Profile

Cover photo
Justinas Žilinskas
Lived in Iliuzijų pasauly
1,515 followers|462,290 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

Justinas Žilinskas

Shared publicly  - 
 
+Gyvenimo Stebėtojas 

Su visa didele Von Zeppelin meile T-Rex, klausimas apie delfinus užmušė visą fantaziją (o aš juk šiaip rašytojas fantastas)... Na, atskleiskite tą paslaptingą mintį, kuo siejasi delfinai ir papūgos? Kur ten buvo paslėpti kabliukai? Nes klausimas iš stiliaus "kas žalias viduryje balos (ats: fortepijonas: kaip noriu, taip dažau, kur noriu ten statau) yra tikrai nesuvokiamas...
 ·  Translate
8
True Flax's profile photoKarolis Kaupinis's profile photoJustinas Žilinskas's profile photoGyvenimo Stebėtojas's profile photo
12 comments
 
Kai klausimas lengvas, geriau, kai klausimo pradžia su atsakymu nesisieja. Prieš mėnesį buvo mano tokio tipo klausimas apie eurą ir kamanę. Delfinų atveju klausimo pradžia ne tik kad siejasi su atsakymu, bet ir padeda eliminuoti vieną atsakymo variantą (patį delfiną) iš kokių penkių galimų. Beje, peles su parašiutais mes atspėjome. Kalbančios papūgos - geriau žinomas reiškinys nei pelės desantininkės.
 ·  Translate
Add a comment...

Justinas Žilinskas

Shared publicly  - 
 
Žodžiu, iki Maco aš turbūt nesuaugsiu, o ir gal nereikia. Ką rekomenduotumėte, kai reikalavimai: a) lengvas; b) ilgai traukia baterija; c) būtų faina, kad būtų laptopo ir planšetės hibridas. Priimu visus svarstymus :)
 ·  Translate
1
Saulius Grigoravicius's profile photoCRONUS Karmalakas's profile photoJulius Pauliukaitis's profile photoTomas R's profile photo
22 comments
 
Asus Zen.
Add a comment...
 
Toks štai naujas blogas. Tikslas - versti rusiškus tekstus nesuprantamtiems kvadratinių raidžių. Ir dar šio to. 

http://ukraina.popo.lt/
 ·  Translate
21
4
Giedrius Žitkus's profile photoSkirmantas Tumelis's profile photo
Add a comment...

Justinas Žilinskas

Shared publicly  - 
 
Įmanoma padaryti, kad Fb profilis transliuotų automatu į G+? Kas nors bandė? Gali man susuglinti? :}
 ·  Translate
1
Laurynas Ragaisis's profile photoCtrlas Altas's profile photoArūnas Liuiza's profile photo
3 comments
 
Buffer
Add a comment...
 
#Ukraina   #Krymas   #karas  

Kovo 20 d., Dmitrij Tymchuk.

 Broliai ir seserys, kovo 20 dienos suvestinė:
Iš blogų žinių:

1.Pats didžiausias nemalonumas tai, kad mūsų dabartinėse pastangose atsispirti Rusijai kovo 21 diena gali tapti atskaitos tašku ne patiems maloniausiems įvykiams. Pastarąją savaitę mus pasiekė daugybė signalų apie tai, kad rusų daliniai Kryme suaktyvinti: tą dieną prasidės kažkokie rimti veiksmai. Tokie signalai buvo ir iš rusų kariuomenės grupuočių mūsų pasienyje, ir iš Maskvos.

Mes, „Informacinio pasipriešinimo“ grupė, prieš jums pateikdami visą informaciją, stengiamės ją patikrinti triskart. Šių signalų aš dabar negaliu niekaip patvirtinti ir sukonkretinti. Tikėsimės, kad visi šie negeri krebždesiai – tik paskalos.

Kita vertus, pastarųjų savaičių įvykiai turi išsispręsti. Putinas negali amžinai laikyti tūkstančių savo kareivių prie Ukrainos sienos. Armija, gyvenanti suplyšusiose palapinėse, miške, vėsų kovą, ir ryjanti sausąjį davinį, labai greit neteks kovinės dvasios. Todėl ją reikia arba mesti pirmyn, arba atitraukti atgal. Norėtųsi tikėti, kad bus pasirinktas pastarasis variantas. 

2. Mūsų daliniai Kryme masiškai nutraukia pasipriešinimą. Virš dalinių ir laivų keliamos rusiškos vėliavos. Mes dar prieš daugelį dienų apie tai ne kartą buvome perspėję. Deja, vadovybė Kijeve ir toliau guodėsi maloniomis svajonėmis, kad „išnyks mūsų priešai, kaip rasa saulės atokaitoj“ (згинуть наші вороженьки як роса на сонці – citata iš Ukrainos himno; red. past.) ir taip išspręs problemą. Neišnyko.
Man liežuvis neapsiverčia smerkti tuos mūsų kareivius ir karininkus, kurie sulaužė Priesaiką. Aš smerkiu kitus. Tuos, kurie kario Priesaikos nepriiminėjo, bet nuo jų sprendimų priklausė šių žmonių likimai.

3. JAV kategoriškai pareiškė, kad nedalyvaus kariniuose veiksmuose dėl Ukrainos. NATO apie tai pranešė kiek anksčiau.

Aš, kaip žmogus, kiek suprantantis karo politiką, puikiai suvokiu, kad tai šventa tiesa, nereikalaujanti svarstymo. Nei JAV, nei NATO neturi absoliučiai jokio pagrindo kariniams veiksmams. Dar daugiau: jų įsikišimas – tai betarpiškas trečiojo pasaulinio karo scenarijus.

Bet mane, velniai griebtų, domina klausimas: kam reikėjo apie tai garsiai skelbti ir visaip pabrėžti būtent tada, kai Putinas, užgrobęs Krymą, pasirengė antram šuoliui prieš Ukrainą ir laukia tinkamo momento? Kas traukė už liežuvio ir Vašingtoną, ir Briuselį?

Nenorite ar negalite įsikišti – sėdėkite ir tylėkite kamputyje. Kam provokuoti ir šiaip neadekvatų, į viso pasaulio nuomonę nusispjovusį agresorių?
Kam siundyti jį: girdi, prieš tave bejėgė Ukraina, niekas jos neapgins, draskyk ją! Tokių iškilių motyvų nesuprantu.

Iš gerų žinių:

1. „Tautiečių gynimo Kryme įkvėpti“ Kremliaus paranojikai nukreipė žvilgsnį į Estiją. JTO žmogaus teisių tarybos Rusijos atstovas staiga lyg pergėręs ėmė skelbti, kad „yra susirūpinęs požiūriu į rusus Estijoje“ ir prie to dar pridėjo situaciją Ukrainoje.

Estai šiame marazme, suprantama, nieko gero nemato (Estija nors ir NATO narė, bet oligofrenų su branduoline kuoka grasinimai jai ne itin malonūs). Bet mes matom. Tai paliudijimas visam pasauliui, jog Putino Rusija – tas pats naujasis Reichas, apie kurį aš nuolat kalbu. Ir naujųjų Sudetų (t.y. Krymo) Kremliaus nacistams nepakaks. Kuo anksčiau tai supras Vakarai, tuo geriau bus visiems.

2. Rusija grasina, jog imsis atsakomųjų priemonių, jei Ukraina kėsinsis į jos nuosavybę (Ukrainos teisingumo ministras yra išsakęs grasinimą kompensuoti ukrainiečių nuosavybės nacionalizacijos Kryme nuostolius iš „Gazpromo“ nuosavybės).

Tokie grasinimai šiuo atveju – tai signalas, kad Kijevas užmynė ant nuospaudos tariamai nepažeidžiamiems Kremliaus rembo. Pasirodo, rembo dreba dėl savo bandelių Ukrainoje. Jei klausimas bus išspręstas protingai, šių veidmainių gali laukti daug nemalonių pojūčių. O iš to - nauda Ukrainai ir jos tautai, be abejo.

4. Šiandien ukrainiečių žiniasklaida pranešė: Ukrainos karinių jūrų laivyno flagmanas fregata „Getman Sagaidačnyj“ išvijo rusų laivus iš Ukrainos teritorinių vandenų. Tiesiog išplaukė ir be jokio šūvio išvijo. Keturi priešo laivai spruko taip, kad retkarčiais pasiekdavo šviesos greitį. Rusų jūreivėliai biro už borto, kaip riešutai iš kiauro maišo.

