Profile cover photo
Profile photo
Trio Shiraz
2 followers
2 followers
About
Posts

Post has attachment
W zakładce http://www.trio.shiraz.pl/mieszkania dostępna jest wyszukiwarka mieszkań, która pomoże Państwu w znalezieniu lokalu najlepiej dostosowanego do Państwa potrzeb. Wszystkich planujących zakup mieszkania na osiedlu Trio Shiraz, serdecznie zachęcamy do skorzystania z narzędzia.
Add a comment...

Post has attachment
Trio Shiraz to nie tylko najwyższy standard mieszkań, ale również perfekcyjna lokalizacja. W zakładce http://www.trio.shiraz.pl/lokalizacja znajdziecie Państwo informacje na temat różnego rodzaju obiektów, znajdujących się w pobliżu inwestycji.
Add a comment...

Post has attachment
Przypominamy, że w zakładce http://www.trio.shiraz.pl/blog dostępny jest nasz firmowy blog. Wszystkich z Państwa, którzy chcą uzyskać dodatkowe informacje na temat inwestycji Trio Shiraz, gorąco zachęcamy do lektury opublikowanych wpisów.
Add a comment...

Post has attachment
Nasze mieszkania są Eco! Szczegółowe informacje na temat ekologicznych standardów, obowiązujących na osiedlu Trio Shiraz znajdziecie Państwo w zakładce http://www.trio.shiraz.pl/opis-inwestycji W przypadku pytań, pozostajemy do dyspozycji.
Add a comment...

Post has attachment
Na stronie internetowej http://www.trio.shiraz.pl/ dostępny jest szczegółowy opis inwestycji Shiraz Trio, zlokalizowanej na warszawskich Bielanach, przy ul. Conrada 3. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z zamieszczonymi materiałami, a w przypadku pytań, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.
Add a comment...

Post has attachment
Serdecznie zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego dostępnego w zakładce http://www.trio.shiraz.pl/standard-etap-i-i-ii Nasi konsultanci z przyjemnością odpowiedzą na każde Państwa pytanie, pomogą, doradzą oraz rozwieją wszelkie wątpliwości.
Add a comment...

Marzysz o mieszkaniu w Warszawie, w doskonałej lokalizacji? Osiedle Trio Shiraz z pewnością sprosta Twoim wymaganiom. Doskonała infrastruktura, bliskość komunikacji miejskiej, a także rozległe tereny zielone to tylko niektóre z atutów lokalizacji osiedla. Szczegóły http://www.trio.shiraz.pl/lokalizacja
Add a comment...

Post has attachment
Przypominamy, że w zakładce http://www.trio.shiraz.pl/standard-etap-i-i-ii dostępne są szczegółowe informacje na temat standardu wykończenia mieszkań pod klucz, dostępnych w naszej ofercie. W przypadku pytań lub wątpliwości związanych z zamieszczonymi informacjami, zapraszamy do kontaktu z biurem sprzedaży Trio Shiraz.
Add a comment...

Post has attachment
Trio Shiraz to gwarancja nowoczesnego i komfortowego mieszkania w dobrej cenie. Cieszymy się, że każdego dnia grono naszych zadowolonych Klientów systematycznie się powiększa. Serdecznie zachęcamy również Państwa do zapoznania się z naszą ofertą http://www.trio.shiraz.pl/
Add a comment...

Post has attachment
Na naszej stronie internetowej znajdziecie Państwo mapkę, na której zostały zaznaczone nasze pozostałe inwestycje. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z propozycjami mieszkań w pięknej Gdyni http://www.trio.shiraz.pl/standard-etap-i-i-ii
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded