Profile cover photo
Profile photo
Sanator Łódź - wywóz gruzu i odpadów komunalnych.
2 followers
2 followers
About
Posts

Post has attachment
Firma Sanator działa na terenie Łodzi, Konstantynowa Łódzkiego, Pabianic, Zgierza, Lutomierska, Rąbienia, Aleksandrowa Łódzkiego, Kwiatkowic, Ozorkowa i Strykowa. Oferujemy fachowe porady dotyczący postępowania z odpadami oraz sposobu ich przewozu. Zapraszamy na http://www.sanator.pl/oferta/wywoz-odpadow-przemyslowych.html.

Add a comment...

Post has attachment
Odpady przemysłowe w naszym kraju stanowią ponad 90% wszystkich powstających odpadów. Są one produktem ubocznym działalności zakładów przemysłowych i zalicza się do nich odpady ropopochodne, rozpuszczalniki i różne chemikalia. W Sanator oferujemy wywóz odpadów przemysłowych. Więcej na http://www.sanator.pl/oferta/wywoz-odpadow-przemyslowych.html.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
W Sanator zajmujemy się odbiorem odpadów komunalnych (zmieszanych i niesegregowanych) od klientów indywidualnych, osób fizycznych będących mieszkańcami wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych. Więcej informacji na temat naszej działalności można znaleźć na http://www.sanator.pl/oferta/wywoz-odpadow-komunalnych.html.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wykonując swoją pracę, staramy się proponować podstawienie ekologicznych pojemników wykonanych z gęstego polietylenu, który zapewnia dużą wytrzymałość. Ekologia i troska o środowisko to bowiem priorytet i jedna z najważniejszych wartości wyznawana przez naszą firmę. Zapraszamy na http://www.sanator.pl/oferta/wywoz-odpadow-komunalnych.html.

Photo
Add a comment...

Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych, firm, instytucji oraz spółdzielni. Główną działalnością zakładu robót sanitarnych Sanator jest wywóz odpadów i nieczystości. Dysponujemy nowoczesnymi śmieciarkami o pojemności zabudowy od 7 do 22 metrów sześciennych. Więcej informacji na http://www.sanator.pl/oferta/wywoz-odpadow-komunalnych.html.

Add a comment...

Post has attachment
W Sanator znajdą Państwo prawdziwych specjalistów od rozmaitych prac brukarskich. Wykonujemy nawierzchnie z kostek brukowych, naturalnych oraz granitowych. Budujemy trwałe parkingi, chodniki oraz podwórka. Dowiedz się więcej na http://www.sanator.pl/oferta/wywoz-odpadow-komunalnych.html.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Głównym celem naszej firmy jest działalność na rzecz ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach. Zajmujemy się uszczelnieniem systemu gospodarowania odpadami komunalnymi i prowadzimy selektywne zbieranie odpadów u źródła. Dowiedz się więcej na http://www.sanator.pl/oferta/wywoz-odpadow-komunalnych.html.
Add a comment...

Post has attachment
Dysponujemy specjalnymi kontenerami o zróżnicowanej ładowności, które idealnie nadają się do wywozu gruzu lub śmieci np. na skup złomu. Posiadamy także pojemniki na odpady komunalne. Więcej o naszej działalności, przeczytasz na http://www.sanator.pl/oferta/wywoz-odpadow-komunalnych.html.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Świadczymy usługi wywozu śmieci dla firm, klientów indywidualnych oraz spółdzielni mieszkaniowych. Wieloletnie doświadczenie oraz znajomość rynku pozwoliło nam przedstawić dziś Państwu wyjątkowo atrakcyjną cenowo ofertę wywozu śmieci, odpadów i innych nieczystości. Zapraszamy na http://www.sanator.pl/oferta/wywoz-odpadow-komunalnych.html.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Odpady przemysłowe to aż 91% odpadów, jakie powstają w całej Polsce. Można zatem łatwo wywnioskować, że odpady przemysłowe, że odpady związane z działalnością człowieka na terenie zakładu przemysłowego są najbardziej niebezpieczne dla naszego środowiska. Więcej przydatnych informacji znajdziesz na http://www.sanator.pl/klasyfikacja-odpadow/odpad-przemyslowy.html.

Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded