Profile cover photo
Profile photo
iran viza
About
Posts

Post has attachment
از ویژگی های بارز ایتالیا هنر و قدمت آثار تاریخی این کشور می باشد. ایتالیا صاحب معماری های صاحب سبک از بزرگترین هنرمندان دنیا می باشد که نگاه کردن به آن ها هر بیننده ای را انگشت به دهان می گذارد. این یکی از ویژگی های ایتالیا است که برای بسیاری از گردشگران جذابیت فراوانی دارد و به همین دلیل این کشور را تبدیل به یک کشور توریستی کرده است. یکی از انواع ویزا ایتالیا که بسیار مورد درخواست قرار می گیرد نیز ویزا توریستی ایتالیا می باشد.

https://iranviza.com/Propertydetail/3443-ویژگی-های-ایتالیا
Add a comment...

Post has attachment
کشور اسپانیا در جنوب غربی اروپا واقع شده است و یکی از ویژگی های اسپانیا این است که این سرزمین تقریبا از هر طرف به آب راه دارد. تنها قسمت کوچکی از آن که در غرب، به پرتغال و شمال غربی آن به فرانسه و آندورا محدود می شود.

https://iranviza.com/Propertydetail/3492-ویژگی-های-اسپانیا
Add a comment...

Post has attachment
دانستن ویژگی های انگلستان چه از لحاظ آب و هوا، آداب و رسوم، سیاست ها و چه از لحاظ کیفیت زندگی در این کشور برای مسافران و مهاجران این کشور مورد نیاز می باشد.

https://iranviza.com/Propertydetail/3515-ویژگی-های-انگلستان
Add a comment...

Post has attachment
گرجستان کشوری سبز و زیبا، در بین کوه های سر به فلک کشیده و شرقی ترین نقطه اروپا قرار دارد و به تازگی در حال پیشرفت و توسعه است، در حال حاضر به کشوری توریستی و پر مخاطب از طرف گردشگران قرار گرفته است. همچنین دارای آب و هوای مطلوب می باشد، که پوشش گیاهی مناسبی برای گرجستان ایجاد کرده است.
https://iranviza.com/visacountentdetail/3192-visa-گرجستان
Add a comment...

Post has attachment
پورتوریکو مجموعه ای از جزایر می باشد که در دریای کارائیب قرار دارد. برای سفر به این کشور باید ویزا پورتوریکو را تهیه کنید. پورتوریکو در ایران سفارت ندارد. پورتوریکو فقط در کشورهای شیلی، کاستاریکا، جمهوری دومینیکن، مکزیک، پاناما، پرتغال و اسپانیا سفارت خانه دارد. شما می توانید برای اخذ ویزای توریستی و تحصیلی پورتوریکو اقدام کنید.
https://iranviza.com/visacountentdetail/3199-visa-پورتوریکو
Add a comment...

Post has attachment
برای سفر به کشور ایتالیا باید نسبت به دریافت ویزای ایتالیا اقدام کنید، و حتما ویزای شنگن دریافت کنید. چند مورد ویزا برای ورود به ایتالیا وجود دارد،
https://iranviza.com/visacountentdetail/3207-visa-ایتالیا
Add a comment...

Post has attachment
امنیت بالای زندگی و طبیعت و شهری زیبا، اقتصاد رو به رشد و فرهنگی غنی سوئیس را به یکی از مکان های مورد علاقه برای مهاجرت و یا گردشگری و تحصیل تبدیل کرده است. مدت زمان دریافت ویزا سوئیس 10 روز کاری طول می باشد. افراد برای دریافت وقت سفارت، حتما باید از طریق تماس با سفارت قرار ملاقات حضوری بگذارند و شخصا در سفارت حضور پیدا کنند. تمام افرادی که متقاضی دریافت ویزا سوئیس می باشند و بالای 12 سال سن دارند باید مدارک خود را شخصا به سفارت ببرند و حتما در قرار ملاقات در سفارت حضور داشته باشند. ویزا سوئیس به چهار شکل ارائه می شود.

https://iranviza.com/visacountentdetail/3285-visa-سوئیس
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded