Profile cover photo
Profile photo
Domyślna nazwa
30 followers
30 followers
About
Posts

Post has attachment
Terapia rodzinna pomaga rozwiązać wiele problemów zaistniałych w relacjach partnerskich i rodzicielskich. Leczymy różnego rodzaju zaburzenia, które powstają w rodzinach. W naszej ofercie jest terapia, podczas której leczone są zaburzenia w relacjach z partnerem oraz terapia Dorosłych Dzieci Alkoholików gdzie spotykamy się z rodzinami dysfunkcyjnymi w których alkohol był na porządku dziennym.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszym gabinecie prowadzimy spotkania w zakresie edukacji seksualnej, podczas których poruszamy tematy związane z naszą seksualnością. Lekarz seksuolog udzieli porad i odpowie na wszystkie nurtujące Państwa pytania. Przeprowadzamy również szkolenia tematyczne.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Naszym Pacjentom oferujemy kompleksową pomoc dotyczącą zarówno sfery seksualnej, jak i problemów rodzinnych i wychowawczych. Seksuolog pomoże uporać się z zaburzeniami i schorzeniami oraz poprawić jakość życia seksualnego i zbudować dobre relacje z najbliższymi. Najważniejsza jest wiara w siebie i podniesienie swojej samooceny.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W gabinecie psychologicznym pomagamy osobom cierpiącym na różne problemy związane z popędem seksualnym oraz w relacjach z partnerem. Oferujemy również terapię uzależnienia od seksu i cyberseksu (grupy wsparcia). Pomagamy osobom, które nie akceptują swoich preferencji seksualnych. Oferujemy terapię indywidualną oraz pomoc parom w sytuacji zdrady. Służymy pomocą w zakresie nawiązywania i utrzymania kontaktów z ludźmi. Leczymy osoby, które zmagają się z traumatycznymi doświadczeniami.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Osoby pochodzące z rodzin dysfunkcyjnych często postrzegają siebie „w krzywym zwierciadle” informacji i sygnałów wysyłanych przez rodziców, przez co czują się źle. Pozwalają, aby inni mieli wypływ na ich życie, myślenie o sobie, poczucie własnej wartości i szczęście. Celem terapii Dorosłych Dzieci Alkoholików jest wzięcie odpowiedzialności za swoje życie, a w szczególności nauczenia się bycia dorosłym, wychodząc z roli małego, zranionego dziecka. Warto odnaleźć siebie i w końcu zacząć podążać swoją drogą.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Terapia małżeńska pomaga parom w leczeniu różnego rodzaju zaburzeń pojawiających się w związkach z krótszym i dłuższym stażem. Psychoterapia pozwala parom ożywić wystygłe emocje i uczucia oraz odbudować związek nie tylko w sferze seksualnej, ale i partnerskiej.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasi seksuolodzy prowadzą również działania edukacyjne w ramach rodziny, w tym związane z edukacją seksualną. Udzielamy porad, pomagamy rozwiązywać problemy wychowawcze z dziećmi, uczymy też, jak budować z nimi dobre relacje. Oferujemy uczestnictwo w grupach wsparcia dla osób zmagających się z uzależnieniami.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Uzależnienie od seksu to poważne zaburzenie. Do tej sfery problemów należą te, związane z nadpobudliwością seksualną, z zachowaniami społecznie ryzykownymi czy też z realizacją potrzeb seksualnych w świecie wirtualnym zamiast w realnym życiu. Po pomoc do seksuologa zgłaszają się też często osoby, których partnerzy cierpią na uzależnienie od seksu.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Gabinet seksuologiczny w Warszawie to profesjonalny gabinet, w którym pracują wykwalifikowani psycholodzy i seksuolodzy. Nasi seksuolodzy i psycholodzy często uczestniczą w szkoleniach i konferencjach dokształcających, aby móc pomagać Państwu we wszystkich problemach. Poświadczeniem zdobytej wiedzy i umiejętności są różnorodne dyplomy i certyfikaty. Więcej informacji o naszej Poradni Rodzinnej znajdą Państwo na stronie http://www.seksuolog-warszawa.com.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Problemy wychowawcze z dziećmi w Warszawie rozwiązywane są w poradni seksuologicznej i psychologicznej. W naszym gabinecie można rozpocząć terapię dotyczącą skutków nadużyć seksualnych w dzieciństwie. Nadużycie seksualne w dzieciństwie pozostawia w nas negatywne ślady na całe życie. Może ono skutkować różnymi zaburzeniami w dorosłym życiu. Najlepszym lekarstwem na to jest odpowiednio dobrana terapia. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie http://www.seksuolog-warszawa.com.pl/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded