Profile cover photo
Profile photo
nazanin nejat
About
Posts

Post has attachment
Add a comment...

I'm using "Photo Locker",
Download it from http://market.android.com/search?q=pname:com.handyapps.photoLocker
(via @Share Apps)
Add a comment...

Post has attachment
Photo
Add a comment...

بس کن اي زيباي من ، اينـــطور فــالم را نگير،
هـِـي نکن امروز و فردا ، حس و حــالم را نگير؛

شايد اين حرف ِ تو باشد اشتباه و مي شـود،
هــِـي نگو امـــکـــان ندارد ، احـتـمـالم را نگير؛

من به يادت ، خاطـراتـت ، بودنت مـشغولم و،
جـز تـو کـه کـاري نـدارم ، اشتـغـالـم را نـگـيـر؛

با تو من ميسوزم امـّا با تو هم روشن شدم،
شــُـعـلـه ات را بـرنـدار و اشــتـعــالـم را نـگـير؛

سد نساز و خـواهـشا ً اين راه ها را هم نبند،
رود هـسـتـم سـمـت ِ دريـا ، اتــصــالم را نگير؛

ميوه اي کالم وَ هستم مــتـصل بر شاخه ات،
نه ! نکن از خود جدا مـن را ، کــَـمالم را نگـير؛

در خيالاتم تــــو هستي و تو هستي و تويي،
خوش خيالم با خـــيـــال ِ تو ، خيالم را نـگـيـر...
Add a comment...

Post has shared content
ساده ام مثل کبوتر
که به دیوار تو عادت دارم
تو مرا دانه دهی یا ندهی
آب دهی یا ندهی
چون به دیوار تو عادت دارم ...

هر کجا بال بگیرم به تو بر میگردم.
هر کجا آب ببینم ...
هر کجا دانه ببینم ...
هر کجا کوچ کنم
آشیانم سر این دیوار است
من به دیوار تو عادت دارم
من به این سایه دیوار ارادت دارم
تو به من سنگ زنی یا نزنی من هستم ...

تو مرا آب نده
تو مرا دانه نده
به خدا هیچ نخواهم.
تو فقط سنگ نزن ...
میرنجم ...
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Photo
Add a comment...

Post has shared content
سه معجون ، معجزه گر برای سلامتی ..حتما بخوانید *
1-معجونی شفابخش با کنجد و عسل ، زعفران
ترکیب این سه گیاه ،معجونی فوق العاده مقوی در حد معجزه برای تقویت حافظه و تقویت قلب.میباشد.
درست کردن این معجون بسیار ساده است ..
مواد لازم : عسل + کنجد سفید + زعفرون دم کرده
طرز تهیه: زعفران دم کرده را به دو قاشق عسل و یک قاشق غذاخوری کنجد اضافه کرده خوب بهم بزنید. البته مقدار زعفران نباید آنقدر زیاد باشد که عسل را شل کند. مثلا یک قاشق مرباخوری زعفران برای این مقدار کافی است. نیم ساعت که از ترکیب این مواد گذشت کنجدها روی معجون می‌آیند و فقط هنگام مصرف آن را خوب بهم بزنید و روزی یک قاشق از این معجون فوق العاده مقوی، مفید و در عین حال کم کالری را میل کنید.مقدار خوراک طبی ان برای هر نفر معمولی ۱۵ گرم است.
لطفا درخوردن آن زیاده روی نشود زیرا کنجد دیر هضم است و افراط در خوردن باعث خارش اعضا و بوی بد دهان می شود.،برای ورزشکاران تا ۵۰ گرم کنجد بعلاوه ۳ قاشق غذاخوری با ورزش بلامانع میباشد.حتما از این معجون مصرف کنید ،خیلی چیزها باید یادمون بمونه.یه وقت نکنه دچار فراموشی بشیم.بهتر است این معجون را قبل از ناشتا و یا قبل از خواب مصرف شود، یک قاشق غذاخوری تا یکماه میل کنید تا معجزه ان را ببینید
*************************************
2-معجون سه شیره ،درمان بی نظبر در کم خونی
مخلوط شیره انگور.شیره خرما.شیره توت.به اندازه هم.دریک شیشه مخلوط کنید.سرش که بسته باشه وداخل یخچال نگه داری کنید ،این معجون تادوهفته ماندگاری داره.این معجون مقوی روهر 8ساعت .برای بچها یک قاشق مرباخوری و برای بزرگترها یک قاشق غذاخوری.تا دو هفته میل کنید تا معجزه ان را در درمان کم خونی بیحالی وبیحسی بدن.اگر دایم حال خواب الودگی دارید ،بینید،حتی برای چاقهاهم خوب است چون چاق کننده نیست.حتما درست کنید و به فرزندانتان هم بدهید.با این غذاهایی که میخوریم ،بدنمون حتما به خوردنیهای مقوی نیاز داره.سه شیره قویتر از قرص اهن میمونه.و فوری جذب بدن میشه ولی قرص اهن بدون عوارض نیست و ظرف 24ساعت از بدن دفع میشه.
************************************
3-معجونی قوی در کشتن سلول‌های سرطانی
این معجون می‌تواند تمام مشکلات باکتریایی و ویروسی را برطرف کند و برای تقویت تیم ایمنی بدن و جلوگیری از بیماری‌های سرطانی بسیار مفید می‌باشد.، مواد اصلی تشکیل دهنده این عصاره عسل و زرد چوبه میباشد که به عنوان یکی از موثرترین داروهای طبیعی شناخته شده است.
روش آماده سازی:
1 قاشق غذا خوری زرد چوبه
100 گرم عسل ارگانیک
2 قاشق غذا خوری سرکه سیب
1 قاشق چای خوری پوست لیمو ریز شده
1 قاشق چای خوری فلفل سیاه
روش آماده سازی:
زرد چوبه، فلفل سیاه و سرکه سیب را در یک کاسه خوب مخلوط کنید و پس از آن پوست لیمو را به مخلوط اضافه کنید و در نهایت عسل را اضافه کنید تا یک مخلوط همگن بدست آید و این مخلوط را در یک کاسه شیشه‌ای بریزید و در یخچال نگهداری کنید. تا دو هفته یک قاشق غذاخوری قبل از ناشتا و نیم ساعت قبل از خواب میل کنید ،حتما میل کنید تا معجزه ان را در سلامتی خود ببینید..باز هم تاکید میکنم، این معجون نقش مهمی در کشتن سلول‌های سرطانی و تقویت تیم ایمنی بدن دارد.
************************************
حتما از معجون های ذکر شده مصرف کنید تا اثر شگفت انگیز درمانی این گیاهان شفابخش رادر درمان بیماریهایتان احساس کنید،و لطفا به اشتراک بگذارید تا دیگر دوستان هم بخوانند.مهربانی هیچ هزینه ای نداشته،و رساندن دانش عبادت است..موفق و شاد باشید..

=====================================
ترجمه های خود را به گروه تخصصی ما بسپارید.( دانشجویی ، کاتالوگ . شرکتی و .......)
توضیحات بیشتر و قیمت taskinha.ir/news/translation/
==========================================
خواص درمانی زردآلو؛ خورشید میوه های تابستان

http://taskinha.ir/news/%D8%B2%D8%B1%D8%AF%D8%A2%D9%84%D9%88%D8%9B-%D8%AE%D9%88%D8%B1%D8%B4%DB%8C%D8%AF-%D9%85%DB%8C%D9%88%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D8%A7%D8%A8%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86/
Photo
Add a comment...

Post has shared content
١٥درمان خانگی و گیاهی برای آفت دهان
برگ ریحان
برگ ریحان تازه را بجوید. این کار را دوبار در روز تکرارکنید، هر بار می‌توانید ٣ تا ٥ برگ ریحان را بجوید. این درمان را تا بهبود آفت ادامه دهید.

پیاز
پیاز را به شکل خام بخورید. می‌توانید همراه غذا و به عنوان چاشنی از آن استفاده کنید. پیاز به دلیل داشتن سولفور در درمان آفت دهان بسیار مؤثر است.

گوجه‌فرنگی
می‌توانید در سالاد از آن استفده کنید یا بطور جداگانه بطور روزانه مصرف کنید. روش دیگر قرقره کردن آب گوجه‌فرنگی است. دو تا سه بار در روز این کار را انجام دهید و تا بهبودی آفت ادامه دهید.

دمنوش گل‌همیشه بهار/ مریم گلی
می‌توانید به صورت دهان شویه نیز این دمنوش را قرقره کنید. برای تهیه دمنوش کمی از گیاه خشک را در آب بجوشانید. برای دهان شویه صبر کنید دمنوش سرد شود و پس از آن قرقره کنید.

پودر زردچوبه
کمی پودر زردچوبه را با یک قاشق غذاخوری گلیسیرین مخلوط کنید تا به شکل خمیری درآید. این خمیر را مستقیماً بر روی زخم بگذارید. می‌توانید به جای گلیسیرین از آب استفاده کنید.

روغن نعناع
روغن نعناع را مستقیماً بر روی زخم‌ها استفاده کنید تا درد آن کاهش یابد. می‌توانید دوباردر روز این کار را انجام دهید. سعی کنید روغن نعناع حداقل ١٥ تا ٢٠ دقیقه بر روی زخم‌ها باقی بماند، سپس دهان را با آب شستشو دهید.

ماست و پنیر محلی
ماست درمان مؤثری برای آفت دهان است. خوردن ماست دوبار در روز یا خوردن ترکیب موز و ماست برای صبحانه در بهبود آفت مفید است. پنیر محلی نیز مفید است.

آب پرتقال
خوردن آب پرتقال تازه (٣تا ٤ نوبت در روز) می‌تواند به درمان زخم آفت کمک کند. جالب است بدانید که یکی از دلایل بروز آفت دهان، کمبود ویتامین C‌ است. آب پرتقال تازه سرشار از ویتامین C است و استفاده روزانه‌ی آن، ویتامین C‌ مورد نیاز بدن را تأمین می‌کند.

شیرِ نارگیل
از شیرِنارگیل به عنوان دهان شویه، ٣تا٤ بار در روز استفاده کنید و تا بهبودی زخم‌ها ادامه دهید. می‌توانید مقدار کمی عسل را با شیرِنارگیل مخلوط کنید و از آن برای دهان‌شویه استفاده کنید.

دوغ
به طور روزانه مصرف کنید. دوغ یکی از مؤثرترین روش‌های درمان آفت است.

آب
به طور متناوب با آب سرد و گرم دهان را شستشو دهید. هر بار دو فنجان آب کافی است (یکی سرد، دیگری گرم). این درمان بسیار ساده و در دسترس است.

شاه‌ توت
خوردن آب شاه‌توت، راه درمانی دیگری است که باعث کاهش درد و تحریک زخم‌های دهانی می‌شود.

تخم گشنیز
یک قاشق از تخم گشنیز را در مقداری آب بجوشانید، پس از سرد شدن محلول، به عنوان دهان شویه از آن استفاده کنید. این کار را 3 تا 4 بار و تا بهبود زخم‌ها ادامه دهید.

آلوئه ورا
آب آلوئه ورا را 2 تا 3 بار در روز قرقره کنید و تا بهبودی زخم ها ادامه دهید.

روغن درخت چای
این روغن را مستقیما بر روی زخم‌ها قراردهید. مهم است که این کار را پیش از خواب در شب انجام دهید. راه دیگر این است که 3 تا 4 بار در روز آن را در محل زخم‌ها قراردهید. می‌توانید روغن درخت چای را با آب گرم و نمک مخلوط کنید و مخلوط را به عنوان دهان شویه استفاده کنید.

دارچین
مقداری پودر دارچین را با آب گرم مخلوط کنید و به عنوان دهان شویه تا بهبودی زخم‌ها استفاده کنید. بهتر است این محلول را صبح‌ها استفاده کنید.

پاپایا
خوردن میوه‌ی پاپایا به بهبود زخم‌ها کمک می‌کند. افرادی که مبتلا به آفت هستند نباید از غذاهای تند و پرادویه استفاده کنند. خوردن آب و کاهش استرس در بهبود سریع‌تر زخم‌ها مؤثر است.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded