Profile cover photo
Profile photo
PHU WOMAR SC Grzegorz Mikrut Anna Mikrut Zakład Skupu i Przerobu Złomu
About
Posts

Post has attachment
Korzystanie ze skupu złomu przynosi zyski i pozytywnie wpływa na przemysł oraz w pełni pomaga chronić środowisko! Makulatura była kiedyś popularnym surowcem wtórnym. Wiele osób nadal oddaje do skupu stare gazety, zniszczone książki, tekturę i zbędne papierowe dokumenty. Korzystając z naszego skupu: http://www.womar-recycling.pl/ dbacie Państwo o środowisko naturalne.
Photo

Post has attachment
Dbając o czystość otoczenia i kondycję środowiska naturalnego należy pamiętać o segregowaniu odpadów. O recyklingu metali powinni pamiętać wszyscy, którzy zastanawiają się, co zrobić ze starym, niemożliwym do naprawy samochodem. Dzięki uzyskanym ze skupu pieniądzom możemy sobie pozwolić na drobne przyjemności, takie jak wyjście do kina czy upominek dla bliskiej osoby. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie: http://www.womar-recycling.pl/.
Photo

Post has attachment
Oprócz starych i uszkodzonych samochodów, nasza firma chętnie odkupuje odpady poprodukcyjne i poamortyzacyjne, złom oraz granulaty miedzi, złom mosiądzu i brązu, złom ołowiu, stali nierdzewnej oraz jej stopy, a także różnego rodzaju kable metalowe. Szczególnie cenne są dla nas odpady miedziane, ołowiane oraz wykonane ze stali nierdzewnej. Zapraszamy Państwa na stronę: http://www.womar-recycling.pl/ oraz do korzystania z naszych usług.
Photo

Post has attachment
Złom jest bardzo cennym surowcem wtórnym! Pomimo wielokrotnego poddawania obróbce, można dzięki niemu uzyskać materiał wysokiej jakości. Dzięki własnej bazie surowcowej w rudach ołowiu, cynku, miedzi oraz złomach i odpadach, polski przemysł importuje niewielkie ilości surowców. Warto zauważyć, że w obliczu topniejących zasobów naturalnych, znaczenie recyklingu metali sukcesywnie wzrasta. Szczegóły naszej oferty znajdziecie Państwo na stronie: http://www.womar-recycling.pl/.
Photo

Post has attachment
Odzysk jest świetnym sposobem zagospodarowania odpadów oraz doskonałą metodą ochrony środowiska naturalnego, dzięki zmniejszeniu zużycia energii elektrycznej, wykorzystywanej w procesach produkcyjnych. Firmy złomowe, jak nasz skup: http://www.womar-recycling.pl/ tworzą podstawowe ogniwo w procesie recyklingu oraz są odpowiedzialne za zbieranie, skupowanie, magazynowanie, odzysk i dostarczanie surowca do odbiorców. Zamiast pozbywać się złomu za darmo, warto skorzystać naszych usług.!
Photo

Post has attachment
Na złom składają się: metalowe odpady produkcyjne, wyroby metalowe nienadające się do naprawy, elementy konstrukcji z rozbiórki, odpady komunalne, stare samochody, elementy skorodowane itp. Składowanie podobnych odpadów w lesie czy na wysypisku śmieci nie jest dobrym wyjściem, bo może doprowadzić do skażenia środowiska naturalnego oraz zanieczyszczenia wód gruntowych. W trosce o środowisko, złom należy oddawać do specjalnych punktów skupu, np. do naszego zakładu: http://www.womar-recycling.pl/.
Photo

Post has attachment
Pozbycie się samochodu niesprawnego technicznie, którego nie można lub nie opłaca się naprawić, nie jest trudne! Auto oddawane do kasacji musi posiadać numer VIN, numer podwozia i ramy. Samochód powinien być kompletny, a jego waga ma wynosić minimum 90% masy. W autoryzowanych stacjach, jak nasz skup: http://www.womar-recycling.pl/ samochód zostanie rozebrany, a metalowe części trafią do huty, gdzie po przetopieniu będą mogły wrócić jako pełnowartościowy materiał gotowy do wykorzystania nie tylko w przemyśle motoryzacyjnym.
Photo

Post has attachment
W trosce o nasze otoczenie złom należy oddawać do specjalnych punktów skupu! Dostarczają go tam osoby pozbywające się z domu starego, zużytego sprzętu, gminy, które przekazują odpady powstałe w wyniku segregacji śmieci oraz zbieracze, którzy zarabiają w ten sposób na życie. Aby dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty, zapraszamy na stronę: http://www.womar-recycling.pl/.
Photo

Post has attachment
Z uwagi na czystość otoczenia i kondycję środowiska naturalnego należy pamiętać o segregowaniu odpadów! Ponadto zanoszenie śmieci do skupu opłaca się. Ważne, aby wpoić przyszłym pokoleniom nawyk dbania o otoczenie, co z pewnością zaprocentuje w przyszłości. W naszym skupie: www.womar-recycling.pl poza przyjmowaniem starych i uszkodzonych samochodów, zajmujemy się skupowaniem złomu stalowego, metali kolorowych, akumulatorów oraz makulatury.
Photo

Post has attachment
Wielu kierowców ceni auto-złomy ze względu na oferowany przez nie szeroki wybór tanich i oryginalnych części samochodowych! Często właściciele pojazdów wolą poszukać potrzebnych im elementów wśród unieruchomionych aut. Szczególnym powodzeniem cieszą się części takie jak: zderzaki, lusterka, boczne szyby, listwy ozdobne, lampy i reflektory, fotele, zbiorniki na płyny oraz elementy blacharskie. Szczegóły naszej oferty poznacie Państwo, odwiedzając stronę: http://www.womar-recycling.pl/.
Photo
Wait while more posts are being loaded