Žinau, kad tai feikas, bet kad juos kur jo autorius – labai linksmas feikas!

Tegul nauja diena atneša mums viltingų naujienų, kurios nepasirodys apgavyste.
 ·  Translate
13
3
Kazimieras Aliulis's profile photoJustinas Žilinskas's profile photoSkirmantas Tumelis's profile photoAurelijus Katkevičius's profile photo
3 comments
 
Na, pas mus batonais irgi vadina retkarčiais.
 ·  Translate
Add a comment...
Have him in circles
1,515 people
Algimantas Cepas's profile photo
Justas Narauskas's profile photo
Urtė Dovanėlė's profile photo
Laura Tefelienė's profile photo

Justinas Žilinskas

Shared publicly  - 
 
O tai google.ru nėra pasaulinio google dalis? Ir gali žymėti pasaulio žemėlapio priklausinius kaip jiems atrodo? Tai gal davaj paprašom lietuviško googlo mums kokį Karaliaučių atmatuoti?
 ·  Translate
4
Aurelijus Šalčius's profile photoPovilas Poderskis's profile photoLiutauras Ulevičius's profile photoAidas Kasparas's profile photo
8 comments
 
tai kad ir lt mapsuose matau kažkokią punktyrinę linijuke virš krymo, o beto http://www.businessinsider.com/national-geographic-considers-crimea-as-part-in-russia-2014-3
 ·  Translate
Add a comment...

Justinas Žilinskas

Shared publicly  - 
 
+Aurelijus Katkevičius 
konsultacijos

Grivina ar grivna?
 ·  Translate
1
Justinas Žilinskas's profile photoLiutauras Ulevičius's profile photoAlgis Masys's profile photoAurelijus Katkevičius's profile photo
19 comments
 
Tai ne tik carinis - čia gi carinis + tarpukaris (mūsų gi įstatymai buvo rusų) + sovietinis. 
 ·  Translate
Add a comment...

Justinas Žilinskas

Shared publicly  - 
 
Noriu persiinstaliuoti planšetę (Samsung Galaxy Tab), niekada nesu to daręs, bet to, yra keletas mokamų programų. Kas su jomis nutiks, kai persiinstaliuosiu? Reiks pirkti iš naujo, ar kaip? 
 ·  Translate
1
Algimantas Jočys's profile photoJustinas Žilinskas's profile photoVilmantas R's profile photoAdomas Rutkauskas's profile photo
16 comments
 
+Justinas Žilinskas http://forum.xda-developers.com/?__utma=248941774.155647337.1395127609.1395127609.1396344204.2&__utmb=248941774.1.10.1396344204&__utmc=248941774&__utmx=-&__utmz=248941774.1396344204.2.2.utmcsr=google|utmccn=(organic)|utmcmd=organic|utmctr=(not%20provided)&__utmv=-&__utmk=200845101

Čia bus visa reikiama info ir patarimai, kaip žingsnis po žingsnio viską pasidaryti. Susirask savo įrenginį (kartais pavyksta net per search), pasiskaityk kokie ROM'ai ir Androido versijos jam labiausiai tinka ir pirmyn.
 ·  Translate
Add a comment...
 
#Ukraina #karas #Krymas

Dmitry Tymchuk
2014 03 21, 21:38

Broliai ir sesės, kovo 21 dienos įvykių apibendrinimas.

Blogosios žinios:

1. Mūsų pajėgų Kryme nuovargis pasiekė kritinę ribą. Jie jaučia labai didelį neapibrėžtumą, ir su kartėliu suvokia, kad juos išdavė. Savo ruožtu iš Kijevo pusės - kartojimas mantrų apie "politinius instrumentus" ir "būtinybę priešintis toliau". Ir tos mantros skamba netgi ne vienu ritmu. Jos rėžia ausį bei kelia šleikštulį. Be to norą nusimest sermėgą ir vožtelėt į nosį.

Neturiu nei menkiausio supratimo, kuo taps mūsų karinė grupuotė Kryme rytoj, ir kas su ja bus. Tačiau žinau kitą dalyką. Jei vadovybė Kijeve nesiims skubių žingsnių padedant išvest į žemyną tuos karius ir karininkus, kurie išliko ištikimi Priesaikai, - tai bus jau net ne šiaip išdavystė. Tai bus niekšiškumas pakeltas kvadratu.

2. Kaip ir reikėjo tikėtis, toji taip išgirta dalinė mobilizacija, (dalinė mobilizacija žemyninėje Ukrainoje - vert. past.) virto liūdnu balaganu. Žmones ištraukė iš jų darbo vietų ir be jokių medicininių komisijų sukaišiojo po karinius dalinius. O dabar juos laiko karinėse pajėgose ilgiau, nei leistina, nepateikiant jiems jokių dokumentų, iš kurių taptų aišku, kokiu pagrindu tai daroma. Jiems tiesiog grasinama kalėjimu. Tai reiškia, kad kils klausimas apie tai, kas jiems mokės atlyginimą už pravaikštas darbe.

Prisiminiau seną pokštą apie mūsiškį karo chirurgą, dalyvavusį tarptautinėje konferencijoje. Kitų šalių karo medikai pasakoja apie aktualias problemas - vieni pasakoja, kaip sudėtinga operuot smegenis karo lauko sąlygomis, kažkas tyrinėja skeveldrinių sužeidimų problemas. O mūsiškis sako: mūsų nacionalinei karo chirurgijai pati didžiausia problema - anginos operacijos. Nustebę kolegos bando su juo ginčytis: kaip gi taip? Juk tai pati paprasčiausia operacija! Į ką jis atsako: žinote, gal ir taip, bet pas mus armijoje viską daro per šikną.

Dievas mato, nesikeičia niekas. Misiją apgint Tėvynę paversti farsu sugeba tik mūsų mobilizacijos darbuotojai.

3. Ukrainoje kuriamas kažkoks antikrizinis pasipriešinimo Rusijos įsiveržimui štabas. Jį  kuria patys žinote kas. Mano supratimu – bukas priešrinkimias piaras. Pasižiūrėjau sąrašus tų, kurie įeina į šį „štabą“ – ilgai galvojau (vos neparašiau „verkiau“).

Jeigu kas nors kitos nuomonės – paaiškinkite, kaip tuomet suprasti šią keistenybę. Ponas Turčinovas, Timošenko statytinis, vadovauja “oficialiai” valstybinei mašinai, kuri pagal paskirtį turi priešintis agresijai. Jeigu Turčinovas kartu su gynybos ministru ir Generalinio štabo viršininku užsiima grupiniu petingu užuot dirbę – Timošenko galėtų taip ir pasakyti. Ir, naudodama savo autoritetą, pasiūlyti savo kandidatus. Tada būtų galima apie kažką kalbėti.

Bet Timošenko vietoj to kuria savo nuosavą “štabą”. Viena vertus, tuo ji faktiškai patvirtinta: Turčinovas – Teniuchas – Kucinas (kaip ir visi jėgos struktūrų vadai) agresijai pasipriešinti nesugeba. Kita vertus, jos “štabas” apskritai neturi jokios atsakomybės dėl to, kas vyksta. Pralaimėsime – jie nei prie ko. Laimėsime – jie bus pirmieji konservuotų žirnelių dalybose. Bendrai, jeigu reikalinga konsultacinė institucija, tai nėra problemų – įdėmiai žiūrime į Saugumo ir gynybos tarybą (Ukrainos). Tai ir yra tokia institucija. Jūs pastebite jos darbą? Aš – nelabai (Saugumo taryba ir jos dabartinių kadrų potencialas – atskira tema, prie šios temos aš dar grįšiu). 
Ir štai mes matome globalius rezultatus: veltėdžių ir demagogų šutvė sėdi prie svertų ir snaudžia, o jų impotencijos pagrindu piarinasi kita jų draugų šutvė, taip pat veltėdžių. Iš tiesų, kažkokia fantasmagorija.

Tarp gerų žinių:

1.Asociacijos sutarties su ES pasirašymas akimirksniu pakėlė Ukrainos reitingus. Mes vis dar esame toli nuo Europos. Bet tai atstumas tarp tautų, o ne tarp planetų.

Man asmeniškai Europa - visai ne rojus. Tai įrankis, kuris leis mums augti. Aš netikiu europiečių nesavanaudiškumu ir šventumu. Bet jiems reikalinga Ukraina be korupcijos, su skaidria valdžia ir žmogaus teisių gynimu. Kaip bepasireikštų toks dėmesys, aš taip pat noriu matyti Ukrainą būtent tokią. Tikiuosi, ir jūs.

Deja, mūsų atsiskyrimas su „sovokais“ (sovietais) palydėtas krauju ir skausmu, faktiškai - karu. Laimei, šis atsiskyrimas vis dėlto vyksta.

2. Šiandien mes sudėliojome pietryčių Ukrainos paveikslėlio dėlionę. Po parodomųjų demonstratyvių veiksmų vardan „paukščiuko“ mūsų specialiosios tarnybos pagaliau pradėjo realiai suprasti situaciją. Separatistai praranda dvasios budrumą ir vertingus kadrus. 

Tai - sėkmės raktas. Aš ne kartą sakiau apie tai, kad Putino pergalė formavosi ne tik Rostovo srityje, kur jis telkė kariuomenę įsiveržimui. Pirmiausia tai vyko Donecke, Charkive, ir Luganske, kur pagrindinį smūgį Ukrainai turėjo suduoti separatistų neramumai.

Nebus chaoso - reikšmingai sumažės įsiveržimo galimybė. Todėl tai iš tiesų pergalė arba, bet kuriuo atveju, beveik pergalė. Jeigu tik Maskva neforsuos įvykių, matydama, kad ji nebekontroliuoja situacijos.

3. Odesos srityje VRM ir pasieniečiai įvedė kontrolę visuose pasienio rajonuose. Sukurti kontrolės postai netoli sienos su Padniestre. Siena saugi.

Mes ne kartą rašėme apie rusų specialiųjų padalinių ir „draugų civilių apranga“ permetimą į Padniestrę. Tai diversijų ir šnipinėjimo įrankiai. Apsaugoti nuo jų mūsų pietinius regionus - reiškia apsaugoti šalį nuo tolesnės Rusijos ekspansijos.

Tad lai nauja diena atneša mums tikro, užtikrinto saugumo jausmą. Šis jausmas dabar labai brangus.
 ·  Translate
20
2
Audronė Puidokienė's profile photoSigitas Kalinas's profile photo
Add a comment...
 
#Ukraina #Krymas #karas

Pietų skaitiniai. Šis straipsnis jau plačiai platintas rusų kalba, bet, berods, dar nebuvo verstas. Jo autorius - Arkadijus Babčenko, karų Čečėnijoje dalyvis, dabar - karo ir tiesiog žurnalistas. Nors laiškas adresuotas krymiečiams, labai verta perskaityti ir lietuviams.

Žinoma, pasidalinti (share'inti) taip pat verta. :)

Vertimas - ULLL.

--

Arkadijaus Babčenkos žurnalas
http://starshinazapasa.livejournal.com/774016.html

Sveiki atvykę!

starshinazapasa
Kovo 17 00:06

Na ką, sveiki, mieli krymiečiai! Malonu jus matyti. Pirmose savo laiško eilutėse leiskite jus pasveikinti: tai buvo paskutinis referendumas jūsų gyvenime. Daugiau jokių "valios pareiškimų" nebebus. Rinktis jūs daugiau nebegalėsite – nieko ir niekada. Nieko ir niekada. Net sienų spalvos savo kieme. Įsiminkite tai.

Antra, galite atsisveikinti su savo televizija. Sudie, gyvi pasirodymai, pokalbių šou ir diskusijos. Sveiki kriminalai, lavonai, debilai ir anekdotai žemiau juostos. Tik Kiseliovas, tik „hardcore“! Tiesiogines pokalbių linijas su Putinu – į eterį!

Trečia, šauktinių kariuomenė. Tai - apskritai atskiras klausimas. Per dvidešimt trejus okupacijos metus jūs tikriausiai pamiršote, ką reiškia, kai jūsų vaikus paima į kareivius ir nuskuta plikai. Na, nieko. Prisiminsite. Tikrai prisiminsite tada, kai jūsų vaikai mūsų, atsiprašau, dabar jau – jūsų kariuomenėje, mirs nuo ligų, nuo kurių visame pasaulyje jau šimtas metų niekas nemiršta. Pavyzdžiui, nuo plaučių uždegimo. Pagyvenus Krymo klimate tarnauti kažkur Kunašire - pats tas.

Na ir užrašas „Kaukazas – jėga“ ant skustų galvų taip pat neblogai atrodo.
Beje, iš karto užsirašykite adresėlį: http://mright.hro.org/ 

Tai - fondas „Motinos teisė“. Jis jau dvidešimt metų užsiima pagalbos žuvusių karių šeimoms teikimu. Per praėjusius metus fondas padėjo 2465 žuvusių karių šeimoms. Iš jų, beje, dvidešimt procentų - nusižudė, dvidešimt procentų – buvo privesti prie savižudybės, penkiolika procentų – mirė nuo ligos ir penki procentai – mirė sumušti.
Trumpai tariant – „Neplačj, devčio o onka!“ („Neverk, mergužė-ė-le!“)
Tiesa, Rusijoje pensijos dydis maitintojo netekusioms kareivių motinoms su negalia yra keturiasdešimt dolerių. Jūs teisingai išgirdote. Ir jūs dėl jos skyrimo vargsite metų metus. 

Sveiki atvykę į mūsų teismų sistemą. Pokalbis apie teismų sistemą, iš tiesų, ilgas, todėl leiskite man priminti: neapykantos kurstymas, tikinčiųjų jausmų įžeidimas, terorizmo pateisinimas, ekstremistiniai pareiškimai, šmeižtas - tai kriminaliniai nusikaltimai. Istorijos neigimas, trukdymas piliečių judėjimui, nesankcionuotas daugiau nei penkių asmenų susibūrimas, amoralus elgesys - visa tai - ir dar labai, labai daug! – administraciniai pažeidimai.

Na, o su mūsų kazokais jūs, sako, jau susipažinote. Gražuoliai, tiesa? Na, nieko, nieko. Jūs dar mūsų šventikų nematėte.

Mes kaip tik, beje, vykdome federalinę dvasingumo kėlimo ir dvasios ugdymo programą. Jos šūkis – „Įgrūsime cerkvę į kiekvieną dykynę“. Taigi, ten, kur jūs manėte būsiant vaikų darželį ar transporto mazgą – turėsite cerkvę. Va, kaip tik dabar už mano lango dykynėje greta MKADo (žiedinio aplinkkelio) tokią stato vietoj transporto mazgo. Čia kiekvieną rytą susidaro kamščiai, bet transporto mazgas nė velnio nereikalingas, reikalinga cerkvė. Na, nieko, ilgainiui suprasite.

Ir dar - atskira mokėjimo eilutė cerkvei - tikra tiesa . Elektrostalio merija, sumąsčiusi šią dvasinę inovaciją, jus išmokys.

Ir dar, jei jau pradėjom kalbėti apie kvitus. Pas mus dar ir butų ūkio reforma vyksta. Jau dešimt metų, ir tik ką pradėjo naują etapą. Taigi, jūsų sąskaita už butą netrukus sieks maždaug penketą tūkstančių.

Taip, ir lengvatos! Lengvatas jums jau įvardino? Dar ne? Na... net pavydas ima, kiek nuostabių atradimų jūsų dar laukia. Beje, „nepatenkintų pensininkų minios išvaikymo“ mokymus mūsų Felikso Dzeržinskio divizija vykdė jau prieš penkerius metus. Manau, jie su džiaugsmu perduotų patirtį jūsų „Berkutui“.

Na, apie tokias smulkmenas, kaip susigrobti patraukliausius žemės sklypus, pristatyti juose rūmų ir kotedžų, persidalinti verslą - visą! – apie gyvenamųjų namų griovimą ir padeginėjimą, kad atsirastų vietos statomiems prekybos centrams ir panašiai, ir taip toliau, aš net nekalbu. Apie mokesčių inspektorius, sanitarines-epidemiologines stotis, ugniagesius, prokurorus, tyrimo komitetus, FSB, administraciją ir t.t., ir t.t., ir t.t. , taip pat. Jūs gi ten, sako, daugiausia iš turizmo gyvenate, ar ne? Na, nieko, nieko. Mes tai vadiname "verslo košmarinimu". Ką jau ten. Prisitaikysite.

O dabar apie turizmą. Jūs ten privačius viešbutukus turite, ar ne? Prie pat jūros, jei neklystu? Kryme? Na, niekis, niekis.

Pamanykit, nebebus daugiau privačių viešbutukų prie pat jūros. Užtat kokia bus Tkačiovo vila! Šoigu vila! Visų senatorių kotedžai! Visų parlamentarų kotedžai! FSB kotedžai! O už jų – viso CK ir visos prokuratūros vilos! Kokios jachtos švartuosis prie privačių prieplaukų ! Kokiomis tvoromis jie dabar aptvers jūsų jūrą! Visi prakeikti banderininkai mirs iš pavydo. 

O jums ir miesto paplūdimio Sevastopolyje pakaks.

Beje, taip pat rekomenduoju išmokti frazę: "jūsų daug, o aš viena!": "Rusijos pašto tarnyba", vieno langelio paslauga, „Sberbank“, pensijų fondas ir socialinė rūpyba – visa tai dabar jūsų. Sveikinu.

Ak, tiesa. Apie „Sberbank“. Jums ir vėl labai pasisekė - mes pradėjome naują pensijų reformos etapą. Kaip šios pensijos buvo skaičiuojamos ir anksčiau niekas nežinojo, o dabar visiškai niekas nebežino – bus jos ar ne.

Išmokite dar dvi sąvokas : „ATO" – antiteroristinė operacija ir „heksogenas“. Tai svarbu. Štai šitai tikrai labai svarbu. Ir pasistenkite ateityje vengti žmonių susibūrimo vietų, geležinkelio stočių, oro uostų – ypač geležinkelio stočių ir oro uostų - autobusų stočių, turgaus, koncertų ir panašiai.

Į oro uostą atvykite prieš tris valandas. Tikrinimo vartai stovės prie kiekvieno įėjimo. Su policija geriau nejuokaukite. Stenkitės neturėti barzdos. Pašviesinkite plaukus. Išverskite kišenes ir leiskitės tikrinami vos pareikalavus. Iš namų niekada - niekada! - neišeikite be dokumentų.

Na, ir apie mūsų tarptautinių draugų, tai yra, dabar jau priešų, sankcijas nepamirškite. Jūs juk dabar - Rusija.

Na, o dabar smulkmenos. Visko po truputį – į vieną krūvą:
Mitingai Rusijoje uždrausti.
Priešinimasis neteisėtam areštui ir neteisėtam sulaikymui draudžiamas.
Tautų apsisprendimas draudžiamas.
Išstoti iš Rusijos sudėties draudžiama.
Separatizmas draudžiamas.
Vaikų įvaikinimas užsieniečiams draudžiamas.
Homoseksualumo propaganda draudžiama.
Madonos ir „Okean Eljzy“ koncertai draudžiami.
Nesankcionuoti plakatai draudžiami.
Kanalas „Doždj“ draudžiamas.
Pinigų pervedimai internetu šiomis dienomis bus uždrausti.
Kainos Maskvoje lygiai du kartus didesnės nei Kijeve. Visos.
Ir dar. Pabaigai. Alkoholis pas mus (o dabar ir pas jus) – nuo vienuolikos vakaro iki aštuonių ryto dabar taip pat uždraustas. Sausas įstatymas, žinote.

Welcome home, trumpai tariant.
Sveiki atvykę.

--
 ·  Translate
48
9
sodo lt's profile photoSmilte Bikulciene's profile photoSkirmantas Tumelis's profile photojonita rimkute's profile photo
4 comments
 
Rimkute-OK
Add a comment...
People
Have him in circles
1,515 people
Algimantas Cepas's profile photo
Justas Narauskas's profile photo
Urtė Dovanėlė's profile photo
Laura Tefelienė's profile photo
Basic Information
Gender
Male
Places
Map of the places this user has livedMap of the places this user has livedMap of the places this user has lived
Previously
Iliuzijų pasauly
Links
Other profiles
Contributor to