Profile cover photo
Profile photo
Kubuś. Sala zabaw
About
Kubuś. Sala zabaw's posts

Post has attachment
Na terenie sal zabaw Labibu znajdują się labirynty, baseny z kuleczkami, multimedialne monitory oraz interaktywne podłogi edukacyjne. Naszą specjalnością są również dodatkowe zajęcia taneczne i językowe. Bliższe informacje znajdziecie na naszej stronie: http://labibu.pl/.

Post has attachment
Sale zabaw Labibu znajdujące się we Wrocławiu i w Warszawie specjalizują się w organizowaniu imprez cyklicznych dla najmłodszych. Corocznie przygotowujemy Mikołajki, Halloween, Andrzejki, Dzień Mamy i Taty, a także Dzień Dziecka. Z nami nie nudzi się żadne dziecko!
Photo

Post has attachment
Sala zabaw Labibu to nie tylko szaleństwa dla najmłodszych. Na rodziców czeka przytulny kącik kawowo - prasowy. Możecie nam zlecić organizację przyjęcia urodzinowego - zapewniamy nakrycia jednorazowe oraz malowanie buziek. Szczegóły udostępniliśmy na stronie: http://labibu.pl/promenada.
Photo

Post has attachment
Jeśli chcecie dać swoim dzieciom dużą dawkę radości, to zachęcamy do odwiedzenia naszej sali zabaw. Przygotowaliśmy wiele gier, podzielonych z uwagi na wiek odwiedzających. Na maluchy czekają również bajkowe labirynty oraz baseny z piłeczkami. Znajdziecie nas w Ferio Wawer, w Wola Parku, a także w CH Promenada.
Photo

Post has attachment
Sale Zabaw Labibu znajdują się w Warszawie w CH Promenada, CH Ferio Wawer, CH Wola Park oraz we Wrocławiu na terenie CH Magnolia. Na Wasze dzieci czekają kąciki tematyczne oraz baseny z kuleczkami. Oprócz szalonych zabaw, naszą specjalnością są również dodatkowe zajęcia z języka angielskiego oraz lekcje tańca.
Photo

Post has attachment
Jeśli powierzycie nam organizację imprezy urodzinowej dla swojej córki lub syna, to zapewnimy nakrycia jednorazowe, race, a także zestawy z czapeczkami i gwizdkami dla dzieci. Naszą specjalnością jest również malowanie buziek. Zachęcamy do współpracy!
Photo

Post has attachment
Twoje dziecko uwielbia zabawy z piłeczkami i tajemnicze labirynty? Sala Zabaw Labibu jest wyposażona również w interaktywną podłogę edukacyjną, multimedialne monitory, a także w strefę klocków i gier. Nasza sala zabaw jest najlepsza, ponieważ przygotowaliśmy atrakcje na dzieci w każdym wieku: http://labibu.pl/promenada.
Photo

Chcesz ciekawie zaplanować czas swojemu dziecku? A może szukasz firmy zajmującej się organizacją imprez urodzinowych dla maluchów? Zapraszamy do Sali Zabaw Labibu w Warszawie i we Wrocławiu! Szczegóły zamieszczamy na stronie: http://labibu.pl/.

Post has attachment
Firma Labibu prowadzi sale zabaw na terenie Wrocławia i Warszawy. Specjalizujemy się w organizowaniu imprez cyklicznych oraz urodzinowych dla najmłodszych. Przygotowaliśmy specjalny program wakacyjny obejmujący zajęcia kulinarne, sportowe oraz liczne zabawy. Naszą specjalnością są również dodatkowe lekcje języka angielskiego oraz baletu.
Photo

Post has attachment
Twoje dziecko uwielbia klocki lego, baseny z piłeczkami, zjeżdżalnie i tajemnicze labirynty? Jeśli tak, to zapraszamy do sali zabaw Labibu. Opiekunowie mogą skorzystać z darmowego wejścia i zrelaksować się w kąciku kawowym.
Photo
Wait while more posts are being loaded