Profile cover photo
Profile photo
CM Construction - Ścianki szczelne,roboty inżynieryjne, roboty ziemne
12 followers
12 followers
About
Posts

Post has attachment
Specjalizujemy się w zabezpieczaniu wykopów oraz pracach hydrotechnicznych oraz geotechnicznych. Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta, zachęcamy do kontaktu. Siedziba naszej firmy mieści się w Szczecinie przy ul. Czorsztyńskiej 28a. Czekamy na Państwa telefony i wiadomości mailowe. Dane kontaktowe zamieściliśmy pod tym linkiem - http://www.cm-construction.pl/kontakt.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Ekrany akustyczne skutecznie chronią przed nadmiernym hałasem. Stawiane są wzdłuż dróg i szlaków komunikacyjnych oraz terenów przemysłowych umiejscowionych w pobliżu zabudowań. Do wykonania ekranów akustycznych podchodzimy kompleksowo. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą - http://www.cm-construction.pl/oferta/14-Ekrany%20akustyczne.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Grodzice wykonane są z polichlorku winylu. Wykorzystywane są jako osłony stref brzegowych zbiorników wodnych, rowów melioracyjnych, umocnień wałów przeciwpowodziowych, regulacji koryt rzecznych. Sprawdzają się też jako przesłony ograniczające filtrację wód gruntowych. Grodzice wykorzystujemy w naszej pracy - http://www.cm-construction.pl/oferta/2-Zabezpieczenie%20wykop%C3%B3w.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Podejmujemy się również zabezpieczania wykopów. Do tego celu wykorzystujemy ścianki szczelne oraz ścianki berlińskie, które sprawdzą się w miejscach, gdzie grunt jest nienawodniony, a na wykopy szerokopasmowe nie pozwala silne zurbanizowanie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą w tym zakresie - http://www.cm-construction.pl/oferta/21-%C5%9Acianka%C2%A0berli%C5%84ska.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Za nami wiele różnego typu realizacji i lata doświadczenia. Zajmujemy się pogrążaniem ścianek szczelnych i grodzic, wzmacniamy grunt za pomocą mikropali, pali stalowych, pali CFA oraz kolumn DSM. Montujemy również panele akustyczne. Z naszą szczegółową ofertą możecie zapoznać się na: http://www.cm-construction.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Przypominamy, że oprócz prac geotechnicznych i hydrotechnicznych, robót ziemnych oraz montażu ekranów akustycznych, oferujemy również wynajem sprzętu. Proponujemy wynajem koparek, wibromłotów elektrycznych i hydraulicznych, dźwigów gąsienicowych i innych. Oczywiście zapewniamy również profesjonalną obsługę. Zapraszamy do współpracy! http://www.cm-construction.pl/oferta/18-Wynajem%20sprz%C4%99tu
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Ekrany akustyczne najczęściej montowane są w pobliżu szlaków komunikacyjnych i obszarów przemysłowych. Dostępne są różne rodzaje paneli akustycznych: betonowe, panele typu „zielona ściana” oraz panele płytowe przeźroczyste. Więcej na ten temat przeczytacie na naszej stronie. http://www.cm-construction.pl/oferta/14-Ekrany%20akustyczne
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Ekrany akustyczne są coraz częściej spotykanym rozwiązaniem. Chronią przed hałasem, a ich montaż przebiega dość sprawnie. W zakresie naszych usług mieści się również budowa ekranów akustycznych. Zapraszamy do współpracy! http://www.cm-construction.pl/oferta/14-Ekrany%20akustyczne
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W zakresie naszych usług mieści się również wykonanie mikropali. Mikropale sprawdzają się we wszystkich rodzajach gruntu i w różnego typu materiałach. Ich realizacja polega na wierceniu otworu o danym nachyleniu, montażu elementów i wypełnieniu otworu zawiesiną cementową. http://www.cm-construction.pl/oferta/24.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kotwy gruntowe wykonujemy w systemie tradycyjnym, polegającym na wykonaniu przewiertu wstępnego oraz montażu zbrojenia w postaci pręta w otulinie kamienia cementowego. Kolejnym systemem, w jakim wykonujemy kotwy są systemowe żerdzie samowiercące. Owa metoda polega na wierceniu żerdzią wiertniczą z traconą koronką, która jest również zbrojeniem kotwy. Więcej na ten temat na: http://www.cm-construction.pl/oferta/24.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded