Profile cover photo
Profile photo
Kancelaria Radcy Prawnego Ewelina Kopeć
4 followers
4 followers
About
Communities and Collections
Posts

Post has attachment
Wszystkie czynności prawne zawsze są wykonywane przez naszą Kancelarię w oparciu o zasady etyki zawodowej. Dokładamy wszelkich starań, aby pomoc z naszej strony była skuteczna oraz optymalnie dostosowana do indywidualnej sytuacji Klienta. Dbamy również o przejrzystość rozliczeń finansowych i wysokości wynagrodzenia: http://radca-prawny.rybnik.pl/.
Photo

Post has attachment
Kancelaria Radcy Prawnego Eweliny Kopeć zlokalizowana jest w Rybniku, przy ulicy Powstańców Śląskich 3 lok. 125. Jeśli chcą Państwo skorzystać z naszych usług lub umówić się na konsultacje prawne, zapraszamy do skontaktowania się z nami przy pomocy danych teleadresowych zamieszczonych na naszej stronie: http://radca-prawny.rybnik.pl/kontakt/.
Photo

Post has attachment
Naszym Klientom oferujemy profesjonalną pomoc prawną z zakresu wielu dziedzin prawa. Obok wielu innych spraw, zajmujemy się odszkodowaniami, na co składa się pozyskanie odszkodowania lub renty wyrównawczej, a także pokrycia kosztów leczenia, czy pozyskania zadośćuczynienia za doznaną krzywdę: http://radca-prawny.rybnik.pl/oferta/.
Photo

Post has attachment
Oferta Kancelarii Radcy Prawnego Eweliny Kopeć skierowana jest do Klientów indywidualnych, przedsiębiorców, stowarzyszeń, fundacji oraz do innych podmiotów nieprowadzących działalności gospodarczej. Jeśli potrzebują Państwo pomocy prawnej, zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą Kancelarii, korzystając ze strony internetowej: http://radca-prawny.rybnik.pl/oferta/.
Photo

Post has attachment
Witamy Państwa na oficjalnym profilu Google+ Kancelarii Radcy Prawnego – Eweliny Kopeć. Naszym Klientom udzielamy pomocy prawnej z wielu dziedzin prawa, m. in. cywilnego, rodzinnego i opiekuńczego, administracyjnego, gospodarczego i handlowego oraz wielu innych. Zapraszamy na Państwa do zapoznania się z naszą stroną internetową: http://radca-prawny.rybnik.pl/.
Photo

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded