Profile cover photo
Profile photo
Opakomax
About
Opakomax's posts

Post has attachment
Naszą działalność prowadzimy już od lat 90-tych.. Dzięki usługom najwyższej jakości zyskaliśmy zaufanie wielu Klientów. Wasza satysfakcja jest dla nas najważniejsza, dlatego nieustannie poszerzamy ofertę. Zapewniamy również, że dołożymy wszelkich starań, aby jakość świadczonych przez nas usług była tak wysoka jak dotychczas. Zapraszamy! http://www.opakomax.com.pl/
Photo

Post has attachment
Czy zapoznaliście się już Państwo z naszą nową ofertą pudełek oklejanych? Specjalnie dla Was nasza oferta jest regularnie dostosowywana do tak szybko zmieniających się trendów. Oferujemy produkty nie tylko charakteryzujące się wysokimi walorami estetycznymi, ale również zapewniamy konkurencyjne ceny. Więcej informacji znajduje się na stronie: http://www.opakomax.com.pl/.
Photo

Post has attachment
Z naszych usług skorzystały nawet Coca-Cola czy Fanta! A ponadto w 2012 roku podjęliśmy się realizacji regałów związanych z ogólnoeuropejskim wydarzeniem sportowym Euro 2012. Wasza satysfakcja jest dla nas wyłącznie motywacją do świadczenia usług na tak wysokim poziomie jak dotychczas. http://www.opakomax.com.pl/
Photo

Post has attachment
Na specjalne życzenie Klienta przygotujemy obwolutę na stojak. Z tyłu produktu można umieścić grafikę. Jesteśmy przekonani, że konkurencyjna cena oraz niepowtarzalny wygląd produktu mile Was zaskoczą! Zachęcamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami oferty dostępnej na stronie: http://www.opakomax.com.pl/. 
Photo

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą szeroką ofertą pudełek dostępną na stronie: http://www.opakomax.com.pl/. Do Waszej dyspozycji oddajemy najwyższej jakości pudełka zarówno fasonowe, jak i klapowe. Jesteśmy przekonani, że nasze produkty spełnią Wasze oczekiwania!

Post has attachment
Czy chcielibyście wyeksponować ulotki? W takim razie oferowany przez naszą firmę Display jest właśnie dla Was! Już dziś możecie zapoznać się z galerią produktów dostępną na stronie: http://www.opakomax.com.pl/. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.
Photo

Post has attachment
Na specjalne życzenie Klienta podejmiemy się laminowania tektury falistej. Przypominamy, że maksymalny format wynosić może 1650/1300. Specjalizujemy się również w sztancowaniu papieru. Na stronie: http://www.opakomax.com.pl/ znajdują się dodatkowe informacje. 
Photo

Post has attachment
Służymy profesjonalnym doradztwem dotyczącym zaprojektowania kształtu opakowań. Decydując się na nasze usługi możecie mieć pewność, że dokładnie wysłuchamy Waszych oczekiwań. Satysfakcja Klienta jest dla nas najważniejsza! Zachęcamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami naszej kompleksowej oferty dostępnej na stronie: http://www.opakomax.com.pl/.
Photo

Czy poszukujecie najwyższej jakości materiałów reklamowych? Nie macie pomysłu, na które powinniście się zdecydować? Służymy profesjonalną poradą i chętnie pomożemy Wam w podjęciu decyzji. Dane kontaktowe znajdziecie Państwo na stronie: http://www.opakomax.com.pl/. 

Tylko u nas znajdziecie tak szeroki wybór pudełek! Wystarczy jedynie, abyście przedstawili nam swoje oczekiwania, a my postaramy się dopasować produkt w pełni odpowiadający Waszym oczekiwaniom. Oferujemy pudełka zróżnicowane pod względem długości, szerokości czy też wysokości. Dodatkowe informacje znajdują się na stronie: http://www.opakomax.com.pl/.
Wait while more posts are being loaded