Profile cover photo
Profile photo
Cemix Sp. z o.o. Producent chemii budowlanej, posadzki przemysłowe
About
Posts

Post has attachment
W ofercie naszej firmy CEMIX znajdziecie Państwo m.in. kit posadzkowy NL, który idealnie nadaje się do parkingów, ramp, centrów handlowych, ogrodów i podjazdów. Bardzo szybko twardnieje, jest odporny na ścieranie, dostępny w różnych kolorach i łatwy do nakładania nawet w niskich temperaturach! Zapraszamy do współpracy http://cemix.com.pl/kity-posadzkowe/.
Photo

Post has attachment
CEMIX posiada wiele produktów przydatnych w remontach, budowach czy modernizacjach. Niedawno dzięki naszej posypce FLORTOP PLATINIUM market Lidl w Warszawie doczekał się nowiutkiej i świetnie wyglądającej posadzki – widać ja na załączonym zdjęciu. Jest to idealne rozwiązanie do tego typu powierzchni! Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych posypek http://cemix.com.pl/posypki-mineralne/.
Photo

Post has attachment
Jeśli poszukujecie Państwo fugi, która nada się i wytrzyma ruch ciężki, a nawet ekstremalnie ciężki, dobrze trafiliście. Proponujemy fugi żywiczne wysokowytrzymałe ROMPOX V1 i V2, które można śmiało stosować na obszarach wzmożonego ruchu aut ciężarowych i autobusów, na bazach transportowych, czy zatoczkach autobusowych. Więcej informacji o tym materiale znajdziecie Państwo na naszej stronie http://cemix.com.pl/fugi-zywiczne-wysokowytrzymale/.
Photo

Post has attachment
W ofercie CEMIX-u są także mineralne zaprawy korygujące RENOCEM PLUG 1 i 20. Jest to szybkowiążąca, szczelna zaprawa cementowa, która skutecznie zatrzymuje nagłe wycieki wody. Można ją stosować m.in. w naprawach cieknących otworów w elementach betonowych i jako obrzutkę powierzchni betonowych i ceglanych tuneli narażonych na działanie wody. Więcej o tej zaprawie znajdziecie Państwo tutaj http://cemix.com.pl/mineralne-zaprawy-korkujace/.
Photo

Post has attachment
Dziś chcielibyśmy Państwu zareklamować podłogi cementowo-architektoniczne. A dokładnie zestaw wylewki samopoziomującej FLO – CEM XD (jest gotowa do użycia zaraz po zmieszaniu z wodą) + lakier poliuretanowy PU WA (lakier zamykający). Można po niej chodzić już 6 godzin po wylaniu! Jest gładką i twardą oraz niepylącą posadzką przemysłową. Więcej informacji znajduje się tutaj http://cemix.com.pl/podlogi-cementowo-architektoniczne/.
Photo

Post has attachment
Na naszej stronie internetowej http://cemix.com.pl/pzh-ibdim-ce/ znajdziecie Państwo długą listę naszych produktów, przy których oznaczyliśmy ich aprobaty i atesty. Dzięki temu macie Państwo pewność, że oferujemy asortyment tylko i wyłącznie bardzo dobrej i sprawdzonej jakości!
Photo

Post has attachment
Chcielibyśmy Państwu dziś przedstawić metodę wykonania podłogi dekoracyjnej z FLOR-TOP DEKO metodą „mokro na mokro”. FLOR-TOP DEKO to gotowy zestaw twardych kruszyw, cementu i dodatków modyfikujących do wykonywania warstw wierzchnich posadzek. Zapewnia on uzyskanie gładkiej i jednolitej oraz niepylącej i co ważne mrozoodpornej posadzki. Szczegóły dostępne są tutaj http://cemix.com.pl/podlogi-szlifowane/.
Photo

Post has attachment
Firma CEMIX jest cenionym producentem materiałów chemii budowlanej, zwłaszcza produktów do wykonania betonowych posadzek i podług dekoracyjno-użytkowych. Oferujemy m.in. mikrobeton architektoniczny, polewkę szybkosprawną, czy zaprawy betonowe. Posiadamy też kity dylatacyjne i fugi do bruków. Więcej o nas znajdziecie Państwo tutaj http://cemix.com.pl/kontakt/.
Photo

Post has attachment
Jeśli poszukujecie Państwo metody na uszczelnienie szwów roboczych w konstrukcjach żelbetonowych i betonowych, to mamy dla Was rozwiązanie. Proponujemy oferowaną przez nas elastomerową taśmę uszczelniającą SUPERCAST SW 10, która pod wpływem wody pęcznieje wewnątrz konstrukcji. Montuje się ją gwoździami lub na nierównych powierzchniach kitem Supercast SWX. Więcej o niej znajdziecie tutaj http://cemix.com.pl/tasmy-peczniejace/.
Photo

Post has attachment
Proponujemy Państwu naszą technologię reprofilacji i naprawy żelbetonu systemem mac PCC RENOCEM. Systemy te stosuje się przy naprawie odpowiedzialnych elementów konstrukcyjnych, takich jak belki, słupy, płyty dachowe, zbiorniki, rampy, mosty, posadzki i wiele innych. O tej technologii przeczytacie Państwo tutaj http://cemix.com.pl/naprawa-betonow/.
Photo
Wait while more posts are being loaded