Profile cover photo
Profile photo
Вовковиївська публічно-шкільна бібліотека
4 followers
4 followers
About
Вовковиївська's posts

Post has attachment
Кожного року у третю суботу травня в Україні відзначають День Європи. Вперше в нашій країні заходи, присвячені цьому дню, проводилися в 2003 році. Сьогодні Європейський Союз – це сім’я демократичних європейських країн, що спільно працюють за ради миру та процвітання. Намагаючись інтегруватися в європейське співтовариство, Україна і почала відзначати День Європи. На Україні це свято сприймається як спосіб приєднання до тих цінностей, яких дотримуються в ЄС. Напередодні свята Вовковиївська публічно-шкільна бібліотека провела флеш моб «Україна в серці Європи», присвячений Дню Європи з учнями 9 класу Вовковиївської ЗОШ І-ІІІ ст.
Захід проводився з метою формування в учнів поваги до національних, духовних, культурних надбань європейських народів.

PhotoPhotoPhotoPhoto
11.05.17
4 Photos - View album

Post has attachment
У полі за селом над яром під високими яворами височіють могили жителів села Вовковиї та навколишніх сіл, які жорстоко були розстріляні німцями у 1944 році у лютому місяці, а вже 17 березня 1944 року село було визволено від німецько-фашистських загарбників. Розстріляно 50 мирних жителів села, так помстилися фашисти за 5 застрелених німців і розстрілювали лише чоловіків. Так вони виміщували свою злість на мирних жителях, за те, що їх гнали і вони відступали. Височіють могили за селом і кожного року 6 травня тут збираються родичі і жителі навколишніх сіл, щоб схилити голови перед загиблими. Все менше залишається очевидців тієї жорстокої трагедії, але спогади передаються від покоління і до покоління і по польових стежках уже ідуть діти, внуки та правнуки загиблих.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
07.05.17
5 Photos - View album

Post has attachment
Велике свято – Христове Воскресіння!Щоб свято усіх нас порадувало особливо актуальним стає великодній декор пасхальної атрибутики, найголовнішим з яких є пасхальні яйця. Прикрашають їх і бісером, і кольоровими атласними стрічками, і ... багато ще чим, але розписувати яйця бджолиним воском і фарбувати їх є однією із давніх українських традицій. Жителька с.Вовковиї Мирослава Дембовська є однією із продовжувачів цієї традиції - вона розписує яйця бджолиним воском. Всі бажаючі мали чудову змогу навчитися власноручно розмальовувати пасхальні яйця на майстер-класі Мирослави "Пасхальні яйця своїми руками", який вона провела напередодні свята .
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
17.04.17
5 Photos - View album

Post has attachment
ВЕЛИКДЕНЬ – одне з найвизначніших народних Свят, яке займає одне з найпочесніших місць. До свята готуються заздалегідь. Ось і учні 3 класу у бібліотеці переглянули слайд-презентацію " Чарівний світ писанки" .Після перегляду слайдів малювали писанки та їх розфрбовували. Традиція розмальовувати писанки є практично у всіх народів. Яйце завжди символізувало нове життя.
Photo
Photo
13.04.17
2 Photos - View album

Post has attachment
Шануючи пам’ять свого поета — сина землі української, народ встановлює йому пам’ятники. Кожного року у Шевченківські дні до пам'ятника Тарасу Шевченку у с. Вовковиї приходять учні школи та жителі села, щоб вшанувати Великого Кобзаря В ці дні звучать Шевченкові вірші та пісні . Слово Шевченка, його життя і подвиг в ім’я народу житиме вічно. Народ пронесе його крізь віки. Збудуться рядки «Заповіту»:
І мене в сім»ї великій,
В сім’ї вольній, новій
Не забудьте пом ‘янути
Незлим, тихим, словом.

PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
21.03.17
5 Photos - View album

Post has attachment
17 березня була підготовлена та проведена годину –спомин «Полум’яний березень 1944» до дня визволення села Вовковиї від німецько-фашистських загарбників. Захід проходив у Вовковиївській ЗОШ І –ІІІ ступенів на загальношкільній лінійці. На заході було надано слово вчителеві історії школи В. Заклинському, який розповів дітям коротенько про Другу Світову війну, визволення села . Учні читали вірші та Хвилиною Мовчання вшанували пам'ять загиблих солдатів у роки війни. До Обеліска віднесли та положили квіти .
Photo
Photo
21.03.17
2 Photos - View album

Post has attachment
Бібліотекар Вовковиївської публічно-шкільної бібліотеки та вчитель української літератури та мови Н.Закотюк , учні 8 класу Вовковиївської ЗОШ І-ІІІ ст..школи долучаться до міжнародного флешмобу #GlobalShevchenko, який протягом лютого-березня проходить по всьому світу. Учасники флешмобу одночасно зачитали вірш «В казематі» (Мені однаково, чи буду…). Захід проходив 9 березня 2017 року у c.Вовковиї біля пам’ятника Тарасу Шевченку, який був відкритий у 1968 році.
PhotoPhotoPhoto
21.03.17
3 Photos - View album

Post has attachment
Святинею для українського народу є пам'ять про великого поета Тараса Шевченка. Таким святим місцем для жителів
с.Вовковиї є погруддя Т.Шевченку.Спорудити його в селі вирішили ще тоді коли коли колгоспу ім.Кузнєцова була вручена пам'ятна шевченківська медаль за велике будівництво культурно-побутових установ. Урочисте відкриття пам'ятника Тарасу Шевченку відбулося 11 березня 1968 року,
автор cпоруди Великому Кобзареві випускник школи , молодий скульптор Олег Віталійович Буньковський, який нині проживає у м.Львів.

Photo

Post has attachment
21 лютого бібліотекарем ПШБ С.Вовковиї було проведено презентацію книги Н Корнійчук "За тобою тужать журавлі..." . Книга волинської письменниці про жителя смт.Демидівка Р.Зубчука, який загинув у зоні АТО. Присутні переглянули буктрейлер на дану книгу. Виступив вчитель історії школи В.Заклинський. Презентація було проведена під час години-реквієм до Дня Небесної сотні.

PhotoPhotoPhoto
24.02.17
3 Photos - View album

Post has attachment
21 лютого у с.Вовковиї було проведено годину-реквієм до дня Небесної сотні "Їх назвали "Небесна сотня"". Захід проходив у актовому залі будинку культури. Ведучі розповіли про трагічні події 2014 року, діти декламували вірші та звучали патріотичні пісні. Присутні переглянули слайд-презентацію "Небесна сотня".
PhotoPhotoPhotoPhoto
24.02.17
4 Photos - View album
Wait while more posts are being loaded