Profile cover photo
Profile photo
Tobiáš Vybíral
146 followers
146 followers
About
Posts

Post has shared content
BizFest 2016 již tuto sobotu 11.6. v Impact Hub Praha!

Přijďte si poslechnout přednášky odborníků z oblasti inovací (Design Thinking, Service design, Lean Startup), managementu (Organizace firem, firemní kultura, projektové řízení, recruitment) a obchod (Obchodní týmy, expanze malých a středních firem do zahraničí, CRM systémy pro malé s střední firmy). Odnesete si maximum praktických informací a minimum nudné teorie. Mimo jiné vás čekají workshopy Lean game a Inovační laboratoř.

Nultý ročník je zdarma, ale počet míst je omezen.
Zajistěte si své místo registraci na goo.gl/VJTHRR
Photo
Add a comment...

Post has shared content
Zase po roce s GUGem a všemi fanoušky Googlích technologiích. Letos na 10 místech. #GIOE
I letos můžete vyrazit na Google I/O Extended 2016
V ČR se pořádá 10 akcí pod záštitou +GUG.cz
Add a comment...

Post has shared content
Abyste se nenudili ani v listopadu, tak si +GUG.cz připravil zajímavé akce
Add a comment...

Post has shared content
Máme tu další hyperAkční týden ve světě technologií
Add a comment...

Post has shared content
Add a comment...

Post has shared content
Co zme pro Vás vykopali?

Ostravská pánev nabízí černouhelna témata jako internet tych věcí nebo jakýsi motor App Engine. V čechách zme vyrubali oblasti Arduino nebo těžký herní průmysl. Přivalí aj štajger ze Slovenska. Úderníky představíme postupně ať tu nesu namačkaní jak štajgři ve vytahové kleci. Tu máte prvního rubače.

http://www.devfest.cz/

#DevFestOva
Photo
Add a comment...

Post has shared content
DevFest!!!
„Zdarec. Letos zme se rozhodli zrobit DevFest (taka ta akce pro ajťaky) v Ostravě. Tož 21. listopadu nic neplanuj a doval do auly na baňske. Zduř.“ #devfestcz  
Add a comment...

Post has shared content
Chtěl bys ovládnout svůj telefon i jiným způsobem? Začni pro něj vyvíjet mobilní aplikace. V této sérii přednášek si postupně projdeme co obnáší vývoj pro OS Android, co je k tomu potřeba, kde najdete pomoc atp. Vysvětlíme si strukturu takové aplikace, na která zařízení můžeme cílit atp.Na sérii přednášek bude navazovat po novém roce StudyJam ve kterém se naučíte vytvořit svou první větší Android aplikaci.

Registrace: http://goo.gl/forms/b1UDlZ6ta0
Add a comment...

Post has shared content
#MobileMaster  - Chceš podobně jako GUG šířit technologie do svého okolí? Právě teď máš možnost pro to něco udělat a to přímo z pohodlí klávesnice či dotykové obrazovky. +SvětAndroida.cz  přichystal soutěž, jejímž smyslem je vytvořit krátký videonávod na využití libovolné mobilní aplikace z produkce Google. Soutěž běží až do 29.9. a každý měsíc se hraje o jeden Nexus 6. Víc info pod odkazem: http://www.svetandroida.cz/mobile-master-uvod-201506
Add a comment...

Post has shared content
GDG Prague a společnosti TP Vision (výrobce televizorů Philips) a Avast pořádají vývojářský hackathon. Během akce budeme vytvářet aplikace pro platformu Android TV. Autoři nejlepších aplikací vyhrají zajímavé ceny od společnosti TP Vision. TP Vision také marketingově podpoří vybrané aplikace nahrané do Google Play.

Zakliknout se zde nestačí, registrace nutná viz níže

Akce se koná v sobotu 13. června 2015 od 10:00 do 21:00 v kancelářích Avastu na Harfě. 

Harmonogram:
9:30 - Check-in
10:00 - Piotr Herod (TP Vision) bude mluvit o podpoře Android TV v televizorech Philips a plánech do budoucna (v angličtině)
10:30 - David Vávra (Google Developer Expert, Avast) bude mluvit o vývoji pro platformu Android TV včetně novinek z konference Google I/O
11:30 - Představení projektů, rozdělení do týmů
12:00 - Oběd sponzorovaný firmou TP Vision
12:30 - Hacking
18:00 - Večeře sponzorovaná firmou TP Vision
18:30 - Hacking, testování, příprava prezentací
20:00 - Prezentace aplikací, hlasování, vyhlášení cen
21:00 - Afterparty v nedaleké restauraci (nepovinná)

K dispozici budou různá Android TV zařízení a televize na testování. Během hackathonu můžete buď přidat podporu TV stávajícím Android aplikacím nebo vytvořit úplně nové aplikace. Mezi nejpopulárnější aplikace pro TV patří prohlížení video, audio a foto obsahu a také hry. Svoje aplikace také můžete propojit s chytrou domácností - k dispozici budou chytré žárovky Philips Hue a LIFX. Můžete si přinést i další vlastní hardware. 

Hackathon má kapacitu 30 účastníků. Pro účast na hackathonu je nutné znát základy vývoje nebo designu pro Android, znalost platformy Android TV nutná není. Můžete přijít i jen na úvodní přednášky, které mají větší kapacitu.

Registrace na hackathon a přednášku: https://goo.gl/GjyWIK
Registrace pouze na přednášku: https://goo.gl/S4WHFn

Těšíme se na vás!

Mediálním partnerem je +Dotekománie.cz 
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded