Profile cover photo
Profile photo
Kristína Smolková
42 followers
42 followers
About
Posts

Post is pinned.Post has attachment
Tak a vítazom chutného banánového kečupu z karibského ostrova Svätá Lucia sa stáva… Gratulujem! :) 

And the winner of Banana ketchup from Saint Lucia is… Congratulations! :)

https://www.facebook.com/CinderellasTravelShoes/videos
Add a comment...

Post has attachment
Aj vy používate Google Fotky na uloženie svojich fotiek a videí? Vždy ma potešia koláže a videá z náhodne vybraných fotiek. Táto mi pripomína májové cestovanie po talianskej Apúlii. Už zajtra prebehne žrebovanie o balíček typických cestovìn - orecchiette, tak máte poslednú šancu súťažiť! :) Viac info na Facebooku: https://www.facebook.com/CinderellasTravelShoes/

Do you use Google Photos to store your photos and videos? I am always curious about new onces ramdomly selected by Google. This one reminds me traveling this May in Italian region - Puglia. Happy weekend :)
Add a comment...

Post has attachment
SÚŤAŽ: Ako som Vám sľúbila, tu je prekvapenie! :) Keďže som sa vďaka vám dostala do TOP 6 cestovateľských blogov v kategórii Bloger roka 2015, rozhodla som sa, že jedného z vás odmením! Stačí odpovedať na otázku: "Koho by ste zobrali na karibský ostrov Svätá Lucia a prečo?" Dajte vedieť v komentároch a hrajte o banánový kečup priamo zo Svätej Lucie. Súťaž trvá do 31. apríla - polnoci. Jedného z vás vyžrebujem už 1. mája! Veľa šťastia! :)
PS: Prečítajte si NOVÝ článok o Svätej Lucii. Pripravovala som ho 10 hodín a je plný tipov, ako si Svätú Luciu užiť čo najlepšie! Príjemné čítanie  :)
http://cinderellastravelshoes.com/svata-lucia/

COMPETITION: I promised you a surprise & here we go! :) As I got into TOP 6 Travel Blogs in Slovakia in the competition Blogger of the year 2015, I would like to thank you & give the present to one of you! You need to answer the question only: "Who would you take to Caribbean island Saint Lucia and why?" Let us know in the comments and win the Banana ketchup, the product of Saint Lucia. Competition ends April 31st - midnight CET. I will announce the winner May 1st! Good luck! :)

PS: Read my NEW POST on my blog about Saint Lucia. I was writing it for you 10 hours & it´s full of tips how to get the most from Saint Lucia! Enjoy
Add a comment...

Súťaž Bloger roka 2015 je v plnom prúde a ešte stále za mňa môžete hlasovať v kategórii Cestovanie. Ak ste tak ešte neurobili, tak šup šup - môžete tak praviť teraz! :) Sľubujem, že pre vás stále prinesiem zaujímavé fotky a cestovateľské tipy! Za každý hlas ĎAKUJEM!
Dôležitý bod: Aby sa váš hlas zarátal, potvrďte link, ktorý vám príde na email - ten sa môže nachádzať aj v spame.
Ste skvelí, ďakujem! :)
http://www.blogerroka.sk/2015/cinderellas-travel-shoes/
Add a comment...

Post has attachment
NOVÝ ČLÁNOK: Mini ostrovy Gili v Indonézii by ste počas cestovania po Indonézii určite nemali vynechať. Prečítajte si o nich viac. Kto by tam nechcel ísť hneď teraz? :) 

http://cinderellastravelshoes.com/ostrovy-gili-v-indonezii/

Do not miss Gili islands when traveling in Indonesia. Read more in the post - the link is in the comment field. Who does not want to travel there right now? :)
Ostrovy Gili v Indonézii
Ostrovy Gili v Indonézii
cinderellastravelshoes.com
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Novy mesiac, nove moznosti! :) Ak sa vam paci moj cestovatelsky blog, budem rada, ak mi date hlas v sutazi Bloger roka 2015! Dakujem & perfektny marec prajem! :)

http://www.blogerroka.sk/2015/cinderellas-travel-shoes/

New month, new opportunities! :) If you enjoy my travel blog, give me your vote in the competition: Blogger of the year 2015! Thank you & have a wonderful March! :)
Add a comment...

Post has attachment
NOVÝ ČLÁNOK: Plánujete cestu do Indonézie? Indonézia je skvelá voľba! Je však dobré vedieť pár tipov ešte pred samotnou cestou. Tu sú tie najdôležitejšie, ktoré sa vám zídu! Boli ste už v Indonézii? Aké sú vaše cestovateľské tipy? ‪#‎Indonesia‬ ‪#‎Asia‬ ‪#‎travel‬ ‪#‎travelblog‬ ‪#‎Indonezia‬ ‪#‎dnescestujem‬

http://cinderellastravelshoes.com/indonezia
Add a comment...

Post has attachment
Happy weekend! Today I have finalized after several days of writing a quite comprehensive travel recap for 2015 with lot of photos! In 2015 I traveled to 11 countries, flew 14 times, celebrated my 30th B-day and I had a lot of fun with you! THANK YOU, you are AMAZING! :)

http://cinderellastravelshoes.com/best-of-2015-my-travel-year-recap/
Add a comment...

Post has attachment
My friend Michaela Struharova is sharing her travel tips for Portugal! The photos were taken by me during our travel with Michaela in Portugal & Michaela wrote a great post! Enjoy :)
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded