Profile

Cover photo
Radovan Vlk
271 followers|75,806 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

Radovan Vlk

Shared publicly  - 
 
Lokalita je bez síťové konektivity.
Příčina: Na trase rádiového spojení byla vystavěna nová budova. 
 ·  Translate
1
Petr Machata's profile photo
 
Kolegovi z bývalé práce se tuhle propadla kvalita připojení k Internetu. Na vině bylo, že se na hasičárně sušily hadice po nějakém cvičení :)
 ·  Translate
Add a comment...

Radovan Vlk

Shared publicly  - 
1
Add a comment...

Radovan Vlk

Shared publicly  - 
 
"Prosím o dodání 2 ks datových tarifů RJ45 alespoň 10 m"...
 ·  Translate
2
Add a comment...

Radovan Vlk

Shared publicly  - 
 
Léto je naplno tady. 
Již před devátou hodinou ranní tři alarmy na překročení teploty. 
 ·  Translate
1
Add a comment...

Radovan Vlk

commented on a video on YouTube.
Shared publicly  - 
 
Celé jsem si to poslechl, a třetinu nedokáži posoudit (zejména věci týkajících se desítkových tierů), s třetinou souhlasím, a s třetinou nesouhlasím. 

Komarín mi nepřijde tak špatný (možná proto, že mne to tam hází buď s pětkovými tanky, nebo s artynou, kde seshora vidím situaci na celém bojišti), ale beru, že na desítkovém tieru ten gameplay bude asi někde trochu jinde. Holt se tam musí víc používat hlava a více sledovat situace na bojišti než kde jinde. 

Souhlas:
Příliš mnoho vozidel a s tím související nepřehlednost, zprůměrování parametrů a postrádání osobitosti jednotlivých národů. Z nedávno přidaných - lehcí ruští T60, T70, T80. Jak často je potkáváte ve hře? Druhá linie ruských TD - kolik lidí za ně hraje? Naopak - proč hraje tolik lidí za druhou německou linii TD, je to opravdu vyvážené? (Ale věřím, že tenhle trend se zanedlouho zmírní, po vydání britských TD byly také hry plné AT2 a AT8 a teď je v podstatě nepotkávám.) Navíc mi přijde, že kvůli množství TD se dost pomíjí tradiční role tanků, typicky těžkých.
Nerf skautů byl špatný (finalizovali to odstraněním T-50-2) a skauti teď nemají účinnou náhradu. Kdykoliv hraji za TD nebo arty, čekám minuty na spotnutí kohokoliv. Oni na začátku tu hru často rozhýbali. 
Devítku měli vydat až s funkiční fyzikou a větším množstvím HD modelů. Oni prostě jen jedou na kontinuálním zlepšování / přeměňování a tak, jak předtím vylepšovali v každém patchi tři mapy (a předělávání map se jim imho hodně povedlo oproti tomu plochému terénu bez možnosti schování na mapách sedmičkových verzí).

Nesouhlas:
Grafika, např. u map, se jim dost povedla. Ale to tedy bylo už před verzí devět. Teď jen na HD tancích přibyla hromada zkostičkovaných serepetiček. Přijde mi, že prioritu mají u atmosféry a "zážitku" (dodávání dýmu, ohňů, mlh a viditelnosti obecně, efekty s počasím) než u gameplaye. (Trochu paradoxní mi v této konotaci přijde, že tam jsou pořád příšerné zvuky oproti těm, co se dá sehnat v modech a co zvednou atmosféru o 300%.) 
Trochu si myslím, že WG stím nasloucháním zákazníků křivdíš. Když se kouknu na fóra, je (a vždycky bylo) plné především nadávek a kritice změn (i těch pozitivních), konstruktivní kritiky bylo asi 1%. Pak je těžké naslouchat komunitě. Dřív měl absolutně největší průměrný příjem kreditů KV1 (když já za něj hrával před třemi roky, byl pro mne hratelný dost těžko, protože matchoval až s devítkovými tiery), a jak ta tabulka zase vypadá dnes?(http://www.vbaddict.net/statistics.php?tier=0&tanktype=0&nation=0&premium=0&fieldname=creditsn&mapid=0&modeid=0&team=0&battles=0&groupby=0) Co je silný to nerfují, co je slabý, to posilují. Na druhou stranu, když vidím jaké to často proti sobě hází hráče pořád čekám, kdy do MM trošku zahrnou statistiky hráčů, aby ty hry začaly být trochu vyrovnané a nebyly jen o solo akcích, ale to ne. WG si holt ještě nevšimlo, že WoT přestává fungovat, mají rozjetých příliš mnoho věcí, a tomuto se málo věnují, jsem zvědav, kdy jim to dojde. 
Artyny. Pamatuju dobu, kdy bylo v každé desítkové hře sedm artyn na každé straně. Teď jsou vyvážené imho akorát. Ne všechny dají každý tank na jednu ránu, a ty, které ano, nedokáží odjet z místa spawnu, dobíjí se minutu (a výbuchy od arty se zvukově i vizuálně dost odlišují, takže po dvou výbuších kolem víš, že po Tobě jde a že máš teď minutu klidu k akci) a zaměřují tak pomalu, že tank odjede o patnáct metrů dál a ony se musí znovu čtyřicet sekund zaměřovat nebo vystřelit úplně naslepo (a náboj stojí 2,5k), mají hodně nízký camo fakctor, takže při výstřelu lze některé objevit i od půlky mapy (zrovna včera jsem to zažil), pokud se dobře neschovají, a často mají životů na jediný zásah. Takže u mně dobrý, byť jde imho o jedno z nejbrutálnějších vyvážení síly tanku ve hře. 

Jinak každopádně díky za zveřejnění zajímavých názorů :-)
GL & HF!
 ·  Translate

Radovan Vlk

Shared publicly  - 
1
Add a comment...

Radovan Vlk

Shared publicly  - 
 
Ani ajťák by pomalu nevěřil, jak dokáže "projasnít" sobotní směnu takový výpadek na Olšanech. 
Vypadne sice jen jeden nedůležitý duplikovaný hraniční router, ale všechno se začne chovat divně.
 ·  Translate
1
Add a comment...

Radovan Vlk

Shared publicly  - 
 
Svatebné fotografie
1
Add a comment...

Radovan Vlk

Shared publicly  - 
2
Add a comment...

Radovan Vlk

Shared publicly  - 
 
Hledáme na naše pracoviště nového člověka. 
Co je to za práci? Sedíte před třiceti monitory a pozorujete, co se kde na síti u zákazníků děje. Zaregistrování, analýza a řešení výpadků (či jiných nestandardních stavů), jejich administrativní evidence. (Ono stejně většinou jde o výpadek elektřiny, případně providera ;-) ). Hlavní nevýhodou je nepřetržitý směnný režim (dvanáctky). 
Co musí umět? Musel slyšet o počítačových sítích (znalost technologie Cisco výhodou, CCNA bohatě stačí, není podmínkou), kultivovaně komunikovat po telefonu, AJ přinejmenším na základní úrovni (mluvená i psaná). 
Počítají se také zkušenosti s ISP, helpdesky, drobně i servisem HW (z pohledu servisující firmy). 
Tady jsou psané i další věci, ale z praxe vím, že jde hlavně o tohle ;) 
 ·  Translate
ANECT je významným hráčem na poli systémové integrace, který se zaměřuje na dodávky komplexních IT řešení zákazníkům: od odborných konzultací a auditů, přes návrhy řešení, řízení projektů a implementaci řešení, až po následný dohled a vzdálenou správu sítí. Naše řešení stavíme na špičkových ...
1
Add a comment...

Radovan Vlk

Shared publicly  - 
 
Přidáno lednové focení s Lenou...
1
Add a comment...

Radovan Vlk

Shared publicly  - 
1
Marek Spáčil's profile photo
 
Pěkné. Velmi pěkné
Add a comment...
Work
Occupation
IT - Networking
Links
Contributor to
Basic Information
Gender
Male