Profile cover photo
Profile photo
Ecowood Polska
4 followers
4 followers
About
Posts

Post has attachment
Oprócz gotowych produktów, oferujemy Państwu również dodatkowe usługi. Mogą Państwo liczyć na transport zamówionego towaru, cięcie zakupionych elementów w siedzibie naszej firmy czy struganie materiałów w przypadku polskiego drewna. Zapraszamy! http://www.ecowoodpolska.pl/tartak-sklad-drewna-sprzedaz-drewna.html
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Większości z nas boazerie kojarzą się z poprzednim systemem i mieszkaniami naszych babć. Nic bardziej mylnego! Boazerie wracają! Bielone czy kolorowe drewno na ścianie to doskonałe uzupełnienie tak modnych mieszkań urządzonych w stylu skandynawskim. Będzie to doskonałe ocieplenie wnętrze oraz niepowtarzalne wykończenie. Zapraszamy! http://www.ecowoodpolska.pl/podbitki-boazerie.html
Skład drewna Ecowood
Skład drewna Ecowood
ecowoodpolska.pl
Add a comment...

Post has attachment
Ecowood Polska – siedziba firmy zlokalizowana jest w Golęczewie koło Poznania, przy ulicy Dworcowej 2. Oferujemy szeroki wybór drewna skandynawskiego. Jeśli mają Państwo pytania dotyczące naszej oferty, chętnie udzielimy odpowiedzi i doradzimy najlepszy wybór. Dane kontaktowe do naszego Składu Centralnego znajdą Państwo na stronie: http://www.ecowoodpolska.pl/galeria.html#kontakt.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszej specjalistycznej ofercie nie mogło zabraknąć klejonek, czyli cenionego elementu konstrukcyjnego w postaci drewna klejonego z kilku warstw o grubości zależnej od przeznaczenia. Dane techniczne oraz dalsze zalety produktu znajdą Państwo pod adresem: http://www.ecowoodpolska.pl/klejonki.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Drewno ze Skandynawii, które znajdą Państwo w naszej ofercie, charakteryzuje się niezwykle wysoką jakością. Dodatkowo, przed sprowadzeniem drewna do Polski, jest poddane zabiegom, dzięki którym zachowuje swoje właściwości i walory. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z informacjami zawartymi na naszej stronie: http://www.ecowoodpolska.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Pokaźna oferta wyrobów z drewna naszej produkcji doczekała się dokumentacji fotograficznej. Na naszej stronie internetowej prezentujemy Państwu nasz skład drewna oraz tartak, w którym powstają wszelkiego rodzaju deski, legary podłogowe, elementy konstrukcji szkieletowych budynków itp.: http://www.ecowoodpolska.pl/galeria.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Firma Ecowood Polska oferuje szeroki wybór boazerii z drewna skandynawskiego, a dokładnie ze świerka lub sosny. Boazeria nadaje wnętrzom przytulności i naturalności. Wciąż nie wyszła z mody – wręcz przeciwnie. Stosować ją można w każdym pomieszczeniu! Zachęcamy do korzystania z naszych usług mieszkańców Poznania i okolic - http://www.ecowoodpolska.pl/podbitki-boazerie.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W ofercie naszej firmy Ecowood Polska znajdziecie Państwo legary i deski podłogowe. Drewno, z którego powstają deski są zrobione najczęściej ze świerku skandynawskiego. Jest suszone i sezonowane, a później strugane i frezowane. Szlifuje się je i pakuje w większe paczki. Dzięki takiej obróbce są niezwykle wytrzymałe i idealnie sprawdzą się jako podłoga w domu, tarasie czy na elewacji. Zapraszamy http://ecowoodpolska.pl/deski_suszone_deski_strugane.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza firma Ecowood Polska jest dystrybutorem drewna skandynawskiego, idealnie nadającego się do budowy domów, magazynów, altan i innych drewnianych obiektów. Do czasu powstania naszej firmy dostęp do tych cennych zasobów miały jedynie firmy z Anglii, Niemiec, USA i Kanady. Zapraszamy Państwa na naszą stronę http://ecowoodpolska.pl/tartak_sklad_drewna_sprzedaz_drewna.html w celu zapoznania się z naszą pełną ofertą.
Add a comment...

Post has attachment
W ofercie naszej firmy Ecowood Polska z Golęczewa pod Poznaniem znajdziecie Państwo również drewno klejone, które łączy się na mikrowczepy lub skleja z kilku warstw. Dzięki najnowocześniejszej technice drewno klejone można stosować w widocznych miejscach konstrukcji budynków, bowiem różnicy między drewnem klejonym i nieklejonym niemal nie widać! :) Zapraszamy po więcej informacji na nasza stronę http://ecowoodpolska.pl/klejonki.html.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded