Profile cover photo
Profile photo
Rzepecki Auto Jabłonna
1 follower
1 follower
About
Rzepecki Auto Jabłonna's posts

Post has attachment
Demontaż nadwozia to nie tylko długi, ale i skomplikowany proces. Samochody składają się z wielu części i podzespołów, które z biegiem lat zużywają się i ulegają całkowitemu zniszczeniu. Specjalizujemy się w naprawie starych aut. Gwarantujemy, że dzięki naszym usługom Wasze auto, pomimo wieku, będzie działało jak nowe. Szczegółowy opis oferty dostępny jest na stronie internetowej: http://rzepeckiauto.pl/oferta/serwisprzeglady/.
Photo

Post has attachment
Najważniejsi są dla nas klienci, ich komfort oraz bezpieczeństwo. W związku z tym do wszystkich napraw używamy włącznie oryginalnych części lub części pochodzących od renomowanych firm. Zapraszamy: http://rzepeckiauto.pl/oferta/serwisprzeglady/.
Photo

Specjalnością naszego warsztatu są usługi związane z naprawą i renowacją zabytkowych samochodów. Jeżeli od zawsze marzyliście o posiadaniu klasycznego auta, to nasza oferta z pewnością spełni Wasze oczekiwania. Po więcej informacji zapraszamy na: http://rzepeckiauto.pl/.

Post has attachment
Mogłoby się wydawać, że najdroższe samochody to te, które nie dawno wykupione zostały z salonu. Naszej uwadze nie powinny również umknąć samochody kolekcjonerskie i zabytkowe, które często ze względu na swój wiek i niepowtarzalność również do najtańszych nie należą. Jeśli pragniecie, aby odnowić Wasze auto, zapraszamy! Więcej informacji znajduje się na stronie: http://rzepeckiauto.pl/. 
Photo

Post has attachment
Samochody zabytkowe to nie tylko niepowtarzalne pojazdy. Pamiętajmy również o tym, że ze względu na swój wiek wymagają odpowiedniej pielęgnacji, a także miejsca do ich przechowywania. Tylko dzięki temu unikniecie dalszych problemów dotyczących Waszego ulubionego samochodu. W celu uzyskania dodatkowych informacji zachęcamy do kontaktu: http://rzepeckiauto.pl/.
Photo

Post has attachment
Samochód dla wielu osób to nie tylko rzecz. Jest to także pasja, w którą inwestują często wysoką sumę pieniędzy. Warto więc wybrać firmę, która dokładnie wszystkim się zajmie! www.rzepeckiauto.pl
Photo

Post has attachment
W naszej firmie zatrudnieni są wykwalifikowani mechanicy, którzy odpowiednio zajmą się Waszym samochodem. Ponadto dysponujemy nowoczesnym i niezawodnym sprzętem, dzięki czemu możemy podjąć się nawet najtrudniejszych zleceń. Wasza satysfakcja jest dla nas najważniejsza! http://rzepeckiauto.pl/ 
Photo

Post has attachment
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów współpracujemy z wieloma producentami i dostawcami. Pozwala nam to dostarczać szereg części do aut zabytkowych. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług również właścicieli samochodów kolekcjonerskich. Dodatkowe informacje znajdują się na stronie: http://rzepeckiauto.pl/. 
Photo

Post has attachment
Planujecie wyjazd i obawiacie się zostawić swoje ulubione auto? W takim razie nasza oferta jest właśnie dla Was! Decydując się na nasze usługi możecie mieć pewność, że pojazd będzie miał ciepło i sucho. Nasza wykwalifikowana kadra pracowników wszystkiego dopilnuje. Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług: http://rzepeckiauto.pl/.
Photo

Post has attachment
Planujesz wyjazd i nie masz pomysłu, co zrobić ze swoim samochodem? Specjalnie dla Was prowadzimy przechowalnię, w której doskonale zadbamy o Wasze ulubione auto! Na stronie: http://rzepeckiauto.pl/ znajdziecie Państwo dodatkowe informacje. Chętnie udzielimy dodatkowych informacji również telefonicznie, zapraszamy!
Photo
Wait while more posts are being loaded