Profile cover photo
Profile photo
Marcinkevičiaus akupunktūros klinika
akupunktūra, refleksoterapija, tradicinė kinų medicina, gydymas adatomis, akupunktura, rytu medicina, akupunktura vilniuje, vilnius
akupunktūra, refleksoterapija, tradicinė kinų medicina, gydymas adatomis, akupunktura, rytu medicina, akupunktura vilniuje, vilnius
About
Marcinkevičiaus akupunktūros's posts

Post has attachment
http://akupunkturosklinika.lt/akupunktura-nuo-nugaros-skausmo/

Nugaros skausmas – viena aktualiausių šiuolaikinės visuomenės sveikatos problemų. Statistiškai, tai viena dažniausių priežasčių, dėl ko kreipiamasi į gydytoją. Skaičiuojama, jog daugiau nei 60% pasaulio gyventojų bent kartą gyvenime yra patyrę nugaros skausmą!

Post has attachment

Post has attachment
http://akupunkturosklinika.lt/elektroakupunktura/

Elektroakupunktūra – refleksoterapijos gydymo metodas, kuris remiasi biologiškai aktyvių taškų stimuliacija elektros impulsais.
Elektropunktūra visų pirma naudojama diangostikos metu, prietaisų pagalba galima tiksliai nustatyti akupunktūrinių taškų vietą ir išmatuoti jų elektrinius parametrus. Tokiu būu galima labai tiksliai įvardinti žmogaus organizme procesus vykstančius– šis metodas yra vadinamas akupunktūrinių taškų diagnostika. Per taškus galima ne tik diagnozuoti, bet ir gydyti ligas. Taškus veikiant elektrinėmis impulsinėmis srovėmis, įmanoma pagerinti sveikatos būklę. Kai kuriais atvejais tai padeda išvengti chirurginio gydymo ar gydymo vaistais.
Procedūros eiga: pacientas atsigula arba atsisėda ir atsipalaiduoja. Poveikio zonos apnuoginamos. Gydytojas daviklio pagalba nustato akupunktūrinius taškus ir stimuliuoja juos impulsinėmis srovėmis. Impulsinių srovių stiprumas ir dažnis yra parenkamas individualiai, atsižvelgiant į ligos pobūdį, paciento būklę ir jo jautrumo slenkstį.

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
http://akupunkturosklinika.lt/akupunkturos-taskai/

Skirtingi tyrimai įrodė, jog akupunktūros taškai nuo aplinkinių audinių skiriasi įvairiomis savybėmis: elektriniu potencialu, garsiniu ir magnetiniu laidumu, optinėmis ir izotopinėmis savybėmis. Taip pat egzistuoja ir histologiniai skirtumai – nervų galūnėlių jautrumas, didesnė mukopolisacharidų koncentracija, didesnis kiekis jungiamojo audinio plokštelių ir daugelis kitų.

Post has attachment
Mūsų akupunktūros klinika taiko tradicinės kinų medicinos metodus, kurie Kinijoje naudojami jau daugiau nei 3000 metų. Klinikoje naudojant tiek tradicinius, tiek modernius gydymo metodus yra gydomi žmonės, kuriuos vargina įvairios ligos ir sveikatos sutrikimai, taip pat atliekamos gydomosios procedūros ligų profilaktikos tikslais.

http://akupunkturosklinika.lt

Kiekvieno paciento būklė visuomet yra individuali, todėl kiekvienas atvejis reikalauja nuodugnios diagnostikos ir individualios analizės. Tinkamai įvertinus paciento būklę yra aptariamos gydymo galimybės, jų efektyvumas bei pasveikimo prognozė.

Wait while more posts are being loaded