Profile cover photo
Profile photo
Midyat Gümüş Kenti
About
Posts

Post has attachment
Gümüş Bileklik Modelleri Hayatınıza Renk Katmaya Devam Ediyor

Sizler de gümüş bileklik kullanmaktan bir hayli zevk alan ve hayatını bu şekilde devam ettiren bireylerden misiniz? Her zaman en güzel bileklik modellerine sahip olmak istiyor ve hayatınızdan şıklığın eksik olmasını istemiyor musunuz? O halde tamamen doğru bir adresle tamamen doğru bir zamanda tanıştınız demektir. Midyat gümüş bir firmanın çok daha ötesinde gümüşçülük hizmetleri sunan ve her zaman takı ve aksesuar modelleri ile dikkat çeken bir adrestir. Sizler de hem kalitesinden hem de şıklığından söz ettiren gümüş takı ve aksesuar modellerinin sahibi olmak istiyorsanız, hiç vakit kaybetmeden alışverişe başlayabilir ve böylece tam olarak bu konuda istek ve arzularınıza ulaşmış olabilirsiniz. Birbirinden çeşitli gümüş takılar içerisinde en çok tıklanan ve en çok tercih edilen modellerden birisi de bileklik modelleridir. İçerisinde farklı desenlere ve özelliklere ayrılarak çeşidi bol olarak sunulur.

Gümüş Bileklik Deyip Geçmeyin!

Hem erkekler için hem de kadınlar için kullanımı uygun görülen gümüş bileklik modelleri iki cinsiyet için de farklı tasarımlara sahiptir. Ancak iki cinsin de rahatlıkla kullanabileceği unisex modeller de elbette mevcuttur. Kadınlar için özel tasarlanan bileklik modelleri içerisinde hasır bileklikler de odadır ve bir hayli tercih edilir. Hasırdan ve tamamen el işçiliğinden oluşan bileklik modelleri, işlemelerinde gümüşe ve gümüş zincirlere yer veriyor. Farklı taşların ve uçların hasır şeklinde birleştirilerek oluşturulduğu hasır bileklik modelleri gümüşler içerisinde en çok beğenilen modellerden birisidir. Bileğin büyüklüğüne göre ayarlanabilen özelliğe sahip olması da gözlerden kaçmıyor ve ilk olarak tercih edilme özellikleri arasında yer alıyor.

Otantik Modeller İle Eskiye Dönüş Yapmaya Hazır Olun!

Otantik şekilde tasarlanan ve yalnızca el işçiliği taşıyarak göz dolduran gümüş bileklik modellerinde oldukça fazla ve farklı tasarıma yer veriliyor. Yakut taşlardan, safir taşlardan, zümrüt taşlarından ve daha aklınıza gelen pek çok değerli taştan elde edilen bu bileklik modelleri kadınların vazgeçemediği parçalar arasında yer almaya hak kazanıyor. Oldukça muhteşem ve parlak görünümlere sahip olan bu bileklik modellerinde kullanılan desen ve tasarımlar tamamen el emeği göz nuru olarak ele alınıyor. Sizler de hiç eskimeyecek olan, dikkatli olarak baktığınızda uzun dönemler boyunca kullanabileceğiniz gümüş takı ve aksesuarlara sahip olmak istiyorsanız, sitemizi ziyaret edebilir ve tüm erkek ve kadın gümüş ürünlerini inceleyebilirsiniz.

www.midyatgumuskenti.com
Photo

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded