Profile cover photo
Profile photo
Turbojulita Regeneracja Turbosprężarek
2 followers
2 followers
About
Posts

Post has attachment
Obcy materiał, który dostał się do obudowy aluminiowej od strony doładowania lub żeliwnej od strony wydechowej bardzo często powoduje uszkodzenie układu wirującego. Dotyczy to koła kompresora lub koła turbiny. Dochodzi do wyłamania lub wygięcia łopatek, co w następstwie powoduje zablokowanie lub urwanie układy wirującego i zniszczenie elementów turbosprężarek. Na naszej stronie http://www.turbojulita.pl/porady znajdziecie porady jak zaradzać problemom.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Przypominamy, że posiadamy ponad dziesięcioletnie doświadczenie w serwisowaniu turbosprężarek. Nasze dotychczasowe doświadczenie pokazuje, że wiele problemów z podzespołami silnika ma swoje źródło w niedrożnym układzie wydechowym. Więcej informacji na ten temat umieszczonych zostało pod adresem: www.dpf-fap.pl.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt poprzez formularz dostępny na naszej stronie: http://www.turbojulita.pl/kontakt lub dzwoniąc na numer 608358981. Zawsze chętnie doradzamy naszym klientom oraz staramy się zapewnić obsługę najwyższej jakości. Zapraszamy również do zapoznania się z stroną: www.turbojulita.pl.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nieustannie staramy się poszerzać naszą ofertę, aby sprostać rosnącym oczekiwaniom klientów. Dzięki zespołowi, który posiada specjalistyczną wiedzę oraz bogate doświadczenie, jesteśmy w stanie zapewnić obsługę najwyższej jakości. W naszej pracy liczy się dla nas profesjonalizm oraz zapewnienie klientom kompleksowej obsługi. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną: www.turbojulita.pl.
Photo
Add a comment...

Czy wiecie, że odpowiednio dobrana sprężarka potrafi zwiększyć pojemność obrotową silnika? Od kilkunastu lat producenci prześcigają się we wprowadzaniu zmian, które mają na celu zwiększenie ekonomiki oraz wydajności jazdy. Pracujący u nas specjaliści pomogą Państwu w wyborze odpowiedniej turbosprężarki. Zapraszamy: http://www.dpf-fap.pl/.
Add a comment...

Nasze doświadczenie pokazuje, że prawidłowa obsługa filtra nastręcza kierowcom wiele problemów. Jeżeli nie wiedzą Państwo jak się do tego zabrać, to nie czekajcie i poprosicie o pomoc doświadczonych mechaników. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług: http://www.dpf-fap.pl/dpf-w-teorii/czy-warto-usuwac-dpf.
Add a comment...

Post has attachment
Większość współcześnie produkowanych samochodów osobowych wyposażona jest w turbosprężarki. Czy znasz podstawowe zalety takiego rozwiązania? Samochody wyposażone w turbosprężarki zużywają mniej paliwa, produkują mniej spalin oraz mają lepsze osiągi. Zapoznaj się z naszą ofertą turbosprężarek na stronie: http://www.turbojulita.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy wiesz, że ekolodzy polubili turbosprężarki? Silniki doładowane posiadające turbosprężarki obniżyły znacząco emisję szkodliwych substancji do atmosfery, stając się bardziej przyjaznymi dla środowiska. Zapoznaj się z naszą ofertą turbosprężarek na stronie: http://www.turbojulita.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Turbosprężarka to urządzenie składające się z turbiny i sprężarki, które osadzone są na wspólnym wale. Urządzenie to jest od wielu lat wykorzystywane przez producentów samochodów osobowych. Silniki spalinowe lub diesel dzięki turbosprężarce posiadają lepsze parametry pracy. Zapoznaj się z naszą ofertą turbosprężarek na stronie: http://www.turbojulita.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Turbosprężarka to zespół wrażliwy na odstępstwa od prawidłowych warunków eksploatacji. Jedną z najczęstszych przyczyn awarii turbosprężarek są uszkodzenia spowodowane przez zanieczyszczony olej, który może powodować powstanie głębokich rys na łożyskach. Turbosprężarka może zostać uszkodzona również przez ciało obce, które wpadło do układu wirującego. Równie niebezpieczne są przerwy w dostarczaniu oleju, które są przyczyną wypolerowania i wypalania powierzchni łożysk. Polecamy nasze profesjonalne usługi serwisowe: http://www.turbojulita.pl/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded