Profile cover photo
Profile photo
Amazon Iran
30 followers
30 followers
About
Posts

Post has attachment
شاید زمانی که تلگرام به سرعت در میان ایرانیان جای پای خود را باز می‌کرد، کسی تصور نمی‌کرد که تلگرام به عنوان پر‌طرفدارترین شبکه اجتماعی در میان ایرانیان شناخته شود. بازاریابان، هم خیلی زود به این محبوبیت پی بردند. از همین رو صاحبان کسب و کار و بازاریابان هم برای فروش محصولات در تلگرام دست به کار شدند. به طوری که برخی از کارشناسان، بازاریابی در تلگرام را از روندهای مهم بازاریابی در سال ۱۳۹۶ می‌دانند. در این مطلب قصد داریم برخی از نکات مهم برای فروش محصولات در تلگرام را بیان کنیم. با فالوجت، ربات خرید فالوور ایرانی همراه باشید.

افراد زیادی این روزها از تلگرام برای تبلیغات و معرفی محصولات و خدمات خود استفاده می کنند. جذب کاربر، حفظ کاربران، افزایش تعداد ممبر، کم بودن نرخ تبدیل از مسائل مهم برای فروش محصولات در تلگرام می‌باشد. ۷ اصل مهم در این زمینه به شرح زیر می‌باشد:
Add a comment...

Post has attachment

برای موفقیت در اینستاگرام این کار‌ها ممنوع!
موفقیت در اینستاگرام برای افراد ممکن است معنای متفاوتی داشته باشد. برخی از اینستاگرام برای اهداف تجاری استفاده می‌کنند و برخی از افراد هم از اینستاگرام برای تفریح و به اشتراک‌گذاری لحظات و خاطرات خود استفاده می‌کنند. برخی عکاس حرفه‌ای هستند و برخی بازیگر و هنرمند و برخی هم صاحبان کسب و کار و بازاریاب‌های حرفه‌ای هستند. همه افراد هم سعی می‌کنند با روش‌های مختلفی به جذب فالوور و افزایش فالوور اینستاگرام بپردازند و دائما پست‌های خاص و جذاب منتشر کنند تا از افزایش لایک اینستاگرام خود لذت ببرند. ما در مقالات مختلفی از این صحبت کرده‌ایم که برای موفقیت در اینستاگرام و افزایش فالوور واقعی چه باید کرد. اما این بار قرار است در این مطلب از این موضوع صحبت کنیم که برای موفقیت در اینستاگرام چه کارهایی نباید کرد!
Add a comment...

Post has attachment
باید تلاش کنید تا با انتشار پست‌های جذاب و خلاقانه توجه دیگران را به سمت پیج اینستاگرام خود جذب کنید. معمولا کاربران همیشه این دغدغه را دارند که برای بیشتر دیده شدن در اینستاگرام چه باید کرد؟ در این مطلب ۵ ابزار مفید برای بیشتر دیده شدن در اینستاگرام معرفی می‌شود.
Add a comment...

Post has attachment

قابلیت جدیدی در اینستاگرام قرار است اضافه شود که با استفاده از آن می توانید فهرستی به نام Favorites داشته باشید و تصاویرتان را برای آنها به اشتراک بگذارید. قابلیت Favorites اینستاگرام در حال تست است و به زودی پس از مرحله آزمایشی به اینستاگرام اضافه خواهد شد.

Post has attachment

اینستاگرام فارسی از راه رسید
Add a comment...

Post has attachment

تفاوت بازاریابی و برندینگ چیست؟
بازاریابی و بردندینگ دو واژه آشنایی است که شرکت‌ها زیاد با آن سر و کار دارند. اما گاهی تفاوت بازاریابی و برندینگ برای بعضی از افراد هنوز مشخص نیست. در این مطلب مفهوم بازاریابی و بردندینگ توضیح داده می‌شود.

Post has attachment

Post has attachment

آموزش اینستاگرام از صفر تا صد
Add a comment...

Post has attachment
راحتی کار با تلگرام دسکتاپ باعث شده تا نسخه تلگرام دسکتاپ طرفداران زیادی داشته باشد. یکی از قابلیت‌هایی که تلگرام دسکتاپ دارد، مخفی کردن گروه و یا کانال‌هایی است که در آنها عضو هستیم. با این کار، اگر شخص دیگری از کامپیوتر و یا لپ تاپ شما استفاده کند و اکانت تلگرام شما را باز کند نمی‌تواند به محض باز کردن تلگرام، تمامی گروه‌ها و کانال‌هایی که در آنها عضو هستید را مشاهده کند.
Add a comment...

Post has attachment
بگذارید با یک سوال ادامه دهیم…

آیا اعتبار خریدنی است؟ اگر پاسخ شما به این سوال مثبت است، حتما اقدام به خرید فالوور کنید. البته بعید است که شما اعتبار خود را یک شبه و با پرداخت هزینه بدست آورده باشید.

اگر کمی تامل کنید، متوجه ارتباط بین اعتبار و فالوور را بهتر درک می کنید.

ما به کسب و کارهای زیادی مشاوره می دهیم. می دانید مشترکا به چه نکته ای اشاره می کنند؟ به نکته زیر …

عقل مردم به چشمشان است

همه این کسب و کارها بر این باورند: زمانی یک کاربر اینستاگرام، پیج ما را دنبال می کند که تعداد فالوورهای ما خیلی زیاد باشد. متاسفانه اولین راهی که به ذهنشان می رسد، خرید فالوور است.

آیا مردمی که عقلشان به چشمشان است، با دیدن نسبت لایک و کامنت پست های شما به تعداد فالوور، متوجه غیر عادی بودن صفحه شما نمی شوند؟

فرض کنید شما در حال حاضر ۱۵۰۰ فالوور دارید و زمانی که یک پست در پیج خود منتشر می کنید، ۱۸۰ لایک و ۳ کامنت دریافت می کند. منطقی به نظر می رسد چون زمانی که شما پست را منتشر کرده اید، شاید ۲۰۰ الی ۲۵۰ نفر در آن زمان پست شما را مشاهده کنند.

ولی زمانی که شما اقدام به خرید فالوور می کنید و مثلا ۲۰k یا همان ۲۰ هزار فالوور را به پیج خود اضافه می کنید، شرایط غیر عادی می شود. پست شما نهایتا ۳۰۰ لایک دریافت می کند.

آیا حالا عقل مردم به چشمشان نیست؟
اجازه دهید کاربران به تمایل خودشان شما را دنبال کنند …

چگونه این کار را انجام دهیم؟

همه ما می دانیم که با فالو و آنفالو کردن کاربران اینستاگرام، به افزایش فالوورهای پیج خود کمک می کنیم. تصاویر آنها را لایک میکنیم که آنها هم تصاویر ما را لایک کنند. برای پست های آنها کامنت می گذاریم که آنها هم برای پست های ما کامنت بگذارند.

اما شما هم بخوبی می دانید که اینکار زمان بر است. باید دائم در اینستاگرام وقت بگذرانید و کاربرهایی که می توانند تبدیل به مشتری شما شوند را پیدا و با ایشان تعامل برقرار کنید.

ولی در نهایت، اشخاصی که پیج شما را دنبال می کنند، با اطلاع از هویت شما و با تمایل خودشان، صفحه اینستاگرام شما را دنبال خواهند کرد.
میانبر بزنید ولی خرید فالوور ممنوع

آیا تاکنون ربات اینستاگرام به گوشتان خورده، یا در جستجوهای گوگل که برای یافتن راهکارهای افزایش فالوور، انجام داده اید، با سایتهایی که ربات اینستاگرام را معرفی می کنند، مواجه شده اید؟

ربات اینستاگرام دقیقا میانبری است که می خواهیم به شما معرفی کنیم.

آیا زمانی که کسب و کار شما در حال گسترش است و حجم سفارشات رو به افزایش، خودتان همه کارها را انجام می دهید یا یک یا چند نیرو را استخدام می کنید تا حجم کار را تقسیم و خودتان به انجام امور کلیدی کسب و کارتان بپردازید؟

ربات دقیقا همانند یک نیروی وظیفه شناس و دقیق و منظم است که نه سرما می خورد، نه حق ماموریت می خواهد و نه خاله اش فوت می کند. ۲۴ ساعت در خدمت شماست و حتی اگر نیاز به فالوور بین المللی دارید، حاضر است به کشور هدف، بدون دریافت هزینه اضافه سفر کند تا شما را به هدفتان برساند.

پیشنهاد فالوجت هم دقیقا استفاده از ربات افزایش فالوور هست. اما نه هر رباتی …

منظور از میانبر استفاده از ربات اینستاگرام بجای استفاده از روش غلط و سراسر اشتباه خرید فالوور است. با استفاده از ربات فالوجت در اصل شما یک نیروی کار تمام عیار را به استخدام خود در میاورید.

این ربات بجای شما و از طرف شما و با توجه به تنظیمات گسترده و متنوعی که در اختیار شما قرار می دهد، شروع به فعالیت در اینستاگرام می کند و باعث می شود تا کاربران اینستاگرام به تمایل خودشان شما را دنبال کنند.

هیچ ماست بندی نمی گوید ماست من ترش است

از ربات افزایش فالوور بجای خرید فالوور اینستاگرام استفاده کنید

ما قصد تبلیغ ربات فالوجت را نداریم. اما به شما پیشنهاد می کنیم از این ربات استفاده کنید و با دیدن روند افزایش فالوور پیج اینستاگرام خود، شگفت زده شوید.

برای اتصال ربات به حساب کاربری (پیج اینستاگرام) خود می توانید روی تصویر زیر کلیک کنید و وارد پنل ربات شوید.

ربات فالوجت جایگزید خرید فالوور


خرید فالوور کمک معکوس

ما ایرانی ها در هر کاری عجول هستیم و این عجله را به اینستاگرام نیز رسانده ایم. کافی است شاهد موفقیت یکی از افرادی که در اینستاگرام در حال فروش خوبی است باشیم.

آنوقت به هر دری میزنیم تا ما هم بتوانیم کسب و کار خود را در اینستاگرام به منفعت برسانیم. اما خیلی از ما فقط شنیده ایم که چه روشهایی برای افزایش فالوور وجود دارد ولی هرگز به عواقب استفاده از روش های غیر مرسوم فکر نمی کنیم.

خرید فالوور برابر است با سرنگونی پیج شما. حتی اینستاگرام هم پیج هایی که اقدام به خرید فالوور می کنند را می تواند تشخیص دهد و زمانی که تشخیص داد یک پیج با خرید فالوور، دنبال کنندگان خود را افزایش داده، پست های آن پیج را در معرض دید دنبال کنندگان قرار نمی دهد.

پس مطمئن باشید که خریداری فالوور نه تنها به رشد کسب و کار شما در اینستاگرام کمک نمی کند، بلکه باعث می شود تا پیج شما، آسیب جدی نیز ببیند. و این یعنی شما به پیج خود کمک معکوس کرده اید.
مزایای ربات اینستاگرام

اگر برای افزایش فالوور خود از ربات فالوجت استفاده کنید، همزمان شاهد افزایش لایک و کامنت پست های خود نیز می شوید.

بزرگترین مزیت ربات این است که کاربران اینستاگرام به تمایل خود، شما و پیجتان را دنبال می کنند. و این یعنی ماندگاری فالوورهای شما.

مزیت بعدی صرفه جویی در وقت شماست. ربات ۲۴ ساعت در حال فعالیت است و طبق تنظیمی که شما انجام داده اید، فالوورهای هدف را جذب پیج اینستاگرام شما می کند.
ارسال پست زماندار

شما می توانید در پنل ربات خود، تعدادی تصویر و ویدیو را آپلود کنید و تعیین نمائید که این تصاویر و ویدیو ها در چه تاریخ و ساعتی در پیج اینستاگرام شما منتشر شوند.

این هم یکی از مزیت های بهترین ربات افزایش فالور می باشد.
مضرات خرید فالوور (چه ایرانی و چه بین المللی)

در گوگل زمانی که عبارت خرید فالوور را جستجو کنید، این موتور جستجو پیشنهاداتی را در قالب عباراتی به شما پیشنهاد می کند. این عبارات، جستجوهای مرتبطی است که کاربران در گوگل در ارتباط با سرچ شما، جستجو کرده اند.

عباراتی همچون :
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور ایرانی فعال
خرید فالوور واقعی
خرید فالوور ایرانی واقعی
خرید فالوور ارزان

روی هر کدام از عبارات بالا که کلیک کنید، به جستجوی عبارت کلیک شده، در گوگل خواهید رفت. خودتان مشاهده می کنید که تعداد زیادی سایت لیست می شوند که درحال فروش فالوور تحت عنوان های بالا به افرادی هستند که هیچ اطلاعی از عواقب خرید فالوور ندارند.

لطفا شما گول نخورید. بیشتر این سایت ها تعدادی فالوور فیک را به پیج اینستاگرام شما اضافه می کنند. هر کدام هم قیمتی برای خودشان دارند.

اولین عیب و ضرر خرید فالوور، زیر سوال رفتن پیج شما توسط مخاطبین شماست. آنها متوجه غیر طبیعی بودن تعداد فالوورهای شما خواهند شد.

اعتبار خود را نزد اینستاگرام از دست می دهید و اینستا، پیج شما را به کاربران پیشنهاد نمی کند.

از همه مهمتر، علنا خودتان را گول می زنید. همانند زمانی که مغازه داری، تعدادی مجسمه را به جای مشتری جلوی پیشخوان خود جمع آوری کرده و توهم فروش به آنها را دارد.

بعد از مدتی خودتان به شدت پشیمان خواهید شد و نمی توانید این فالوورها را از پیج خود حذف کنید. چون اکثر آنها فعال نیستند و فیک می باشند.

ما اکیدا توصیه می کنیم بجای خرید فالوور از ربات افزیش فالوور استفاده کنید.در انتها از شما برای وقتی که برای خواندن این متن گذاشتید سپاسگزاریم و خواهشمندیم تا این مطلب را با سایر افرادی که قصد خرید فالوور اینستاگرام دارند، به اشتراک بگذارید
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded