Profile cover photo
Profile photo
Eda Güner
1 follower
1 follower
About
Eda's posts

Post has attachment
İyi bir özgeçmiş  hazırlamak işe alımlar için oldukça önemlidir. İş bulabilmek için önemli olan bir diğer nokta ise iş alanına uygun sertifika programlarına katılıp, sertifikaları özgeçmişlere eklemektir

Post has attachment
Finans Eğitimi almak istediğimi kime söylesem herkes bana İBS Türkiye'de eğitim almam gerektiğini söylüyordu. İBS Türkiye'de eğitim almaya başladığım zaman ne kadar haklı olduklarını anladım. Eğitim veren çok kurum var fakat İBS Türkiye eğitmen kadrosu ile diğer kurumların hep bir adım ötesinde.

Post has attachment

İlişki ve Evlilik Terapisi çok önemli bir konu olmasına rağmen hala çok önemsenmiyor. Oysa  bu terapilerin amacı çiftlerin ve eşlerin birbirlerini daha iyi anlamasını sağlamak. bu nedenle çok önemli olduğunu düşünüyorum. Siz de İlişki ve Evlilik Terapisi almak isterseniz Madalyon Psikiyatri Merkezi'ne gidebilir ve ilişkinizi daha sağlam temellerle sürdürmek için bir adım atabilirsiniz. 

Post has attachment
Ailemde çıkan ufak tefek tartışmalar yüzünden ailemle anlaşamıyor sürekli kavga ediyordum. Bir gün aileme çok fazla kızmış olmalıyım ki onlarda kimde hatanın olduğunu anlamak için ailecek katılabileceğimiz psikiyatri merkezinden randevu almışlar. Ailemle gitmeme rağmen herkesle tek tek ilgilenildi ve grup terapisine daha sonra alındık. Ben sıkıntılarımı anlattıktan sonra rahatladım ve ailemle aramızdaki buzları erittik. Sizin ailenizde bu tür sorunlar varsa ben yaşamış biri olarak Madalyon Psikiyatri Merkezi aile terapisini şiddetle tavsiye ediyorum. Ailecek aramızdaki sorunlar çözüldü ve çok mutlu bir aileye döndük.  

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Peugeot marka araç sahiplerini Arabamraba.com'a davet ediyorum. Çünkü Arabamaraba.com'Da Peugeot aksesuar modellerine sahip olabilirsiniz. En ucuz Peugeot aksesuar fiyatları için bu e-ticaret sitesinden şaşmayın. 

Post has attachment
Nasıl oyuncu olacağını bilmeyen gençler için casting ajansları büyük önem taşıyor. Bu nedenle yeteneğine güvenen herkesin kendine güvenilir bir cast ajansı seçerek oyunculuk hayallerinin peşinden gitmesi gerekiyor. 
Wait while more posts are being loaded