Profile cover photo
Profile photo
سلسله - معرفی بهترین ها
2 followers
2 followers
About
Posts

Post has attachment
۱۰ اشتباه رایج در خرید لپ تاپ – راهنمای خرید لپ تاپ: ۱۰ اشتباه رایج در خرید لپ تاپ لپ تاپ ها این شاهکار مهندسی الکترونیک امروزه جای خود را در میان همه باز کرده اند و تمامی اقشار جامعه برای راحتی در کارشان به این نتیجه  رسیده اند که یکی از این وسیله ها را نیاز دارند. صرف نظر از شغل و نوع کار برای ذخیره … نوشته ۱۰ اشتباه رایج در خرید لپ تاپ – راهنمای خرید لپ تاپ اولین بار در سلسله - معرفی بهترین ها - تاپ 10. پدیدار شد.
Add a comment...

Post has attachment
۱۰ عضو اصلی بدن شناخته نشده: عضلات شناخته نشده اصلی بدن   ما انسان ها به برخی از اعضای بدنمان توجه ویژه ای داریم یا بهتر بگم بعضی از عضلات اصلی بدن ما توجه ویژه ای را از ما جلب میکنند، اعضایی مثل قلب و مغز و کبد و عضلات و گونه و… . اما جالب است بدانید که عضلاتی در … نوشته ۱۰ عضو اصلی بدن شناخته نشده اولین بار در سلسله - معرفی بهترین ها - تاپ 10. پدیدار شد.
Add a comment...

Post has attachment
۱۰ فروشگاه برتر اینترنتی ایران: معرفی ۱۰ فروشگاه برتر اینترنتی ایران در  ایران مدتی است که فروشگاه های اینترنتی جایگاه خود را بین مردم پیدا کرده و توانسته اند اعتماد کاربران را به خود جلب کنند. فروشگاه اینترنتی به سایت هایی گفته می شود که به کاربران خود خدمات یا کالای خاصی را به صورت آنلاین ارائه می دهند . … نوشته ۱۰ فروشگاه برتر اینترنتی ایران اولین بار در سلسله - معرفی بهترین ها - تاپ 10. پدیدار شد.
Add a comment...

Post has attachment
۱۰ کاربرد اصلی لینکدین: ۱۰ روش کاربردی استفاده از لینکدین باید ها و نباید های لینکدین   لینکدین یکی از بزرگ ترین شبکه های اجتماعی و پتلفرم های مهمی است که در دنیای امروز هر کسب و کاری برای برند سازی و توسعه کسب و کار خود و و افراد برای یافتن کار و همکار و… به این شبکه … نوشته ۱۰ کاربرد اصلی لینکدین اولین بار در سلسله - معرفی بهترین ها - تاپ 10. پدیدار شد.
Add a comment...

Post has attachment
۱۰ راه خلاقانه استفاده از قهوه در کنار نوشیدن آن: خیلی از ماها عاشق طعم قهوه به خصوص قهوه اول صبح هستیم و دوست داریم که صبح خودمونو با یک فنجان قهوه خوب و خوش عطر شروع کنیم. قهوه خواص بسیار زیاد و استفاده های گوناگونی به جز تاثیر مستقیم بر بدن ما بر زندگی روزمره ما میتواند داشته باشد که ما در این مقاله قصد معرفی چند تا از این خاصیت ها و کاربرد های قهوه و راه های گوناگون استفاده قهوه را داریم. نوشته ۱۰ راه خلاقانه استفاده از قهوه در کنار نوشیدن آن اولین بار در سلسله - معرفی بهترین ها - تاپ 10. پدیدار شد.
Add a comment...

Post has attachment
معرفی بهترین سایت های اشتراک ویدیو در ایران: امروزه با توجه به افزایش چشم گیر سرعت اینترنت در ایران استقبال کاربران اینترنت ایرانی از ویدیو نیز افزایش پیدا کرده است. از طرفی امروزه هر وب مستری میداند که ویدیو مارکتینگ و تاثییر ویدیو بر روی مخاطب نسبت به دیگر روش های مارکتینگ از چه اهمیت بالایی برخوردار است. از طرفی در دنیای امروز ویدیو ها به یکی از مهم ترین و بزرگترین ابزار در فروش و بازاریابی، جلب اعتماد و افزایش ترافیک سایت و... تبدیل شده اند. حال با توجه به علاقه مخاطبان به تماشای ویدیو نسبت به خواندن متن، انتشار ویدیو در سایت های اشتراک ویدیویی رایگان برای شناساندن برند خود به مخاطب روشی معقول و منطقی است. نوشته معرفی بهترین سایت های اشتراک ویدیو در ایران اولین بار در سلسله - معرفی بهترین ها - تاپ 10. پدیدار شد.
Add a comment...

Post has attachment
۷ خوراکی سالم برای زندگی سالم: خوردنی ها و خوراکی های سالم در زندگی روزمره   بر اساس نظرسنجی ها و منابع موجود در سراسر ایالات متحده آمریکا و اروپای غربی، در این مقاله ما جزئیات ۷ خوراکی سالم برای یک زندگی سالم را خدمت شما ارائه می کنیم. بسیاری از افراد به دنبال رژیم های غذایی مناسب و سالم برای … نوشته ۷ خوراکی سالم برای زندگی سالم اولین بار در سلسله - معرفی بهترین ها - تاپ 10. پدیدار شد.
Add a comment...

Post has attachment
بلند ترین برج های جهان: بلندترین برج های جهان در تعریف مهندسی یک برج، به یک سازه بلند ساخته شده توسط انسان گفته می شود. منظور ما در این مقاله از برج لزوما برج های مسکونی و یا تجاری نیستند، این برج ها می توانند برج های دیدبانی، برج های رادیویی و یا برج های تلوزیونی باشند. ما در این … نوشته بلند ترین برج های جهان اولین بار در سلسله - معرفی بهترین ها - تاپ 10. پدیدار شد.
Add a comment...

Post has attachment
گرانترین تابلوهای نقاشی جهان: در این لیست میپردازیم به معرفی گرانترین تابلو های نقاشی جهان که تا به امروز بیشترین پول بابت تابلو های نقاشی در جهان به این تابلو ها داده شده است. ما در این لیست قصد نداریم معروف ترین و بهترین آثار نقاشی دنیا را معرفی کنیم، چرا که بسیاری از این آثار در موزه ها نگهداری می شوند و خرید و فروش نمی شوند. پس ما در این تاپ ۱۰ تصمیم گرفته ایم که گران قیمت ترین تابل های دنیا را معرفی کنیم.(در این لیست ما سعی کرده ایم که نرخ تورم را هم در نظر بگیریم.) نوشته گرانترین تابلوهای نقاشی جهان اولین بار در سلسله - معرفی بهترین ها - تاپ 10. پدیدار شد.
Add a comment...

Post has attachment
فجیع ترین حوادث تاریخی جهان: نسل بشر همیشه با بلاهای طبیعی مختلفی روبرو بوده؛ و این حوادث عمدتا باعث مرگ و میر بی شماری از انسانها در طول تاریخ شده اند. اما ما در این مقاله قصد نداریم به بلاهای طبیعی بپردازیم، بلکه ده مورد از فجیع ترین حوادث تاریخ، که بخاطر اشتباهات انسانی رخ داده و عواقب و آثار جبران ناپذیری در پی داشتند را مرور می‌کنیم. نوشته فجیع ترین حوادث تاریخی جهان اولین بار در سلسله - معرفی بهترین ها - تاپ 10. پدیدار شد.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded