Profile cover photo
Profile photo
Psycholog Psychoterapeuta Maślankowska Irena
About
Posts

Post has attachment
W naszym gabinecie zajmujemy się także leczeniem zaburzeń odżywiania, do których można zaleczyć anoreksję bądź bulimię. Jeśli zauważyliście, że bliska Wam osoba zmaga się z tego typu problemem, zareagujcie i zaproponujcie wizytę psychologa. A może sami czujecie, że potrzebujecie pomocy? Skontaktujcie się z nami, a ustalimy wszelkie szczegóły: http://psycholog-opole-maslankowska.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszym gabinecie leczymy psychoterapię nerwic i u dzieci, jak i u dorosłych. Jeśli od dłuższego czasu zmagacie się z problemami, które uprzykrzają Wam codzienne funkcjonowanie, warto skontaktować się ze specjalistą. Jesteśmy od tego, aby Wam pomagać. Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową: http://psycholog-opole-maslankowska.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszym gabinecie prowadzimy także psychoterapię grupową. To świetna forma pomocy dla wszystkich tych osób, które mają problemy w relacjach z innymi. Żadna to nowość, że większe rezultaty przynosi radzenie sobie z problemami, gdy nie jest się samemu. Mają Państwo pytania? Jesteśmy do dyspozycji! Na stronie internetowej: http://psycholog-opole-maslankowska.pl/ zamieściliśmy więcej informacji.
Photo
Add a comment...

Mają Państwo wrażenie, że Państwa dziecko nie radzi sobie z emocjami? Pociecha ma problemy z agresją bądź z wyrażaniem uczuć? Nie wiedzą Państwo, jak poradzić sobie z tym problemem? W tej sytuacji najlepszym wyjściem będzie skorzystanie ze wsparcia psychologa, który udzieli Państwu profesjonalnej pomocy. W naszym gabinecie dobieramy formę terapii indywidualnie dobranej pod kątem potrzeb osoby, która się do nas zgłasza. Na stronie internetowej: http://psycholog-opole-maslankowska.pl/ zamieściliśmy więcej informacji.
Add a comment...

Post has attachment
Wszystkim naszym Pacjentom chcielibyśmy złożyć najserdeczniejsze życzenia z okazji nadchodzącyh Świąt Bożego Narodzenia. Miłości, spełnienia marzeń, zdrowia, a także, przede wszystkim, wiary we własne możliwości. Niech Państwo nigdy nie zwątpią w swoje siły! Warto także pamiętać o tym, że nasi specjaliści są od tego, by nieść Państwu pomoc. http://psycholog-opole-maslankowska.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wielu osobom zmagającym się z uzależnieniem wydaje się, że z tą kwestią niewiele da się zrobić. Osoby te nie mają motywacji i wiary w to, że mogą pokonać swoje uzależnienie. Jednak jeśli chcieliby Państwo zmienić coś w swoim życiu i jeśli mają Państwo wystarczającą chęć zmian, warto skonsultować się ze specjalistą, który pomoże Państwu uporać się z tym problemem. W naszym gabinecie zajmujemy się, między innymi, leczeniem uzależnień. Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową: http://psycholog-opole-maslankowska.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W Państwa małżeństwie ostatnimi czasy nie dzieje się za dobrze? Jednak chcieliby Państwo naprawić coś w swoim związku? Nie zamierzają Państwo brać rozwodu? Zapraszamy na terapię małżeńską. Jeśli nie wypracowali jeszcze Państwo sposobu radzenia sobie z wszelkiego rodzaju konfliktami, jak najbardziej warto skorzystać ze wsparcia osoby doświadczonej. Na stronie internetowej: http://psycholog-opole-maslankowska.pl/ zamieściliśmy więcej informacji.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zajmujemy się, między innymi, leczeniem natręctw. Natręctwa, choć dla niektórych tak błahe, potrafią narobić dużych szkód w organizmie. Przekładają się także na sferę fizyczną. Ponadto, sprawiają, że chory uzależnia właściwie całe swoje życie od wykonywania określonych czynności. Warto wiedzieć, że z pomocą zaufanego psychologa mogą Państwo zmienić swoje życie! Na stronie internetowej: http://psycholog-opole-maslankowska.pl/kontakt/ zamieściliśmy nasze dane kontaktowe.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Asertywność nie jest Państwa mocną stroną? Nie umieją Państwo odmawiać innym, przez co na Państwa głowie jest coraz więcej obowiązków? Taki stan rzeczy niewątpliwie bardzo męczy… Warto jednak wiedzieć, że można nauczyć się asertywności. Jeśli czują się Państwo gotowi na zmianę, zachęcamy do skontaktowania się z nami. Na stronie internetowej: http://psycholog-opole-maslankowska.pl/kontakt/ zamieściliśmy dane kontaktowe.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Witamy serdecznie na oficjalnym profilu gabinetu psychologicznego w Opolu Ireny Maślankowskiej. Znajdą nas Państwo w Opolu. Od lat pomagamy uporać się Pacjentom z ich problemami. Nasze doświadczenie jest imponujące, dzięki czemu mogą Państwo liczyć na fachowe wsparcie. Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową: http://psycholog-opole-maslankowska.pl/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded