Profile cover photo
Profile photo
Rafał T
22 followers
22 followers
About
Posts

Po ostatnich wiadomościach o ubuntu postanowiłem, że najprawdopodobniej zmieniam ubuntu na coś innego. Co sądzicie o deepin? Może macie coś ciekawszego?

Ubuntu 16.04 po aktualizacji z 14.04 wszysto się posypało. Chodzi o grafikę. Unity nie chodzi. Gnome jakoś działa a reszta nie wiadomo. Dostępna jedna rozdzielczość ekranu w dodatku nie taka ja trzeba. Zamula jak ruski czołg. Nie można nic kliknąć. Żeby odświeżyć ekran trzeba kliknąć prawy przycisk myszy. Grafika amd. O co to chodzi? Jest jakiś sposób naprawy? Nie chciałbym reinstalacji.

Mam problem. Nie potrzebnie zaktualizowałem ubuntu do 16.04, teraz mam problem. Nie mogę wyłączyć mojego netbooka. Za każdym razem wisi na logo ubuntu z kropkami ładowania. Co z tym mogę zrobić. Wyłączając z palca "psuje" mi się sprzęt.

Jak mogę w ubuntu phone uruchomić aplikacje x z wersji pc typu gimp? Zna ktoś odpowiedź? Urządzenie to nexus 4 ubuntu 15.04

Dla czego nie mogę zrobić aktualizacji ubuntu phone do wersji 28 w moim nexus 4? Zaczyna pobierać i za chwilę się zmienia na zainstaluj. Później jest reboot i install i po ponownym uruchomieniu znowu to samo l

Post has attachment
Help! Ubuntu 14.04 ubuntu sdk kits create error.
Photo

Post has attachment
Help! Ubuntu 14.04 ubuntu sdk kits create error.
Photo

Czy ktoś z użytkowników ubuntu phone wie jak wysłać lub odebrać pliki do androida przez bt?

Post has attachment

Witajcie. Mam taki problem. Posiadam netbook acer aspire one d257. Po instalacji windows 10 dziwacznym sposobem tj. przełożenie dysku do komputera i rozpoczęcie instalacji (kopiowanie plików) a następnie przełożeniem dysku do netbooka i dokończeniem instalacji (konfiguracji) chcę zainstalować ubuntu 14.04. Tu właśnie pojawia się problem. Instalator nie widzi systemu windows, wyświetla brak zainstalowanych systemów. Chciałbym zachować windows i doinstalować ubuntu. Macie jakieś pomysły, może ktoś się z tym spotkał? Pomożecie?
Wait while more posts are being loaded