Profile cover photo
Profile photo
SECAR. Nowoczesne Technologie w Twoim Samochodzie
2 followers
2 followers
About
SECAR. Nowoczesne Technologie w Twoim Samochodzie's posts

Post has attachment
Zatrudniamy wyszkolonych fachowców, którzy są ekspertami w swojej dziedzinie. Dla nas najważniejsze jest zadowolenie klientów, każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby jakość usług, które świadczymy utrzymana była wysokim poziomie. Nie czekajcie i sprawdźcie sami, dlaczego warto nam zaufać! http://www.secar.pl/
Photo

Post has attachment
W Polsce z dnia na dzień rośnie liczba zgłoszeń dotyczących kradzieży aut. Większości przypadków dałoby się uniknąć, gdyby samochody były wyposażone w odpowiedni alarm. W naszej ofercie znajdziecie Państwo nowoczesne systemy antynapadowe, które montować można we wszystkich rodzajach aut. Szczegółowy opis oferty dostępny jest na: http://www.secar.pl/autoalarmy.html. Zapraszamy!
Photo

Post has attachment
Jeżeli szukacie Państwo profesjonalnego serwisu, który zajmie się instalacją klimatyzacji w Waszym aucie to świetnie trafiliście! Obsługujemy samochody dostawcze, ciężarowe, osobowe oraz ciągniki. Wszystkim naszym klientom usługi oraz sprzęt na najwyższym poziomie. Szczegółowy opis oferty dostępny jest na: http://www.secar.pl/klimatyzacja.html. Zapraszamy!

Post has attachment
Yanosik to nasz nowoczesny, interaktywny komunikator dla kierowców. Pozornie proste urządzenie łączy w sobie potencjał urządzeń GPS i CB radia. Kierowca, który posiada Yanosika otrzymuje głosowe ostrzeżenia o różnych wydarzeniach drogowych oraz o fotoradarach. Szczegółowy opis produktu dostępny jest na: http://www.secar.pl/YANOSIK_R,148.html. Zapraszamy!
Photo

Post has attachment
Wszystkich Państwa zachęcamy do śledzenia strony internetowej: http://www.secar.pl/. Znajdziecie na niej aktualną ofertę naszej firmy, wraz z jej obowiązującymi promocjami. Jesteśmy pewni, że w naszym sklepie każdy znajdzie to, czego szuka. Nie czekajcie i sprawdźcie już dzisiaj, co mamy Wam do zaoferowania! 
Photo

Oferta COYOTE Pocket Edition zapewnia skuteczną oraz bezterminową ochronę przed mandatami! Zróbcie sobie prezent i cieszcie się pełnym komfortem jazdy. Gwarantujemy stuprocentowe zadowolenie! Szczegółowy opis produktu umieszczony został na: http://www.secar.pl/. Serdecznie zapraszamy!

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szereg usług związanych z montażem autoalarmów. Zajmujemy się montażem alarmów w różnorodnych pojazdach. Jeżeli macie problem z obecnie zainstalowanym alarmem przyjdzie do nas, a dokonamy fachowej diagnozy problemu. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych! Więcej informacji znajdziecie na: http://www.secar.pl/. Zapraszamy!

Post has attachment
Coyote CB to nasz nowoczesny system, który przekazuje informacje o zdarzeniach drogowych i radarach. Program aktualizuje się w czasie rzeczywistym, dzięki czemu przekazuje kierowcy aktualne informacje o korkach drogowych i wypadkach. Szczegółowy opis produktu dostępny jest na naszej stronie internetowej: http://www.secar.pl/. Serdecznie zapraszamy!
Photo

Post has attachment
Przypominamy, że w naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór dodatków samochodowych. Na każdy zakupiony u nas produkt otrzymacie Państwo paragon i stosowną gwarancję. Nie czekajcie i sprawdźcie już dzisiaj, dlaczego warto wybrać akurat nas. Szczegóły oferty znajdziecie przechodząc na naszą oficjalną stronę internetową: www.secar.pl. Zapraszamy!
Photo

W naszym asortymencie znajdziecie Państwo zestawy głośnomówiące wiodących marek. Przypominamy, że polskie prawo zabrania korzystania z telefonu w trakcie jazdy, a złamanie zasady grozi mandatem i punktami karnymi. Więcej informacji o naszych zestawach głośnomówiących znajdziecie Państwo przechodząc na: www.secar.pl Zapraszamy!
Wait while more posts are being loaded