Profile cover photo
Profile photo
Krupicka Anna. Biuro rachunkowe
3 followers
3 followers
About
Posts

Post has attachment
Księgowy to zawód zaufania publicznego. Wymaga wiedzy i rzetelności oraz uprawnień poświadczonych stosownym certyfikatem. Certyfikat uprawniający nasze biuro rachunkowe do świadczenia tego typu usług prezentujemy na stronie http://www.krupicka.pl/certyfikat.html. Warto powierzyć księgowość swojej firmy w ręce sprawdzonego specjalisty :)
Photo

Post has attachment
Planują Państwo otworzyć własną działalność gospodarczą? Nim machina pójdzie w ruch, warto zaczerpnąć nieco informacji z internetu. Wiele ciekawych faktów znajdziecie Państwo np. na stronach Ministerstwa Finansów, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, a także na portalach informacyjnych poświęconych tematyce gospodarki i biznesu. Nie musicie ich Państwo wyszukiwać samodzielnie. Specjalnie dla Was zgromadziliśmy wszystkie użyteczne linki w jednym miejscu: http://www.krupicka.pl/linki.html.
Photo

Post has attachment
Doskonale wiemy, że każdy klient ma inne potrzeby i oczekiwania, dlatego u nas możecie Państwo negocjować ceny usług. Dodatkowo dla osób, które rozpoczynają działalność gospodarczą lub przenoszą się do nas z innego biura rachunkowego, oferujemy na start dwumiesięczną zniżkę w wysokości 50%. Warto nas również polecać znajomym: każdy nowy klient to zniżka dla osoby polecającej. Jak to działa? Sprawdźcie Państwo na http://www.krupicka.pl/promocje.html.
Photo

Post has attachment
Warto nam zaufać nie tylko ze względu na kompleksową ofertę usług i wieloletnie doświadczenie. Stawiamy na jasną i przejrzystą komunikację z klientem, dokładnie informujemy o formalnościach i podatkach, odpowiadamy na pytania, doradzamy. Jesteśmy elastyczni i dyspozycyjni. Posiadamy ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. Więcej na temat naszych zasad etyki zawodowej: http://www.krupicka.pl/dlaczego_my.html
Photo

Post has attachment
Witamy Państwa na Google+ ! Biuro rachunkowe Anna Krupicka to księgowość, na której można polegać. Od niemal 10 lat wspieramy naszymi usługami małe i średnie firmy. Oferujemy kompleksową obsługę zewnętrzną księgowości oraz kadr, a także pomoc formalną w założeniu własnego biznesu. Wyróżniają nas szeroki wachlarz usług oraz indywidualne podejście do każdego Klienta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na www.krupicka.pl.
Photo

Post has attachment
Photo
Wait while more posts are being loaded