jest to najdłuższa i najbardziej malownicza trasa w Wielkiej Brytanii. Termin: lipiec - sierpień 2014 Czas przejścia: około 40 dni Trasa: Poole - Minehead Odległość: 1060km.". Po więcej informacji, wejdźcie na https://www.facebook.com/podrozezbuta.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
"Hey! Poszukuję ludzi w wieku 20-26 lat, którzy byliby chętni na tygodniową majówkę w Egipcie w kurorcie Sharm el Sheikh w hotelu Regency Plaza. Wylot 29.04 Z Gdańska.
Ceny zależne od terminu zrobienia rezerwacji w granicach 1800-2300zł/os." - i co Wy na to? Znajdą się chętni? Jeśli tak, więcej szczegółów, dot. tej propozycji, znajdziecie tutaj: http://travel-team.info/pl/trips/egipt-152.

#egypt, #egipt, #trip
(fot.: http://www.pinterest.com/pin/272045633712275844/)
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded