Profile cover photo
Profile photo
Fórum Karla Schwarzenberga
1,000 followers -
Oficiální stránky Fóra Karla Schwarzenberga
Oficiální stránky Fóra Karla Schwarzenberga

1,000 followers
About
Posts

Post has attachment
Máte-li chuť podpořit nově založené Fórum Karla Schwarzenberga, můžete začít zde: http://www.karlovoforum.cz/#dotaznik  
Add a comment...

Prezidentská volba přitáhla k politice mnoho zejména mladých lidí. Chci jim nabídnout možnost diskuskutovat nad důležitými tématy a prohloubit jejich zájem o politiku i o vstup do ní. Happeningem na Palackého náměstí v Praze zahajujeme ve středu 29.5. v 15:00 činnost platformy Fórum Karla Schwarzenberga. Jejím cílem je právě povzbudit zájem veřejnosti o společenská témata, politiku a kultivovat tuzemské politické prostředí. Pokud vás to zajímá sledujte www.karlovoforum.cz
Add a comment...

Rád bych poděkoval svým voličům, netušil jsem, že přijdou v takovém hojném počtu. Za to vám všem děkuji, a hlavně všem mladým lidem, kteří objížděli země české a dělali vše, abych uspěl. Musím také říct, že samozřejmě mi tento výsledek dává i velkou odpovědnost na příštích 14 dní. V těch se rozhodne o zásadním směřování České republiky. Miloš Zeman je zajisté velký politický profesionál, bývalý premiér, protivník, s nímž stojí za to se střetnout. Ale on reprezentuje minulost. Doufám, že se v příštích pěti letech ukáže, že heslo na prezidentské vlajce - pravda vítězí - odpovídá skutečnosti.
Add a comment...

Post has attachment
Největší šanci na postup do druhého kola má Miloš Zeman, těsně za ním je Karel Schwarzenberg a stále více ztrácející Jan Fischer – vyplývá to z výsledků analýzy společnosti Semantic Visions, která úspěšně předpověděla například parlamentní volby ve Velké Británii či loňské prezidentské volby ve Spojených státech.

Děkujeme za sdílení, moc nám to pomůže.
Volební tým KS
Add a comment...

Post has attachment
Jízda v jeepu mi dnes připomněla dětsví, jak mě a sestru vozili američtí vojáci po Čimelicích. Otci se tehdy podařilo Američany přimět k tomu, aby navzdory domluvě s Rusy vyrazili z Písku a mezi Čimelicemi a Krsicemi postupující a bezhlavě střílející Němce zastavili a zachránili nás. Ať už to bylo z důvodu, že nás opravdu chtěli zachránit, nebo proto, že matka měla ve sklepě několik lahví předválečné whisky.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
10 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Velmi hezká osobní vzpomínka na konec českého předsednictví v Radě Evropské unie. Volební tým
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Svou účast na Koncertě za slušného prezidenta nově potvrdili také Petr Janda a skupina Olympic, Ivan Mládek & Banjo Band a Ondřej Ruml s Beatburger Bandem.
Vzhledem k velkému zájmu účinkujících, jejichž počet pravděpodobně ještě stále není konečný, začne koncert Karel na Hrad již v 17: 00. 
Moc pomůže, pokud na této události potvrdíte účast a pozvete na ni své přátele. Děkujeme za sdílení! 
Volební tým KS
https://plus.google.com/u/1/b/105764768430851249757/events/c5mqj0nbmph7tjp8ek7q11akvrc
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Začněte rok 2013 dobrým skutkem. Výtěžek z prodeje dobročinného kalendáře občanského sdružení DebRA pomůže lidem postiženým vzácnou nemocí motýlích křídel. Pro dobrou věc se před objektiv Lucie Robinson postavili: Karel Schwarzenberg, Tomáš Klus, Aneta Langerová, Petr Zuska, Aňa Geislerová, David Švehlík, Dan Bárta, Radek Jaroš, Jiří Bartoška, Libuše Šmuclerová, Ladislav Špaček a Pavlína Němcová. Volební tým KS
http://www.12plus12.cz/cs/dobrocinny-eshop/order/
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded