Profile cover photo
Profile photo
Uzdrowisko Świeradów-Czerniawa Sp. z o.o.
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Jednym z obiektów w Świeradowie Zdroju jest Sanatorium Wacław. W obiekcie tym jest 87 miejsc noclegowych w pokojach mieszczących od jednej do czterech osób. W Sanatorium przebywa całodobowo dyżurna pielęgniarka. Pokoje wyposażone są w odpłatną TV, jest też radio i zestaw do parzenia kawy i herbaty. Zapraszamy http://www.uzdrowisko-swieradow.pl/sanatorium-waclaw!
Photo

Post has attachment
W piwnicach Domu Zdrojowego mieści się Muzeum Zdrojowe, czyli Muzeum Górnictwa Uzdrowiskowego. Otwarto je w 2014 roku. Ekspozycja przedstawia historię uzdrowiska i początki eksploatowania źródeł w Świeradowie-Zdroju. Zapraszamy http://www.uzdrowisko-swieradow.pl/dom-zdrojowy! :)
Photo

Post has attachment
W naszym Domu Zdrojowym posiadamy bazę zabiegową, strefę SPA, jadalnię, kawiarnię, salę gimnastyczną czy pijalnię wody mineralnej. Mamy również basen i sklepy z pamiątkami. Czego chcieć więcej, gdy jest się naszym Gościem? Chyba tylko spokoju, ale… to też zapewniamy! :) http://www.uzdrowisko-swieradow.pl/dom-zdrojowy.
Photo

Post has attachment
Wrzesień owocuje mnóstwem imprez i atrakcji, które odbywają się w naszym domu Zdrojowym. Niedawno, bo 16 września odwiedzili nas goście podczas 5. edycji Miasteczka Zdrowia, a 22 i 23 września odbył się u nas (w hali spacerowej Domu Zdrojowego) 52. Przegląd Orkiestr Wojskowych. Zapraszamy http://www.uzdrowisko-swieradow.pl/52-przeglad-orkiestr-wojskowych-22-23092017r-27/n - u nas nie można narzekać na nudę! :)
Photo

Post has attachment
Dlaczego warto odwiedzić Świeradów-Zdrój? Bowiem jest malowniczo położonym miasteczkiem w sercu Gór Izerskich na wysokościach 450-650 m n.p.m. Wyróżnia się wyjątkowym, uzdrawiającym mikroklimatem. U nas możecie Państwo nie tylko wypocząć, ale i uprawiać turystykę pieszą, rowerową i narciarską! Szczególnie zapraszamy do naszego Uzdrowiska w tym pięknym miasteczku http://www.uzdrowisko-swieradow.pl/polozenie-i-klimat :)

Post has attachment
Jesteśmy z kulturą za pan brat, a ostatnio mogliśmy jej „smakować” w wielkich porcjach! :) Wszystko dzięki Europejskim Spotkaniom Młodych Muzyków, za sprawą których w naszej Hali Spacerowej Domu Zdrojowego odbywały się bezpłatne koncerty, które przyciągały rzesze turystów! Było super, dziękujemy! http://www.uzdrowisko-swieradow.pl/eurpoejskie-spotkania-mlodych-muzykow-23/n.
Photo

Post has attachment
Niedawno, bo na początku sierpnia na tarasach przy naszym Domu Zdrojowym odbył się Jarmark Ekologiczny! W programie były m.in. prezentacje gospodarstw ekologicznych, ekoagroturystycznych, twórców wyrobów rękodzielniczych, jak też degustacja produktów ekologicznych oraz konkursy i występy zespołów ludowych. Oj się działo… :) http://www.uzdrowisko-swieradow.pl/jarmark-ekologiczny-swieradow-zdroj-25/n.
Photo

Post has attachment
Uwaga, drodzy Państwo! Ogłaszamy bardzo korzystne pakiety pobytowe w obiektach Dom Zdrojowy i Sanus, które ważne są dla pobytów leczniczych i rekreacyjno-wypoczynkowych zrealizowanych do 30 września! Za 7 noclegów zapłacicie, jak za 6, za 14 noclegów, jak za 12, a za 21 noclegów jak za 18!!! :) Nie zwlekajcie z rezerwacją! Zapraszamy http://www.uzdrowisko-swieradow.pl/img/images/slider/Promocja1350x480.jpg.
Photo

Post has attachment
Uzdrowisko Świeradów – Czerniawa należy do jednej z największych sieci uzdrowisk– Polskiej Grupy Uzdrowisk. PGU to przedsięwzięcie jednego z trzech funduszy Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych S.A. – grupy kapitałowej KGHM Polska Miedź S.A., skoncentrowanego na szeroko pojętej ochronie zdrowia oraz aktywnego wypoczynku. Więcej informacji o naszej historii i powstaniu odnajdziecie Państwo tutaj http://www.uzdrowisko-swieradow.pl/kghm-tfi-oraz-pgu.
Photo

Post has attachment
W naszym uzdrowisku możecie Państwo skorzystać z kilku zabiegów bazujących na surowcach naturalnych. Jest wśród nich borowina, z pomocą której wykonujemy okłady, fasony, zawijanie i kąpiele, jest także kąpiel świerkowa, jak również wspominany już radon – kąpiele, inhalacje oraz płukanie przyzębia. Więcej informacji znajdziecie Państwo tutaj http://www.uzdrowisko-swieradow.pl/o-nas.
Photo
Wait while more posts are being loaded