Profile

Cover photo
Amazon Iran
32 followers|14,026 views
AboutPostsCollectionsPhotosVideos

Stream

Amazon Iran

Shared publicly  - 
 
یکی از عناصر ضروری سئو بررسی جایگاه و رتبه بندی کلمات کلیدی است. برای یک وبلاگ نویس و یا کارشناس سئو بررسی رتبه کلمات کلیدی امری ضروری و مهم است. یکی از اشتباهات رایج وبلاگ نویسان یا طراحان سایت این است که مقالات را بدن هدف گذاری برای کلمات کلیدی تولید و منتشر می کنند.

استفاده از ابزاری مانند SEMRUSH یا گوگل کی ورد پلنر زمان زیادی از شما نمی گیرد، اما گام بسیار مهمی برای بهینه سازی سایت است.

هنگامی که با استفاده از کلمات هدف یک پست بهینه سازی شده برای سئو تولید کردید، وظیفه بعدی شما، دنبال کردن رتبه بندی آنها در موتورهای جستجو و ساختن بک لینک با انکر تکست های مناسب است.

بازهم به خاطر داشته باشید که انتخاب بهترین کلمات کلیدی یکی از مهمترین و موثرترین فاکتورهای دستیابی به رتبه های بهتر در موتور جستجوی گوگل است. اگر شما به خوبی فاکتورهای سئوی محتوا را رعایت کنید این شانس را خواهید داشت که در 50 نتیجه اول نتایج گوگل نمایش داده شوید.

شما باید پیدا کنید که کدام کلمات کلیدی برای دامنه های خاص شما قدرتمند هستند و کدام نیستند. تا با مدیریت آنها سئوی خود را بهبود دهید. با این اطلاعات شما می توانید از کلمات قدرتمند استفاده کنید و در نتیجه رتبه شما در گوگل و سایر موتورهای جستجو بهبود پیدا خواهد کرد.

بنابراین شما نیاز به ابزاری دارید که رتبه یک کلمه کلیدی خاص را در نتایج موتورهای جستجو مشخص کند. بدون اینکه نیازی باشد به صورت دستی صفحات و نتایج گول را بررسی کنید.

در اینجا لیستی از ابزارهای رایگان و آنلاین بیان شده که می توانید از طریق آنها رتبه بندی کلمات کلیدی هدف را در موتور جستجوی گوگل بررسی کنید.
 ·  Translate
در اینجا لیستی از ابزارهای رایگان و آنلاین بیان شده که می توانید از طریق آنها رتبه بندی کلمات کلیدی هدف را در موتور جستجوی گوگل بررسی کنید. - آمازایران
1
Add a comment...

Amazon Iran

Shared publicly  - 
 
به اشتراک گذاری روزانه یک پست در اینستاگرام
اگر پست شما در دقیقه اول ، تعداد لایک هایش کم بود ، آن را به سرعت پاک کنید.
تعداد کسانی که دنبال می کنید باید از تعداد کسانی که شمارا دنبال می کنند، کمتر باشد. این موضوع میزان محبوبیت شما را در اینستاگرام نشان می دهد و هرچه نسبت اش کمتر باشد، افزایش محبوبیت در اینستاگرام را نشان می دهد.
تعداد عکس های سلفی شما نباید زیاد باشد. این موجب می شود افراد تصور کنند شما فردی خودشیفته هستید.
....
ادامه در فالوجت....
 ·  Translate
برای به دست آوردن محبوبیت در شبکه های اجتماعی ، باید کاربران چنین شبکه هایی را بشناسیم. برای افزایش محبوبیت در اینستاگرام باید مواردی را رعایت کرد. - فالوجت
1
Add a comment...

Amazon Iran

Shared publicly  - 
 
ما قبلاً در مورد کلمات کلیدی طولانی صحبت کرده ایم. اشتباهی که گاهی برخی از وبلاگ نویسان انجام می دهند استفاده از کلمات کلیدی مستقیم است. همان گونه که در مقاله “گام های انتخاب کلمات کلیدی مناسب” توضیح داده شد، پس از انتخاب کلمات کلیدی باید بر مبنای آن کلمات، LTK ها یعنی کلمات کلیدی دنباله دار را پیدا کنیم. در این مقاله برخی از ابزارهای مناسب برای انتخاب کلمات کلیدی دنباله دار بیان می شوند.
 ·  Translate
در این مقاله برخی از ابزارهای مناسب برای انتخاب کلمات کلیدی دنباله دار بیان می شوند. شاید کلمات کلیدی دنباله دار، سرچ کمتری در مقایسه با کلمات - آمازایران
1
Add a comment...

Amazon Iran

Shared publicly  - 
 

رفع خستگی کار با یوگا- یوگای کامپیوتر برای افراد پشت میز نشین
چه حسی در عضلات خود دارید؟ آیا به استراحت کوتاهی نیاز دارید؟. راه حل آن یوگا به شکل یوگای کامپیوتر است. انجام این حرکات فوق العاده راحت و بی دردسر است، اما در عوض بدن شما را آرام می کند و در وضعیتی مناسب قرار می دهد. کسانی که کارمند هستند و یا از این قبیل مشاغل دارند با انجام این حرکات یوگا و یا یوگای اداری، می توانند در طول روز با انرژی مثبت تری به کار خود ادامه دهند.
 ·  Translate
راه حل آن یوگا به شکل یوگای کامپیوتر است.انجام این حرکات فوق العاده راحت است، اما در عوض بدن شما را آرام می کند و در وضعیتی مناسب قرار می دهد- آمازایران
1
Add a comment...

Amazon Iran

Shared publicly  - 
 
شیر بادام نوشیدنی سالمی است که خواص زیادی برای سلامتی دارد. شاید برخی از افراد به علت مشکل عدم تحمل لاکتوز قادر به استفاده از شیر گاو نباشند. در این موارد می توانید به سراغ شیرهای گیاهی از جمله شیر بادام بروید. معمولاً افراد شیر بادام را همراه با عسل مصرف می کنند که البته با این کار واقعاً معجونی فوق العاده به دست می آید. در این مطلب برخی از خواص شیر بادام و معجون شیر بادام و عسل بیان می شود.
 ·  Translate
افراد شیر بادام را همراه با عسل مصرف می کنند که البته با این کار واقعاً معجونی فوق العاده به دست می آید. در این مطلب برخی از خواص شیر بادام- آمازایران
1
Add a comment...

Amazon Iran

Shared publicly  - 
 
با توجه به اهمیت انتخاب کلمات کلیدی از دیدگاه سئو، در این مقاله ابزار مفید گوگل کیورد پلنر برای پژوهش کلمات کلیدی معرفی می شود. همچنین نحوه استفاده از این ابزار مفید نیز بیان می شود.

گوگل شما را نمی شناسد و از شما نفرت ندارد! اگر در نتایج صفحات اول گوگل نمایش داده نمی شوید، به این معنی است که جایی از کار ایراد دارد و باید به فکر رفع اشکالات سئو باشید. موتورهای جستجو بر چه مبنایی یک وب پیج را رتبه بندی می کنند؟ موتورهای جستجو فاکتورهایی برای رتبه بندی دارند که ما می توانیم با رعایت آنها در صفحات اول نتایج دیده شویم. اما برای رسیدن به این نقطه ایده ال از کجا باید شروع کرد؟
 ·  Translate
1
Add a comment...

Amazon Iran

Shared publicly  - 
 
افزایش فالوور اینستاگرام با فالووورهای واقعی
همه چیز رو به فالوجت بسپار

تفاوت فالوورهای جذب شده توسط سیستم شما با دیگر فالوورها چیست؟
فالوجت یک سیستم فروش فالوور نیست و فروش بر پایه تعداد فالوور فقط نشان دهنده تضمینی بودن تبلیغات است . ربات افزایش فالوور واقعی اینستاگرام ، روزانه اکانت شما را به افراد واقعی زیادی معرفی می کند و اکثر این افراد از اکانت شما بازدید می کنند که این تبلیغات واقعی و معرفی اکانت به دیگران در اینستاگرام است نه خرید فالوور اما به دلیل واقعی بودن تبلیغات برخی از بازدیدکنندگان اکانت شما را فالو می کنند و ما تنها هزینه این افراد را از شما دریافت می کنیم و نه هزینه تبلیغات انجام شده!
followjet.com

 ·  Translate
1
Add a comment...

Amazon Iran

Shared publicly  - 
 

مطمئن باشید که صفحه کاری درست کرده اید نه صفحه شخصی. در اینستاگرام این امکان وجود دارد که صفحه شخصی یا صفحه کاری درست کنید. باید به سراغ گزینه درست بروید.

صفحه اینستاگرام برای شما چه کارکردی دارد؟ معرفی برند، فروش محصول، معرفی خدمات و یا به فکر افزایش فالوور هستید؟ قبل از اینکه پیامی منتشر کنید، باید استراتژی و اهداف شما مشخص باشد.

اجازه دهید تا عکس های شما در سایر شبکه های اجتماعی از قبیل فیسبوک، توییتر و پینترنست نیز به اشتراک گذاشته شود. بنابراین لازم است تنظیمات به اشتراک گذاری خود را اصلاح کنید.

برای عکس های خود تم مشخصی در نظر بگیرید. می توانید از فیلترهای یکسان استفاده کنید. با اینکار عکس های شما ظاهر یکسانی دارند، و همه جا معرف شما هستند. با اینکار فالوورهای شما هرجایی عکس های شما را ببینند، به یاد شما می افتند.

همان گونه که می دانید با استفاده از کد embed داخلی خود اینستاگرام، می توان عکس های اینستاگرام را در سایت یا وبلاگ هم قرار داد. پس این فرصت را از دست ندهید تا از این طریق هم ترافیک جذب کنید
....
ادامه در فالوجت......
 ·  Translate
آیا شما هم می خواهید که از اینستاگرام برای رونق کسب و کار خود استفاده کنید؟ به فروش بیشتر فکر می کنید؟ چه باید کرد؟ با توجه به اینکه اینستاگرام ، - فالوجت
1
Add a comment...

Amazon Iran

Shared publicly  - 
 
یکی از مسائلی که معمولاً افراد در بحث سئو با آن مواجه می شوند، موضوع مهم انتخاب کلمات کلیدی مناسب و تهیه لیست مناسب می باشد. در این مطلب گام های لازم برای بررسی و انتخاب بهترین کلمات کلیدی بیان می شود.
 ·  Translate
یکی از مسائلی که معمولاً افراد در بحث سئو با آن مواجه می شوند، موضوع مهم انتخاب کلمات کلیدی مناسب و تهیه لیست مناسب می باشد. در این مطلب گام های- آمازایران
1
Add a comment...

Amazon Iran

Shared publicly  - 
 
همه ما با اهمیت کلمات کلیدی آشنائیم. ساعت ها زمان می گذاریم تا لیستی از بهترین کلمات کلیدی را انتخاب کنیم. اما حال چگونه باید از این کلمات استفاده کنیم؟ در این مقاله برخی از فاکتورها و تکنیک های لازم برای استفاده از کلمات کلیدی در وردپرس بیان می شود. با رعایت این تکنیک ها، مقالات شما رتبه بهتری کسب خواهد کرد.
 ·  Translate
محل استفاده از کلمات کلیدی در وردپرس در وردپرس با استفاده از پلاگین هایی که برای سئو وجود دارد، به راحتی می توان از کلمات کلیدی استفاده کرد - آمازایران
1
Add a comment...

Amazon Iran

Shared publicly  - 
 
بسیاری از افراد ترجیح می دهند برای زیبایی پوست خود از مواد طبیعی استفاده کنند. اگر شما هم از طرفداران ماسک های طبیعی هستید و از طرفی به زیبایی پوست خود اهمیت می دهید با ما همراه باشید. ماسک های زیادی برای روشن کردن، لطافت و نرمی پوست وجود دارد که در ادامه برخی از آنها بیان می شوند.
ماسک جوانه گندم برای نرمی پوست

مواد لازم:

یک عدد زرده تخم مرغ

یک قاشق غذاخوری پودر جوانه گندم

طرز تهیه:
.....
ادامه در آماز ایران
 ·  Translate
ماسک های زیادی برای روشن کردن، لطافت و نرمی پوست وجود دارد که در ادامه برخی از آنها بیان می شوند. ماسک جوانه گندم برای نرمی پوست- آمازایران
1
Add a comment...

Amazon Iran

Shared publicly  - 
 
آیا زیاد عرق می کنید؟ به دنبال راهکاری برای رفع بوی بد عرق هستید؟ از طرفداران راهکارهای گیاهی هستید؟ در این مطلب گیاهان مفیدی برای رفع بوی عرق و خوشبوکردن آن معرفی می شود. با ما همراه باشید.
 ·  Translate
آیا زیاد عرق می کنید؟ به دنبال راهکاری برای رفع بوی بد عرق هستید؟ از طرفداران راهکارهای گیاهی هستید؟ در این مطلب گیاهان مفیدی برای رفع بوی عرق - آمازایران
1
Add a comment...
Amazon's Collections
Links