Profile cover photo
Profile photo
Emil Gawin
1,352 followers -
SplaszFX, motion design, motionfreaks, 3d, vj, animacja,
SplaszFX, motion design, motionfreaks, 3d, vj, animacja,

1,352 followers
About
Emil's posts

Od 1 kwietnia w Radomiu rusza rower miejski (w końcu). 25 lokalizacji i 250 rowerów. Jako że nie znalazłem żadnej mapy postanowiłem popełnić własną. Oto mapa rozmieszczenia wszystkich punktów z rowerem miejskim w Radomiu. Docelowo jak tylko rower ruszy zostaną na niej poprawione (doprecyzowane lokalizacje) oraz jak czas pozwoli każde miejsce obfotografowane a zdjęcia dodane do mapy.
https://drive.google.com/open?id=1q2HDZwGLxk1L-RaF1jZJx-RFZjM&usp=sharing

Post has attachment

Post has attachment
Mam dość... wojenka o usunięte logo WOŚP trwa i teraz przekaz idzie że serduszko nie zostało usunięte, ale że zostało doklejone.
Naprawdę... tu już nie chodzi o politykę, ale mój branżowy nerw się wzbudził.
Trzeba mieć sporo dobrej woli aby nie zauważyć tej naprawdę prymitywnej roboty retuszerskiej, ale ok... może ktoś ma słaby wzrok więc pomogę. Pierwszy screen to screen z materiału źródłowego ze stronie TVP (około 1 minuta materiału wideo) dwa kolejne screeny to chwila zabawy z poziomami aby ukazać osobom z pomrocznością jasną czy innym strasznym schorzeniem że materiał był jednak manipulowany nieudolnie w tym miejscu.

PS.
A i tak już bardziej prywatnie to cieszę się że dzięki temu materiałowi wiem że nie tym retuszerem nie był nikt kogo miałem kiedykolwiek okazję uczyć obróbki materiału wideo i retuszu - a skąd wiem? Bo żadna z osób które uczyłem nie odwaliła by takiej amatorszczyzny.
#tvpis #dobrazmiana #wosp #wośp 
Photo

Post has attachment

Post has attachment
I wszyscy razem ...
... booo dobra zmiana
oj na na na na...
https://www.youtube.com/watch?v=yK2qf2AHyN4

Post has attachment

Post has attachment
Minęło kilka miesięcy i przyszedł czas już na drugie podejście do ostrego cięcia. I tak oto po raz już drugi w ciągu kilkunastu miesięcy dałem się pociąć dla Fundacja Rak'n'Roll Wygraj Życie i akcji Daj Włos.
A i jak widać poniżej - nie byłem w tym ostrym cięciu sam ;)
Polecam wszystkim długowłosym pójście w moje ślady i nie pozostaje mi nic innego jak bardzo mocno polecić Salon Vena w Radomiu - pełen profesjonalizm, miłe rozmowy i smaczna kawa :)
Photo

Post has shared content
Cisza, cisza i nagle... nowa wersja programów Adobe. Od dziś możecie pobierać nowe wersje programów Adobe spod znaku Adobe Creative Cloud. Zi=obaczcie czy warto aktualizować wasze ulubione programy do najnowszej wersji.

http://motionfreaks.pl/teksty/newsy/item/978-adobe-creative-cloud-2017-nowosci #adobe #aftereffects #adobecreativecloud

Post has attachment
Aborcja, wolność, zabójstwo... Aaaaaa!!! ...
Ten temat znowu wypływa i znowu pewnie nic się nie zmieni... ale igrzyska są ... a w trakcie igrzysk na zapleczu koloseum gdzie lud nie spogląda robi się prawdziwe interesy.
I to jest właśnie ciekawe że gdy ma być w sejmie dyskutowana CETA ... marszałek w ostatnim momencie zmienia plan obrad i wrzuca tam aborcję... a dyskujsję o ceta przenosi na początek października - ciekawe czy to również zostanie przesunięte. A czasu coraz mniej bo Ceta wchodzi w życie 27. Ciekaw jestem jak obecny rząd będzie się tłumaczył z niezawetowania CeTA?

Tak więc czarny marsz czarnym marszem... ale warto się zastanowić czy czasem znowu nie dajemy się ponieść kolejnej zasłonie dymnej.

https://www.youtube.com/watch?v=KgHEhEoX1Tw

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded