Profile cover photo
Profile photo
PRODUCENT MASZYN DLA PRZEMYSŁU MIĘSNEGO I MEBLI DLA GASTRONOMII – JUGEMA
2 followers
2 followers
About
Posts

Post has attachment
W ofercie firmy Jugema znajda Państwo również profesjonalne okapy ze stali nierdzewnej. Specjalna konstrukcja pozwala wyłapać tłuszcz i skierować go do rynienek odpływowych. Dodatkowo utrzymanie w czystości okapów gastronomicznych i przemysłowych w czystości nie stanowi problemu: http://sklep.jugema.com.pl/category/okapy-wyciagowe-125?horizontal.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferujemy wysokiej jakości sprzęty i konstrukcje ze stali nierdzewnej: kloce masarskie, pojemniki na odpadki, podstawy pod zmywarkę, taborety, półki wiszące, a także łapacze tłuszczu. Dokładamy wszelkich starań, aby najmniejszy szczegół wykonany był z najwyższą precyzją. Nasz asortyment dostępny jest na stronie: http://sklep.jugema.com.pl/category/akcesoria-95?horizontal.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W uzupełnieniu oferty świadczymy usługi z zakresu specjalistycznego cięcia blach. Wysoką dokładność cięcia, jego powtarzalność oraz bezpieczeństwo obrabianego materiału, wolnego od niepożądanych zniekształceń gwarantuje innowacyjna metoda laserowa, o czym piszemy więcej pod adresem: http://sklep.jugema.com.pl/webpage/o-firmie.html.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wysokiej jakości meble technologiczne na potrzeby gastronomii stanowią domenę firmy Jugema ze Środy Wielkopolskiej. W naszej ofercie znajdą Państwo kompletne wyposażenie kuchni w postaci szafek, regałów, zlewów, basenów gastronomicznych czy nadstawek o wysokich właściwościach użytkowych: http://sklep.jugema.com.pl/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jugema – producent urządzeń ze stali nierdzewnej dla przemysłu mięsnego i gastronomicznego – nasz sklep pozostaje do Państwa dyspozycji w Środzie Wielkopolskiej, przy ulicy Kosynierów 74. Jeśli mają Państwo pytania dotyczące naszej działalności, zachęcamy do kontaktu. Wszelkie dane teleadresowe do naszej firmy znajdują się pod adresem: http://sklep.jugema.com.pl/webpage/kontakt.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W każdym lokalu gastronomicznym lub magazynie z pewnością sprawdzą się proponowane przez nas regały. To stabilny mebel, wykonany ze stali nierdzewnej, dzięki któremu utrzymanie porządku w produktach nie będzie stanowiło problemu. Oferujemy regały w różnych rozmiarach, które opisujemy na stronie internetowej: http://sklep.jugema.com.pl/category/meble-technologiczne-regaly.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Bemary – kolejna kategoria profesjonalnych produktów gastronomicznych naszego sklepu internetowego, to precyzyjnie wykonane z kwasoodpornej stali nierdzewnej urządzenia grzewcze, dzięki którym dania nie przypalają się, a jednocześnie długo utrzymują wysoką temperaturę: http://sklep.jugema.com.pl/category/urzadzenia-grzewcze-bemary?horizontal.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Baseny ze stali nierdzewnej, dostępne w ofercie Jugema, znajdują zastosowanie przede wszystkim w gastronomii. Wychodząc naprzeciw różnorodnym potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów, proponujemy różne rodzaje basenów gastronomicznych, a także wykonawstwo tego elementu wyposażenia na specjalne, indywidualne zamówienie: http://sklep.jugema.com.pl/category/meble-technologiczne-baseny?horizontal.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nawet nie zdajecie sobie sprawy, jak długą drogę musi przebyć mięso, aby finalnie trafiło na nasze stoły. Droga prowadzi je między innymi przez produkowane w naszej pracowni urządzenia. Chcecie wiedzieć, w co wyposażone są zakłady mięsne? Zapraszamy na: http://jugema.com.pl/Przemysl.html
Photo
Add a comment...

Post has attachment
To właśnie dzięki zakładom mięsnym sklepy zaopatrują się w świeże mięso, które później trafia na nasze stoły! Z przyjemnością więc pomagamy im, oferując nowoczesne urządzenia, takie jak komory: wędzarniczo-parzelnicze, piekarnicze, parzelnicze, do barwienia i wędzenia tradycyjnego. Szczegóły dostępne są na: http://jugema.com.pl/Komory.html
PhotoPhotoPhoto
17.04.2018
3 Photos - View album
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded