Profile cover photo
Profile photo
Zakład Uboju Bydła Rzeźnego „Cezan"
About
Posts

Post has attachment
Nasz zakład mieści się w Raciążu, w powiecie płońskim, w województwie mazowieckim. Działamy na rynku już pod ponad 20 lat. Naszą specjalnością jest profesjonalny ubój bydła rzeźnego. Zajmujemy się sprzedażą hurtową mięsa wołowego, w tym ćwierci wołowych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą - http://cezan-ubojnia.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zapewniamy, że oferowane przez nas mięso jest zawsze świeże i zdrowe. Skupujemy bydło rzeźne, zarówno młode jak i dorosłe, od wyselekcjonowanych hodowców, którzy są specjalistami w swojej branży. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się z ofertą Zakładu uboju bydła rzeźnego Cezan - http://cezan-ubojnia.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli chcemy, żeby mięso wołowe było doskonałej jakości, należy zachować określone standardy chowu. Dlatego też współpracujemy wyłącznie z doświadczonymi polskimi hodowcami. Dzięki temu mamy pewność, że oferowane przez nas mięso spełnia wszelkie normy jakościowe. Zachęcamy do kontaktu - http://cezan-ubojnia.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kilkanaście lat temu, w roku 2005 dokonaliśmy modernizacji zakładu, dzięki czemu spełniamy wszelkie normy i wymogi Unii Europejskiej. Po wejściu Polski do Unii uzyskaliśmy uprawnienia do handlu na rynkach całej UE. Dziś cieszymy się uznaniem wielu Klientów w Polsce i zagranicą. Zachęcamy do współpracy - http://cezan-ubojnia.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Prowadzimy działalność już od ponad 20 lat. Posiadamy uprawnienia do prowadzenia handlu na terenie całej Unii Europejskiej. Wielu Klientów prowadzi z nami stałą wieloletnią współpracę, gdyż zawsze mogą być pewni naszej solidności i jakości świadczonych usług. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej - http://cezan-ubojnia.pl/o-nas/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zajmujemy się ubojem bydła zarówno młodego, jak i dorosłego. Prowadzimy hurtową sprzedaż mięsa wołowego od producentów z dużym doświadczeniem hodowlanym. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, że warto z nami współpracować. Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej - http://cezan-ubojnia.pl/o-nas/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli chcemy zachować świeżość mięsa, bardzo istotne jest, by jego transport odbywał się sprawnie i bez żadnych utrudnień. W naszej ubojni posiadamy nowoczesną flotę samochodów ciężarowych. Są one wyposażone w chłodnie, dzięki czemu jesteśmy w stanie dowieźć świeży towar w każde miejsce w Polsce. Zapraszamy do współpracy - http://cezan-ubojnia.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Chcą Państwo podjąć współpracę z naszą firmą i macie dodatkowe pytania? Interesują Państwa szczegóły naszej oferty? W takim razie czekamy na Państwa telefony i wiadomości mailowe. Mogą też Państwo skorzystać z formularza kontaktowego znajdującego się na stronie internetowej. Odpowiemy na wszystkie pytania, zapraszamy - http://cezan-ubojnia.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli mięso wołowe ma być najlepszej jakości, należy pamiętać o zachowaniu wysokich standardów chowu. W naszym zakładzie uboju bydła rzeźnego skupujemy bydło tylko od polskich rolników, którzy znają się na hodowli i mają duże doświadczenie. Dzięki temu mamy pewność, że oferowane przez nas mięso jest zawsze znakomite. Polecamy nasze usługi - http://cezan-ubojnia.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Specjalizujemy się w sprzedaży hurtowej mięsa wołowego wysokiej jakości. Nasze wyroby spełniają wszelkie wymogi stawiane przez Unię Europejską. Nowoczesne maszyny i wykwalifikowany personel gwarantują, że poradzimy sobie nawet z największymi zamówieniami. U nas zawsze mogą Państwo liczyć na terminowe dostawy - http://cezan-ubojnia.pl/o-nas/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded