Profile cover photo
Profile photo
Porsline
3 followers -
Make smart decision with Porsline
Make smart decision with Porsline

3 followers
About
Posts

Post has attachment
۸ راهکار مدیریت تجربه مشتری برای بهبود وفاداری مشتری
مدیریت تجربه مشتری نقشی غیر قابل انکار در موفقیت سازمان‌ها دارد. تحقیقات نشان می‌دهند سازمان‌هایی که تجربه مشتری مطلوب و رضایت‌بخشی برای مشتریان خود رقم می‌زنند تا ۶ برابر، عملکرد مالی بهتری در مقایسه با سازمان‌هایی دارند که برنامه مشخصی برای بهبود تجربه مشتری دنبال نمی‌کنند.

در این مطلب با ۸ راهکار مدیریت تجربه مشتری که تاثیرگذاری بیشتری بر روی بهبود وفاداری مشتری دارد، آشنا شوید: https://porsline.ir/blog/?p=1928 #تجربه_مشتری #وفاداری_مشتری #رضایت_مشتری #نظرسنجی_مشتری
Add a comment...

Post has attachment
Public
Add a comment...

Post has attachment
Public
راهنمای اندازه‌گیری #تعلق_خاطر_کارکنان
تعلق خاطر کارکنان(Employee Engagement) از جمله مفاهیمی است که در میان بسیاری از مدیران و مشاوران منابع انسانی رایج شده است. تحقیقات نشان می‌دهند سازمان دارای کارکنان با تعلق خاطر بالاتر، دستاوردهای بهتری، مثلا مشتریان وفادار بیشتر، عملکرد بهتر، رشد بیشتر کسب‌و‌کار، خواهد داشت.

تعلق خاطر کارکنان به چه معناست؟ چرا باید تعلق خاطر کارکنان را اندازه‌گیری کرد؟ نحوه اندازه‌گیری آن چگونه است؟ شاخص‌های مطرح در این زمینه چه هستند؟ نسبت تعلق خاطر با مفاهیمی مانند رضایت شغلی، رضایت کارکنان، وفاداری کارکنان چیست؟ پاسخ این پرسش‌ها را در این مطلب خواهید یافت.
پ
https://porsline.ir/blog/?p=1913
Add a comment...

Post has attachment
Public
برترین تجارب در پیاده‌سازی #شاخص_NPS
شاخص NPS تنها شاخصی است که به شیوه‌ای بسیار ساده، دیدگاهی در خصوص #وفاداری_مشتری فراهم می‌کند. به کمک شاخص خالص ترویج‌کنندگان نه تنها می‌توان در خصوص عملکرد شرکت در قبال مشتریان قضاوت کرد بلکه راهکارهای بهبود عملکرد را نیز می‌توان کشف و پیاده‌سازی کرد. هر چند مفهوم شاخص NPS بسیار ساده است اما سازمان‌ها در پیاده‌سازی اثربخش آن با مشکلات و ابهاماتی مواجه هستند. بدین منظور در ادامه با برترین تجارب در پیاده‌سازی نظرسنجی شاخص NPS آشنا شوید.
#NPS #نظرسنجی_مشتری
https://porsline.ir/blog/?p=1909
Add a comment...

Post has attachment
Public
۷ اشتباه رایج در ساخت #پرسشنامه_آنلاین و نحوه اجتناب از آن‌ها
اشتباهات رایج در ساخت پرسشنامه آنلاین منجر به کاهش نرخ پاسخ‌دهی و یا جمع‌آوری داده‌هایی با کیفیت پایین می‌شود. ۷ اشتباه رایج در طراحی پرسشنامه آنلاین را در #بلاگ_پرس_لاین بخوانید: https://porsline.ir/blog/?p=1902
Add a comment...

Post has attachment
Public
۵ روند در انجام #تحقیقات_بازار که مدیران #بازاریابی باید در سال جدید دنبال کنند
تحقیقات بازار در سال ۲۰۱۸ به چه سمت و سویی می‌رود؟ هم‌چنان که به پایان سال ۹۶ نزدیک می‌شویم، پاسخ این سوال برای مدیران بازاریابی شرکت‌های ایرانی نیز می‌تواند راهگشای تصمیمات استراتژیک در سال جدید باشد. روندهای تحقیقات بازار که در این مقاله ارائه می‌شوند، براساس مطالعات صورت‌گرفته در قاره آسیا است و تاحد زیادی به فضای کسب‌و‌کارهای ایرانی نزدیک است.
ادامه مطلب در بلاگ پرس‌لاین: https://porsline.ir/blog/?p=1898
Add a comment...

Post has attachment
Public
۷ راهکار دریافت #بازخورد_مشتریان
بازخورد مشتریان برای کسب‌و‌کاری که به دنبال تولید محصول یا خدمت مورد نیاز مشتری است، حیاتی است. بازخورد مشتری نه تنها راهنمایی برای تصمیم‌گیری آگاهانه مدیران فراهم می‌کند، بلکه برای اندازه‌گیری #رضایت_مشتری و سنجش #وفاداری_مشتری نیز ضروری است. با ۷ راهکار دریافت بازخورد مشتری در این مطلب آشنا شوید و آن‌ها را در ابعاد مختلف کسب‌وکار از تحقیقات بازار و تست محصول/خدمت جدید گرفته تا پشتیبانی و خدمات پس از فروش بکار برید.
ادامه مطلب در #بلاگ_پرس_لاین: https://porsline.ir/blog/?p=1894
Add a comment...

Post has attachment
راهنمای ساخت #نظرسنجی_کارکنان موثر
بسیاری از مدیران و کارشناسان #منابع_انسانی پیشرفت‌های بدست آمده در نحوه طراحی #نظرسنجی و #ارزیابی_پرسنل را نادیده می‌گیرند و این باعث شده، اطلاعات مفیدی از نظرسنجی و #پرسشنامه‌های ارزیابی کارکنان و محیط کار حاصل نشود. فکر می‌کنید فرق یک نظرسنجی کارکنان موثر با نظرسنجی غیر مفید در چیست؟
ادامه مطلب در #بلاگ #پرس_لاین: https://porsline.ir/blog/?p=1883 #ارزیابی_عملکرد_کارکنان #فرم_ساز_آنلاین #پرسشنامه_آنلاین
Add a comment...

Post has attachment
درج اطلاعات مخفی چیست و چگونه کار می‌کند؟
فرض کنید لینک یک پرسشنامه را از طریق پیامک، ایمیل و چندین کانال تلگرام مایل هستید منتشر کنید اما باید بدانید هر پاسخ از کدام منبع ثبت شده است. یا اینکه اطلاعاتی از مشتری یا کارکنان خود دارید و نیازی نیست این اطلاعات را مجددا از آن‌ها بگیرید اما مهم است که در تحلیل نتایج پرسشنامه از این اطلاعات استفاده کنید. این‌ها موارد معدودی از کاربرد ویژگی «درج اطلاعات مخفی» در کاربری سازمانی پُرس‌لاین هستند. برای آشنایی بیشتر این ویدیو را ببینید.
https://porsline.ir/videos#2zZtC


Add a comment...

Post has attachment
چگونه می‌توان ورود به پرسشنامه یا فرم را محدود کرد و پاسخ‌دهندگان را ابتدا احراز هویت کرد؟
در کاربری سازمانی پُرس‌لاین، ساز و کارهای مختلفی برای احراز هویت پاسخ‌دهندگان قبل از شروع به پاسخ‌‌دهی وجود دارد. در کلیه این ساز و کارها می‌توانید به پاسخ‌دهندگان اطمینان دهید که علی‌رغم احراز هویت، پاسخ‌های آن‌ها به صورت ناشناس ثبت می‌شود. مثلا در نظرسنجی کارکنان. اگر مایل هستید از ایمیل‌ سازمانی برای ورود به پرسشنامه استفاده کنید از امکان «ورود به کمک پُرس‌لاین» و اگر می‌خواهید با کُد تصادفی یا اختصاصی، پاسخ‌دهندگان در پرسشنامه لاگین کنند از «ورود با کُد» استفاده کنید. برای آشنایی بیشتر این ویدیو را ببینید
https://porsline.ir/videos#gwbVF #پرس_لاین
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded