Profile cover photo
Profile photo
Foltyn Auto Service
About
Posts

Post has attachment
Wielu kierowców myli badanie techniczne z przeglądem okresowym. Podstawowa różnica jest zasadnicza. Badanie techniczne to obowiązkowe badanie sprawności naszego pojazdu przeprowadzane w Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów. Jest ono niezbędne, aby pojazd w ogóle został dopuszczony do ruchu po drogach publicznych. Natomiast przegląd okresowy to zalecana przez producenta wizyta w serwisie samochodowym (najczęściej ASO) mająca na celu okresową wymianę części eksploatacyjnych i sprawdzenie stanu technicznego naszego pojazdu.

Wykonaj badanie okresowe - www.foltyn.pl
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kiedy wymienić olej samochodowy? Po ilu kilometrach? Jakiej marki wybrać olej do mojego samochodu? Na wszystkie pytania odpowiedzą państwu nasi mechanicy, którzy specjalizują się w tego typu pracach. Dopasują odpowiedni model do marki w taki sposób, aby uzyskać jak największą wydajność.

www.foltyn.pl
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu samochodowego w Poznaniu. Pełny kontakt wraz z mapą dojazdu znajdą państwo na naszej stronie internetowej - http://foltyn.pl/kontakt-i-dojazd-do-serwis-samochodowy-poznan.php, umawiamy się z każdym klientem po uprzedniej informacji telefonicznej. Zapewniamy, że dla każdego auta znajdziemy czas.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Realizujemy naprawy bieżące samochodów, które na specjalne życzenie klienta muszą zostać naprawione w trybie natychmiastowym. Do bieżących prac zaliczamy - przegląd, wymiana oleju, wymiana rozrządu lub wymiana wahacza.

http://foltyn.pl/uslugi-serwis-staroleka.php
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W czasach, gdy serwisowanie samochodu i same oleje silnikowe stają się coraz bardziej kosztowne, koncepcja silników niewymagających w ogóle wymiany oleju wydaje się atrakcyjna.

Dzięki ścisłej współpracy producentów samochodów, olejów i filtrów olejowych cykle serwisowe silników uległy w ostatnich latach znacznemu wydłużeniu. Nowoczesne środki smarne i dostosowane do nich systemy filtracji pozwalają we współczesnych samochodach osobowych wymieniać olej już nie tylko co 30 tys. km, ale nawet co 50 tys. km.

www.foltyn.pl
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wyposażenie warsztatu to masa przeróżnych rzeczy. Od tych najmniejszych, po bardzo duże urządzenia. Przede wszystkim atrybutem każdego mechanika jest odpowiedni, a za razem niezbędny, zestaw kluczy. Jest to narzędzie, którym od samego początku posługiwali się mechanicy.

www.foltyn.pl
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zawieszenia pneumatyczne z założenia mają poprawiać parametry trakcyjne samochodu. Takie rozwiązanie zapewnia optymalną redukcję drgań i wstrząsów. Poprawiają zatem komfort jazdy. Dzieje się tak, ponieważ sprężony azot w elementach tłumiących jest skuteczniejszy w pochłanianiu nierówności nawierzchni.

www.foltyn.pl
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zachęcamy do regularnego odwiedzania warsztatu samochodowego www.foltyn.pl, w którym za niewielką opłatą będą mogli państwo dokonać wymiany opon, wymiany filtru oleju, wymiany filtra powietrza lub wymiany rozrządu. Specjalizujemy się w wielu dziedzinach mechaniki samochodowej, ale po pełny zakres usług odsyłamy na naszą stronę internetową.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Koło zapasowe to zabezpieczenie na wszystkie awaryjne sytuacje związane z przebitym ogumieniem. W nowych autach zamiast koła zapasowego czy dojazdowego coraz częstszym wariantem alternatywnym jest zestaw naprawczy do kół. Czy warto się nimi interesować? Tego dowiedzą się państwo od naszych mechaników na www.foltyn.pl
Photo
Add a comment...

Post has attachment
ACC (z ang. Adaptive Cruise Control), zwany także ICC (z ang. Intelligent Cruise Control) to system określany jako adaptacyjny tempomat. Po ustaleniu prędkości, z jaką chcemy jechać i odległości od pojazdów przed nami, samoczynnie operuje on pedałami gazu i hamulca. ACC/ICC najlepiej sprawdza się podczas podróży po autostradach, a także drogach szybkiego ruchu.

www.foltyn.pl
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded