Profile cover photo
Profile photo
Sylwia “Miłośniczka Książek” Węgielewska
1,013 followers -
Miłośniczka Książek ze strony "Magiczny Świat Książki"
Miłośniczka Książek ze strony "Magiczny Świat Książki"

1,013 followers
About
Sylwia's posts

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
A zatem jest - nowy wygląd bloga ^_^

Jedno, co muszę jeszcze zmienić, to w miejscu tytułu wrzucić logo - ale te wpierw trzeba przerobić. Póki co zostanie tak, jak teraz ^_^

Koniecznie dajcie znać, co sądzicie o zmianie - na lepsze, na gorsze? Tylko szczerze, laurki mi nie potrzebne ;)

http://magicznyswiatksiazki.pl/

Post has attachment

Post has attachment
Nowa lista lektur - czyli te książki czytać będą Wasze dzieci od września 2017 roku. Zobaczcie, które tytuły znalazły się wśród pozycji obowiązkowych, a które trafiły do uzupełniających. I koniecznie dajcie znać, co na ten temat sądzicie.

http://magicznyswiatksiazki.pl/nowa-lista-lektur-te-ksiazki-beda-czytac-wasze-dzieci/

Post has attachment
Dziś na blogu czeka na Was wpis na temat ciekawej publikacji dla dzieci, ale nie tylko - bowiem zainteresować może również dorosłych ^^ Zapraszam ^^
http://magicznyswiatksiazki.pl/superquiz-zwierzeta/

Post has attachment
Premiera: 1 marzec 2017
Kto czeka? :D
PS. Na moim blogu znajdziecie recenzje poprzednich dwóch tomów ^_^

"Życie Penny wróciło do normy. Na początku nowego roku szkolnego jest gotowa stawić światu czoła w pojedynkę. Noah skrócił swoje światowe tournée, zapadł się pod ziemię i nikt nie ma pojęcia, co się z nim dzieje. Megan zaprasza Penny do swojej akademii artystycznej, więc nadarza się okazja do zawarcia nowych przyjaźni.

Dobrym sposobem na tęsknotę jest pomaganie wszystkim wokół. Elliot potrzebuje swojej najlepszej przyjaciółki bardziej niż kiedykolwiek, a nowo poznana Posey zmaga się z tremą i szuka pomocnej dłoni. Callum, czarujący Szkot z akademii Megan, próbuje rozproszyć smutki Penny. Ale czy uda się jej zapomnieć o Noah, skoro wciąż prześladują ją wspomnienia?"

+Insignis Media S.C. +Zoella #magicznyswiatksiazki #zapowiedz #book #news 
Photo

Post has attachment
Dziś chciałabym Was zaprosić do zapoznania się z moją opinią dotyczącą powieści "Sigrid" autorstwa Johanne Hildebrandt ^_^
http://magicznyswiatksiazki.pl/sigrid-johanne-hildebrandt/

Post has attachment
PREMIERA: 1.03.2017

Podczas rodzinnych wakacji zostaje porwana Missy, najmłodsza córka Mackenziego Allena Phillipsa. Na pustkowiach Oregonu, w opuszczonej chacie, znaleziono ślady wskazujące na to, że ktoś ją brutalnie zamordował. Po czterech latach pogrążony w ogromnym smutku ojciec dostaje tajemniczy list. Wnioskuje, że napisał do niego sam... Bóg. W treści listu było zaproszenie do chaty, gdzie popełniono okropną zbrodnię na Missy. Wbrew rozsądkowi Mack postanawia pojechać do chaty i zmierzyć się ze swoimi największymi koszmarami. Jednakże to, co tam znajduje, na zawsze odmienia jego życie. Spędza w chacie weekend, uczestnicząc w czymś w rodzaju sesji terapeutycznej z Bogiem, nazywającym siebie Tatuśkiem, Jezusem, który pokazuje się pod postacią żydowskiego robotnika, i Sarayu, Azjatką uosabiającą Ducha Świętego. 

Ta niecodzienna książka to piękna historia o tym, jak Bóg przychodzi do nas wtedy, kiedy najbardziej go potrzebujemy. Nigdy nie zostawia nas tam, gdzie nas znajduje, jeśli się przy tym nie upieramy.

#magicznyswiatksiazki #book #zapowiedz #nowaproza #theshack
Photo
Wait while more posts are being loaded