Profile cover photo
Profile photo
AGB Recykling s.c. Budkiewicz E.G.
About
Posts

Post has attachment
Zajmujemy się nie tylko sprzedażą tworzyw sztucznych. Dzięki niezbędnym uprawnieniom specjalizujemy się również w przetwórstwie tworzyw sztucznych. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam dokładnie poznać oczekiwania Klientów, dzięki czemu zapewniamy najwyższą jakość usług. Zapraszamy! http://recyklingskup.podlasie.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy wiecie Państwo, że Karta Przekazania Odpadów jest najważniejszym dowodem prawidłowego przekazania odpadów? Jest to dokument, który należy przekazać uprawnionemu odbiorcy. Ponadto obowiązkiem przedstawienia KPO obciążony jest wytwórca odpadu. Więcej informacji znajduje się na stronie: http://eko-logis.com.pl/karta-przekazania-odpadu/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Siedziba naszej firmy znajduje się w Bielsku Podlaskim. Na wszystkie pytania dotyczące naszej działalności chętnie odpowiemy telefonicznie. Zachęcamy również do skorzystania z formularza kontaktowego dostępnego na stronie: http://recyklingskup.podlasie.pl/kontakt/. Możliwie najszybciej odpowiemy na każde zgłoszenie.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zapewniamy miłą i przyjazną obsługę. Ponadto gwarantujemy konkurencyjne ceny, co w znacznym stopniu przyczyniło się do tego, iż cieszymy się tak licznym gronem zadowolonych Klientów. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą kompleksową ofertą przetwórstwa dostępną na stronie: http://recyklingskup.podlasie.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Z recyklingu plastiku możemy uzyskać między innymi zabawki oraz długopisy. Z papieru natomiast uzyskujemy fartuchy szpitalne czy też abażury. Ciekawostką jest, że banknoty również powstają z odpadów. Zadbajmy więc wspólnie o naszą przyszłość! http://recyklingskup.podlasie.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zachęcamy Państwa do segregowania śmieci. Pozwoli to skuteczniejszy proces recyklingu, a co za tym idzie – wspólnie ochronimy nasze środowisko. Nie zapominajmy, że to właśnie dzięki przyrodzie jesteśmy zdolni do egzystencji! http://recyklingskup.podlasie.pl/
Photo
Add a comment...

Czy macie Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszej oferty? Zachęcamy zatem do przesyłania zapytań za pomocą formularza kontaktowego dostępnego na stronie: http://recyklingskup.podlasie.pl/kontakt/. Możliwie najszybciej odpowiemy na każde zgłoszenie, ponieważ Wasza satysfakcja jest dla nas najważniejsza!
Add a comment...

Post has attachment
Recykling przyczynia się przede wszystkim do zmniejszenia ilości odpadów. Zaletą tego rozwiązania jest również zmniejszenie eksploatacji złóż naturalnych. Dlatego zachęcamy do segregowania śmieci oraz oddawania butelek do firm zajmujących się recyklingiem. Więcej informacji znajduje się na stronie: http://recyklingskup.podlasie.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Pamiętacie o sortowaniu śmieci? Bardzo ważne jest, aby odpady wrzucać do odpowiednich pojemników. Pozwoli to profesjonalnym firmom na przetwórstwo surowców wtórnych (http://recyklingskup.podlasie.pl/), czyli ochronę środowiska.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Tworzywa sztuczne to materiały, które możemy znaleźć praktycznie wszędzie. Ponadto skutecznie zastępują surowce tradycyjne. Tworzywa sztuczne zwane są również polimerami najczęściej obojętnymi dla środowiska. W celu uzyskania dodatkowych informacji zachęcamy do kontaktu: http://recyklingskup.podlasie.pl/
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded