Profile cover photo
Profile photo
Villa & Tawerna Rafa
About
Villa & Tawerna Rafa's posts

Post has attachment
Piaszczyste plaże, morska bryza, jod i słońce, które promienieje od wschodu do zachodu. Brzmi jak idealny plan na weekend Bożego Ciała?

Zapraszamy! Przygotowaliśmy specjalną ofertę http://www.villarafa.pl/pl/component/expromooffer/ofertapromocyjna/18
Photo

Decydując się na nasze usługi nie musicie obawiać się, że zapłacicie ogromną sumę pieniędzy za wymarzone wczasy. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najwyższą jakość usług w konkurencyjnej cenie. Specjalnie dla Was na stronie: http://www.villarafa.pl/pl/ dostępny jest cennik. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.

Post has attachment
Ostatni dzwonek, aby skorzystać z naszych pakietów pobytowych i spędzić wspaniały czas świąt Wielkanocnych nad morzem!

Z dala o wielkomiejskiego pośpiechu i samochodowych spalin. W miejscu gdzie łączymy tradycję świąt przygotowywanych w domach i piasek nadmorskich plaż.

http://www.villarafa.pl/pl/oferta/pakiety-pobytowe/ofertapromocyjna/15
Photo

Post has attachment
Oferujemy przepyszne jedzenie w restauracji przy plaży. Witamy gości wspaniałym aromatem kuchni włoskiej, której serce mieści się w piecu opalanym drewnem.

Tylko u nas zjedzą Państwo przepyszną włoską pizzę, ale jak na nadmorską restauracje przystało, specjalizujemy się w daniach z ryb.

http://www.villarafa.pl/pl/tawerna

Post has attachment
Mielno jest wyjątkowym miejscem na mapie Polski. Łączy ze sobą atrakcje kompleksów rekreacyjno-wypoczynkowych, piaszczyste plaże oraz bezcenny dla zdrowia morski klimat.

Morze Bałtyckie i jezioro Jamno pozwoli Państwu oddawać się realizacji swoich pasji takich jak: windsurfing, kajakarstwo, żeglarstwo oraz wędkarstwo.

Swoje miejsce znajdą tu osoby zarówno pragnące spokoju i wyciszenia jak również te, które od życia oczekują zabawy.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pakietów pobytowych - http://www.villarafa.pl/pl/oferta/pakiety-pobytowe
Photo

Post has attachment
Ferie zimowe to nie tylko czas odpoczynku dla dzieci, ale również rodziców. Zachęcamy do wspólnych wakacji w przerwie międzyszkolnej i spędzania ich w sposób aktywny (długie spacery, budowanie zamków z piasku).

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy ofertę rodzinnych ferii zimowych. Od 14 stycznia do 26 lutego będą mogli Państwo korzystać z wyjątkowej oferty pakietów zimowych, których ceny zaczynają się już od 65 złotych!

Szczegóły oferty dostępne są na naszej stronie internetowej - http://www.villarafa.pl/pl/component/expromooffer/ofertapromocyjna/13

Post has attachment
Szukają Państwo pomysłu na wyjątkową noc Sylwestrową? Nowe otoczenie, świetna muzyka i przepyszne jedzenie połączone z szumem morskich fal? To wszystko znajdą Państwo w villi Rafa w Mielnie.

Chcą Państwo więcej? Szczegóły imprezy noworocznej dostępne są na naszej stronie internetowej - http://www.villarafa.pl/pl/component/expromooffer/ofertapromocyjna/11

Post has attachment
Wszystkich miłośników jesieni, którzy nie zdążyli odwiedzić w tym roku Mielna, serdecznie zapraszamy. Niepowtarzalny klimat, po brzegi wypełniony kolorowymi liśćmi, czas na regenerację i złapanie chwili oddechu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych pokoi jeszcze przed końcem nadchodzącego sezonu! Więcej na naszej stronie - http://www.villarafa.pl/pl/
Wait while more posts are being loaded