Profile cover photo
Profile photo
POMAR Poznań
About
Posts

Post has attachment

Monitoring bramy wjazdowej w wysokiej rozdzielczości. Kamera szerokokątna.

Montaż kamery Full HD gwarantuje doskonały obraz i dokładny podgląd na sytuację przed budynkiem. Nagranie zachowane na twardym dysku pozwala sprawdzić co wydarzyło się pod naszą nieobecność. Monitoring i kamery przemysłowe wysokiej rozdzielczości stały się już standardowym wyposażeniem budynku, tak jak antena czy alarm.

Post has attachment
Instalacja sieci w dużych obiektach, to nieustająca wspinaczka po rusztowaniach i drabinach.
Photo
Commenting is disabled for this post.

Post has attachment
Nowa jakość w monitoringu zadomowiła się na dobre. HD-CVI to doskonały stosunek ceny do jakości obrazu. Próbka obrazu z kamery w trakcie montażu i regulacji proponukę przełączyć rozdzielczość filmu na HD: https://youtu.be/zCoCx7kR3Fo

Post has attachment
I stało się ! Od nowego roku w nowym miejscu, pod Poznaniem. Z wygodnym i szybkim dojazdem do centrum. Dokoła cisza i spokój.
Photo
Commenting is disabled for this post.

Myślę o nowej siedzibie dla firmy. Nowe wyzwania i nowe pomysły. Inteligentny dom , powiązanie wszystkich instalacji w jeden system. Pragnienie każdego klienta, jeszcze ciągle za drogie dla wielu.

Po kolejnych zmianach w naziemnej telewizji cyfrowej pojawiło się więcej kanałów. Niestety, jak twierdzą niektórzy, ilość została okupiona jakością nadawanego obrazu. Z deklaracji o telewizji jakości HD, najnowocześniejszej w Europie, zostało zdaje się niewiele, ale i tak cyfryzacja polskiej telewizji dokonała się szybko i bezboleśnie.

Część mieszkańców Poznania czeka z utęsknieniem na doświetlający nadajnik z Piątkowa. Sytuacja z naziemną telewizją cyfrową na Sołaczu jest tragiczna. Niestety to będzie tylko jeden MUX.

Zima jak na razie , słaba  (na szczęście) pozwala pracować. W telekomunikacji wciąż się coś dzieje. Niedługo nowe wyzwania.

Szósty etap wyłączania analogowej telewizji naziemnej,
17 czerwca 2013 roku nastąpi wyłączenie  emisji analogowych telewizji naziemnej  w: Białymstoku, Bieszczadach, Dęblinie, Kielcach, Lublinie, Olsztynie, Opocznie, Płocku, Przemyślu, Radomiu, Siedlcach, Suwałkach, Zamościu.  To przedostatni etap cyfryzacji telewizji naziemnej w Polsce. Powoli nadchodzi czas na cyfrowe RADIO.

Post has attachment
Czwarty etap wyłączania analogowej telewizji naziemnej.

W nocy z 22 i 23 kwietnia nastąpi wyłączenie emisji analogowych telewizji naziemnej oraz włączenie dodatkowych emisji cyfrowych DVB-T MUX3. Na terenie Polski. Powoli telewizja analogowa odchodzi do lamusa.
Photo
Wait while more posts are being loaded