Profile cover photo
Profile photo
Comfort Heat
44 followers
44 followers
About
Posts

Post has attachment
Greitas šildomų laminuotų grindų įrengimas

Aliuminio folijos grindų šildymo kilimėlis CATE-80 yra labai plonas, naudojamas po laminuotomis ir kietmedžio grindų dangomis. Puikiai tinka šildomoms grindims įrengti: kambariuose, virtuvėje, koridoriuje, o ypač vaikų kambariuose.

CATE-80 aliuminio folijos kilimėlis lengvai instaliuojamas, tolygiai paskleidžia šilumą visame šildomų grindų plote. Aliuminio folija užtikrina maksimalų, tolygų šilumos perdavimą laminuotų, kietmedžio ar medinių grindų dangai. Tolygiai šyla visos grindys išvengiama „karštų, šaltų zonų“ problemos.

CATE-80 aliuminio folijos kilimėlio valdymui rekomenduojame programuojamą Comfort Touch ar išmanųjį Comfort WiFi termostatą. Termostatai komplektuojami su oro, grindų temperatūros jutikliais ir grindų temperatūros ribojimo funkcija. Grindų temperatūros jutiklis montuojamas tiesiai po laminuotų arba kietmedžio grindų danga. Maksimali grindų temperatūra negali viršyti 29 laipsnių celsijaus. Išmanusis termostatas Comfort Touch su lietimui jautriu ekranu turi valdymo prisitaikymo, energijos vartojimo ir planavimo funkcijas. Termostate integruoti 5 temperatūros nustatymo ciklai per parą, taip pat galimas individualus kiekvienos savaitės dienos režimo nustatymas, integruota programos atstatymo funkcija.

Įsirengę aliuminio folijos kilimėlį CATE-80 ir termostatą Comfort Touch mėgausitės jaukia namų šiluma ir minimaliomis energijos sąnaudomis.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ŠILDOMŲ GRINDŲ
SKAIČIUOKLĖ
Comfort Heat “Šildomų grindų skaičiuoklė” parinks Jums tinkamiausią šildymo sistemą ir paskaičiuos jos kainą. Skaičiuoklę rasite internete adresu:

http://www.comfortheat.eu/lt/kalkuliatorius/

#sildomoslaminuotosgrindys #medinesgrindys #grindusildymas #sildymokilimelis

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Svetainė yra viena svarbiausių namų vietų, kur praleidžiame daugiausiai laiko. Svetainėje atsipalaiduojame po įtemptos dienos, leidžiame laiką su šeima, skaitome ar žiūrime televiziją.
Malonu kai grindys skleidžia malonią šilumą visoje svetainėje ir kojoms šilta!
Įrengus Comfort Heat grindų šildymą svetainėje galima užtikrinti norimą temperatūrą ir būtent tuo laiku, kai to mums reikia, t.y. galima sureguliuoti šildymą pagal šeimos poreikius ir įpročius, mažinti šildymo sąnaudas
#ComfortHeat #Svetainė #GrindųŠildymas #Šiluma #Jaukumas
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Sveikiname Karolina Urbanavičiūtė laimėjus veidrodžio šildymo kilimėlį! Informaciją kaip atsiimti prizą atsiųsime el. paštu.

#ComfortHeat #Vonia #VeidrodžiųŠildymoKilimėlis #JokioRasojimo #Konkursas
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Tiesioginė transliacija, kurios metu Comfort Heat Google+ paskyros sekėjai, galės prisijungti prie transliacijos, užduoti jiems rūpimus klausimus, bei diskutuoti tarpusavyje, apie geriausias šidlymo sistemas, bei tinkama jų pritaikymą individualiais atvejais.
Add a comment...

Post has attachment
Vaikų kambariuose mažyliai paprastai praleidžia daug laiko žaisdami. Ne paslaptis, jog pagrindinė žaidimų arena – kambario grindys. Todėl parenkant vaikų kambario šildymą labai svarbu atsižvelgti į optimalų šilumos pasiskirstymą kambaryje.
Comfort Heat elektrinė grindų šildymo sistema užtikrina efektyvų autonominį vaiko kambario šildymą - grindys visada maloniai šiltos, o ir tėvams ramu, kad vaikai neperšals žaisdami ant šaltų grindų.

#ComfortHeat #Vaikųkambarys #GrindųŠildymas #Šiluma #Jaukumas
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Metas tesėti pažadus! Skelbiame konkursą, kuriame galite laimėti veidrodžio šildymo kilimėlį.

Toks kilimėlis yra puikus sprendimas, apsaugantis Jūsų vonios veidrodžius nuo rasojimo!

Norint dalyvauti tereikia sekti mūsų Google+ paskyros puslapį, spustelėti +1 ant šio įrašo bei komentaruose parašyti savo el. pašto adresą.

Konkursas tęsis 1 sav. (nuo 05.12 iki 5.19). Nugalėtojas bus paskelbtas šioje pskyroje bei informuotas asmeniškai.

Linkime sėkmės!!!
#ComfortHeat #Vonia #VeidrodžiųŠildymoKilimėlis #JokioRasojimo #Konkursas
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Mielos mamos,
Nuoširdžiausi sveikinimai ir šilčiausi linkėjimai mamos dienos proga!
Linkime, kad Jūsų namai visuomet būtų kupini jaukumo ir šilumos! #ComfortHeat #MamosDiena #Šiluma #Jaukumas
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Svajojate apie šiuolaikišką ir moderniai įrengtą virtuvę, kurioje gimtų Jūsų kulinarijos šedevrai ir krykštautų mažieji pagalbininkai?
Jei pasirinkote labai gražias, kokybiškas virtuvės grindų plyteles, mūsų klimatinėmis sąlygomis, jos visada bus šaltos.
Comfort Heat virtuvės grindų šildymas - puikus sprendimas, kad mažieji pagalbininkai puikiai jaustųsi virtuvėje ir nesirgtų! #ComfortHeat #VirtuvėsGrindųŠildymas #Šiluma #Jaukumas #ElektrinisŠildymas #ŠildymoKilimėlis
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Ar žinojote, jog Comfort Heat šildymą galima lengvai integruoti kartu su saulės baterijų sistema? Tokiu būdu galima ne tik sutaupyti, bet ir užtikrinti mažesnį gamtai kenksmingų medžiagų išmetimą.
Išmani Comfort Heat grindų šildymo sistema ir saulės šiluma - optimalus ir protingas namų šildymo sprendimas!
#ComfortHeat #ŠildymoSprendimai #Komfortas #SaulėsEnergija #ElektrinisŠildymas #GrindųŠildymas
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded