Profile cover photo
Profile photo
Usługi asenizacyjne
About
Usługi asenizacyjne's posts

Post has attachment
Poziom ścieków w szambie należy regularnie sprawdzać i kontrolować, aby w odpowiednim momencie opróżnić zbiornik. Nieczystości nie powinny przebywać w zbiorniku dłużej niż 10-14 dni, inaczej zaczną fermentować i wydzielać metan. Szczegóły naszej oferty znajdziecie Państwo na stronie http://wywozszambachojnice.pl/. Serdecznie zapraszamy!
Photo

Post has attachment
Lokalizacja szamba na posesji jest ściśle określona przez przepisy budowlane. Muszą zostać zachowane odpowiednie odległości od domu, budynków gospodarczych, granicy działki i drogi, a także ujęcia wody pitnej. Serdecznie zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej oferty usług asenizacyjnych. Szczegóły na stronie http://wywozszambachojnice.pl/.
Photo

Post has attachment
Z okazji nadchodzącego Nowego Roku 2017 życzymy Państwu wszelkiej pomyślności, wielu wspaniałych chwil spędzonych w rodzinnej atmosferze, a także spełnienia najskrytszych marzeń! Wszystkiego dobrego życzą wszyscy pracownicy (http://wywozszambachojnice.pl/)!
Photo

Post has attachment
Szambo to podziemny zbiornik przeznaczony do odprowadzania ścieków z domowych urządzeń kanalizacyjnych. Najczęściej wykonane z betonu lub plastiku. W miejscach, w których szambo nie jest podłączone do sieci kanalizacji miejskiej, właściciele muszą korzystać z usług asenizacyjnych. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, dostępną na stronie http://wywozszambachojnice.pl/.
Photo

Post has attachment
W ramach naszej oferty możecie Państwo również skorzystać z usług transportowych. Dzięki dobrze wyposażonemu taborowi pomożemy Państwu również w wywozie śmieci oraz gruzu z terenu Waszej posesji. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty, dostępnej na stronie http://wywozszambachojnice.pl/transport/.

Post has attachment
Asenizacja to zabieg sanitarny, który polega na usuwaniu nieczystości z szamb oraz wywożeniu ich za pomocą specjalnych pojazdów. Wszystkie te czynności odbywają się pod okiem specjalnie przygotowanych do tego pracowników. Szczegóły naszej oferty znajdziecie Państwo na stronie http://wywozszambachojnice.pl/. Serdecznie zapraszamy!
Photo

Post has attachment
Nasza oferta i usługi są elastyczne. Dopasowujemy się do Państwa oczekiwań i uzupełniamy zakres wykonywanych zadań. Przede wszystkim zależy nam na Państwa zadowoleniu z jakości naszych usług. Szczegółowe informacje o ofercie znajdziecie na stronie http://wywozszambachojnice.pl/. Serdecznie zapraszamy!
Photo

Post has attachment
Chyba nikt z Państwa nie lubi, gdy na podwórku unosi się nieprzyjemny zapach. Niestety tak często dzieje się, gdy do ostatniej chwili czekacie na wywóz nieczystości z przydomowego zbiornika. Nie czekajcie, aż szambo wybije! Zadzwońcie do nas wcześniej! Szczegóły oferty znajdziecie na stronie http://wywozszambachojnice.pl/

Post has attachment
Naszym największym atutem są rekomendacje wystawione nam przez klientów. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani poznaniem opinii naszych zadowolonych kontrahentów, zapraszamy na stronę http://wywozszambachojnice.pl/rekomendacje/.

Post has attachment
Świadczymy również usługi transportowe związane z wywozem śmieci oraz gruzu. Posiadamy doskonale wyposażone zaplecze transportowe oraz doświadczenie w tego typu usługach. Szczegóły ofert na stronie http://wywozszambachojnice.pl/transport/.
Wait while more posts are being loaded