Profile cover photo
Profile photo
Lecznica Vita. Przychodnia weterynaryjna. Garbaciak Roman
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Czy polubili już Państwo nasz profil na Facebooku? Jeśli jeszcze nie, to gorąco do tego zachęcamy! Czekają tam na Państwa aktualności z życia naszej lecznicy, interesujące porady, a także mnóstwo zdjęć naszych sympatycznych pacjentów. Link do naszego profilu znajdą Państwo na stronie internetowej - http://lecznicavita.pl/kontakt.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Marzec to Akcja Sterylizacji. Jeszcze do końca tego miesiąca trwa akcja, której celem jest popularyzacja sterylizacji oraz umożliwienie właścicielom psów i kotów zapisanie swojego pupila na zabieg. Wśród placówek, które włączyły się do akcji jest także Lecznica Vita w Częstochowie, zapraszamy - http://lecznicavita.pl/news.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zwierzęta w podeszłym wieku wymagają specjalnej opieki. Istotne jest, żeby przyglądać się naszemu pupilowi i zwracać uwagę na wszelkie zmiany zachowania i samopoczucia. Pamiętajmy także o regularnych wizytach kontrolnych u weterynarza. Więcej na ten temat mogą Państwo przeczytać na stronie internetowej - http://lecznicavita.pl/porada_11_Program-geriatyczny.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli Twoje zwierzę ma alergię lub nietolerancją pokarmową, należy podawać mu specjalna karmę weterynaryjną. Jednakże zanim zaczniemy podawać tego typu karmę, pamiętajmy o tym, żeby się skonsultować z lekarzem weterynarii. O żywieniu zwierząt wiemy wszystko, zapraszamy do naszej lecznicy - http://lecznicavita.pl/uslugi.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Twoja kotka jest w ciąży? Zapraszamy do naszej lecznicy w Częstochowie. W zakres naszych usług wchodzi także położnictwo i ginekologia. Zajmujemy się m.in. potwierdzeniem i monitoringiem przebiegu ciąży przy pomocy USG i świadczymy pomoc porodową. Więcej informacji zamieściliśmy na stronie internetowej - http://lecznicavita.pl/usluga_poloznictwoiginekologia.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasz personel składa się z doświadczonych lekarzy weterynarii, którzy uwielbiają zwierzęta i wiedzą, jak się nimi opiekować. Sami też są właścicielami zwierząt, więc dobrze wiedzą o potrzebach i upodobaniach pupili. Zapraszamy do odwiedzenia naszej lecznicy weterynaryjnej w Częstochowie - http://lecznicavita.pl/kontakt.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasi pracownicy chętnie udzielają porad właścicielom psów, kotów i innych domowych zwierząt. Udzielamy porad z zakresu żywienia zwierząt, jak również ich pielęgnacji. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, a zwłaszcza zakładki Porady, gdzie znajdą Państwo mnóstwo ciekawych informacji - http://lecznicavita.pl/porady.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy Państwu, by ten wyjątkowy czas napełnił wszystkich radością, ciepłem i wzajemną życzliwością. Życzymy dużo zdrowia, radości i magicznych chwil w ciepłej, rodzinnej atmosferze. Niech zapomną Państwo o wszelkich troskach i skupią się na przeżywaniu Świąt. http://lecznicavita.pl
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W zakres naszych usług weterynaryjnych wchodzi także profilaktyka. Zachęcamy do wizyty wraz z pupilem - łatwiej jest zapobiegać wielu chorobom niż je leczyć, zwłaszcza w późnym stadium. W naszej lecznicy wykonujemy szczepienia przeciw chorobom zakaźnym oraz wściekliźnie. Zapraszamy - http://lecznicavita.pl/usluga_profilaktykaiszczepienia.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Przypominamy o możliwości kontaktowania się z nami w przypadku jakichkolwiek pytań. Zapraszamy też do odwiedzenia naszej lecznicy weterynaryjnej w Częstochowie. Oferujemy kompleksowe usługi weterynaryjne dla różnych gatunków zwierząt. Dane kontaktowe znajdą Państwo pod tym linkiem - http://lecznicavita.pl/kontakt.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded