Profile cover photo
Profile photo
Dworek Oleńka
2 followers
2 followers
About
Dworek Oleńka's posts

Post has attachment
Dworek Oleńka specjalizuje się w organizacji konferencji, spotkań okolicznościowych oraz przyjęć weselnych. Nasze piękne sale weselne z pewnością przypadną Wam do gustu, a obecność hotelu i miejsc noclegowych pozwolą ugościć i zakwaterować wszystkich gości. Szczegóły naszej oferty znajdziecie Państwo na stronie http://www.dworekolenka.pl/. Serdecznie zapraszamy!
Photo

Post has attachment
Dworek Oleńka znajduje się w malowniczej okolicy między Trójmiastem a Szwajcarią Kaszubską. Otoczenie jeziora i lasów to wprost idealny sposób na spędzenie urlopu na łonie natury. Gwarantujemy piękne widoki i błogi spokój. Szczegóły naszej oferty znajdziecie Państwo na stronie http://www.dworekolenka.pl/. Serdecznie zapraszamy!
Photo

Post has attachment
Kolejnym przełomowym momentem w historii naszego Dworku jest rok 1962. To wtedy firma Przędzarnia Czesankowa Elanex z Częstochowy odkupiła od państwa polskiego wydzieloną z PGR-u nieruchomość w Tuchomiu - dworek, domek dla pracowników oraz kurnik. Budynki zostały wyremontowane i przystosowane do celów turystycznych. W 1997 roku po bankructwie firmy Elanex nieruchomość trafiła w ręce obecnych właścicieli. Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z niezwykłą historią naszego Dworku Oleńka. Szczegółowe informacje dostępne na stronie http://www.dworekolenka.pl/.
Photo

Post has attachment
Dworek Oleńka znajduje się na dawnych ziemiach majątku niemieckiego właściciela, Pana Winkelmana. Po II Wojnie Światowej został on wywłaszczony i rozdany pracownikom gospodarstwa, z reszty utworzono Państwowe Gospodarstwo Rolne. Więcej informacji o powstaniu naszego Dworku znajdziecie Państwo na stronie http://www.dworekolenka.pl/. Serdecznie zapraszamy!
Photo

Post has attachment
Piękna okolica Dworku Oleńka zachęca do spacerów i odpoczynku na świeżym powietrzu. Obecność jeziora, lasów oraz licznych atrakcji w pobliżu sprawia, że nie można się u nas nudzić. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którym marzy się jesienny wypoczynek w miejscu z długoletnią tradycją. Szczegóły na stronie http://www.dworekolenka.pl/. Serdecznie zapraszamy!
Photo

Post has attachment
Jesienią też może być pięknie! Okolice Pomorza są niezwykle malownicze również podczas września i października, dlatego zapraszamy Państwa do nas! Abyście dali się oczarować niezwykłej atmosferze Dworku Oleńka oraz pięknym krajobrazom. Szczegóły na stronie http://www.dworekolenka.pl/.
Photo

Post has attachment
W Dworku Oleńka dysponujemy bazą noclegową, dlatego goście weselni nie będą musieli spieszyć się do domów i będą mogli bawić się do końca przyjęcia! Szczegółowe informacje dotyczące noclegów znajdziecie na stronie http://www.dworekolenka.pl/oferta/noclegi/. Serdecznie zapraszamy!
Photo

Post has attachment
Dworek Oleńka to idealne miejsce na wesele! Niewielka odległość od Trójmiasta sprawia, że dojazd nie jest kłopotliwy, a malownicze otoczenie stworzy niepowtarzalny klimat. Dysponujemy dwiema salami weselnymi – większą, która pomieści do 200 osób, oraz mniejszą – na 80 osób. Szczegóły oferty znajdziecie Państwo na stronie http://www.dworekolenka.pl/oferta/wesela/.
Photo

Post has attachment
Wakacje to czas, który każdy chce spędzić inaczej. Jedni z Państwa będą potrzebowali aktywnego odpoczynku, drudzy ciszy i spokoju. Zarówno dla pierwszych, jaki i dla drugich znajdzie się miejsce na Dworku Oleńka! Moc atrakcji, a także otoczenie lasów i jeziora sprawiają, że każdy z naszych gość zorganizuje sobie idealnie czas według swoich potrzeb. Serdecznie zapraszamy po szczegóły na stronę http://www.dworekolenka.pl/.
Photo

Post has attachment
Połowa wakacji za nami! Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego Dworku Oleńka! Gwarantujemy Wam piękne widoki, ciszę, spokój. Położenie nad Jeziorem Tuchomskim sprawia, że nie zabraknie atrakcji. Serdecznie zapraszamy na stronę http://www.dworekolenka.pl/, na które znajdziecie szczegóły naszej oferty.
Photo
Wait while more posts are being loaded