Profile cover photo
Profile photo
Marlena Bessman-Paliwoda
79 followers
79 followers
About
Posts

Post has attachment
Wyobraź sobie przyjemną pracę w małżeństwie aż do Świat. Wyobraź sobie Waszą bliskość i nowy błysk w oku ;-) a teraz zobacz jak to łatwo osiągnąć: #KalendarzAdwentowy dla par już na blogu. Masz do wyboru dwie opcje: wyzwanie "Czułe gesty" i kurs sympatii inspirowany kursem Instytutu Gottmana.

Zapraszam :-)
Add a comment...

Post has attachment
[nowy post]
Czy wiesz, że aż 70 % par w Polsce kłóci się o pieniądze?

We współpracy z Alicją, ekspertką w dziedzinie finansów osobistych (a przy tym świetną kobietą:)) z Oszczędnicka mamy dla Ciebie instrukcję krok po kroku jak rozmawiać o finansach w związku. Taką, aby już więcej o finanse się nie kłócić :)

Listopad na MamySie.pl to czas na przemyślenie finansów w małżeństwie. Dlaczego teraz? Zbliża się czas Świąt Bożego Narodzenia, kiedy wydajemy dużo (za dużo). Fajnie teraz przypatrzeć się naszym portfelom, by potem nie kłócić się o to, że są puste...:) to jak? Zaczynamy!
Add a comment...

Post has attachment
[Nowy post]

Jeśli czasami tracisz wiarę, że fajne rodziny istnieją,
jeśli przygnębia Cię brak walki o relacje,
jeśli potrzebujesz uśmiechu i ciepła - przeczytaj.

"Dziękuję za Wasze spotkanie i rozmowę :) po jej przeczytaniu mam w głowie obraz niesamowitej Kobiety i wspaniałej Rodziny - też tak chcę ;)) - tak o Kasi z Doux-Doux pisze Ola po przeczytaniu wywiadu. Zapraszam :)
Add a comment...

Post has attachment
[Nowy post]
Jutro obchodzimy Dzień Dziecka Utraconego. Dzięki temu projektowi poznałam Karolinę, która zajmuje się organizacją obchodów tego dnia w Lublinie. Zaprosiłam ją do rozmowy, aby przedstawić Wam bliżej temat trudny - strata dziecka.

Jest to temat tabu, jednak nie jest to temat, który dotyczy nielicznych.

W wywiadzie dowiesz się jakie są etapy żałoby, gdzie szukać wsparcia, co warto przeczytać, ale także: czego nie mówić rodzicom po stracie, a jak faktycznie im pomóc.
Zapraszam.
Add a comment...

Post has attachment
Nowy post
Często pytanie mnie o to jak na nowo wrócić do życia seksualnego po porodzie, jak mieć chęci to budowania relacji w sypialni, kiedy wracacie późno z pracy i jedyne o czym myślicie, to… odpoczynek i sen, w końcu: jak zapragnąć seksu, jak „nie macie na niego czasu”.

Poprosiłam Karolinę Obremską – psychologa, psychoterapeutę i trenera o to, aby pomogła nam poszukać na te problemy odpowiedzi.
Add a comment...

Post has attachment
[Nowy post o NPR]

Czy stosowanie NPR Cię frustruje? Zastanawiasz się, jak sobie pomóc w pomiarach? Jak rozpoznać powrót płodności po porodzie? Może masz inne trudności przy korzystaniu z NPR? A może zastanawiać się czy warto stosować NPR?

Jeśli tak to mam dla Ciebie 2 propozycje.
Pierwsza: dziś o 21.00 w grupie na fb mamy spotkanie z Iwoną Górkiewicz, Doradcą Życia Rodzinnego i będziemy rozmawiać przy herbacie o NPR. Spotkanie jest online. Możesz do nas dołączyć [szczegóły: goo.gl/GHruYO]

Druga: zapraszam Cię do lektury nowego wpisu i kolejnych, jakie pojawią się w tym miesiącu.

Dobrego dnia i bezstresowego NPRu :)
Marlena
Add a comment...

Post has attachment
Ważne jest to, jak sobie coś wymyślimy, zaplanujemy, wymarzymy. Czasami jednak nijak nasze wyobrażenia mają się do rzeczywistości. Trzeba zdać sobie sprawę z tego, że: (...)
Add a comment...

Post has attachment
Może jest tak, że nie wiesz jak "uprzyjemnić" Wasze życie w małżeństwie, jak dodać mu kolorów. Sama pisząc ten tekst nie wiedziałam, że to wyzwanie może przynosić takie efekty. Chyba czas napisać kontynuację...
Podejmij wyzwanie. :-)
Add a comment...

Post has attachment
W małżeństwie niemożliwe nie istnieje. Grunt to być razem. Jak to wygląda u nas i dzięki czemu przenosimy góry w nowym wpisie. :-)
Add a comment...

Post has attachment
Zadziwia mnie niesłabnąca popularność tego tekstu :)
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded