Profile cover photo
Profile photo
BIURCO - biuro, coworking i sale spotkań na godziny
About
BIURCO - biuro, coworking i sale spotkań na godziny's posts

Post has attachment
Rzecz o tym, że są coraz większe możliwości elastycznego korzystania z biura, nie tylko w znaczeniu biura wirtualnego. Realna powierzchnia, stanowiska pracy i sale spotkań - wszystko od ręki. Biurco znalazło się wśród rekomendowanych miejsc. http://www.rp.pl/Biznes/305069973-E-biuro-to-nie-tylko-dobry-adres.html#ap-1

Post has attachment
#Coworking dla prawnika. Coraz więcej młodych adwokatów i aplikantów adwokackich pracuje na własny rachunek korzystając z wolności, elastyczności i mobilności jaką daje samozatrudnienie. Niestety doświadczają też typowych mankamentów freelancerki. Czy zatem wzorem innych wolnych zawodów #prawnik może korzystać z coworkingu, aby osiągnąć idealny kompromis? Omówienie problematyki po konferencji w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie.

http://blog.biurco.pl/2017/04/coworking-dla-prawnika.html

Post has attachment

Post has attachment

Nowy rok - nowa strona. Responsywnie, przejrzyście, czytelnie i z nieco odświeżonym cennikiem. Odwiedź, zobacz! www.biurco.pl

Post has attachment
Idzie #nowe - nasz #coworking ma do zaoferowania #salakreatywna do wynajęcia na kilkudniowe cykle spotkań. Warsztaty twórcze, nietypowe szkolenia, praca w grupach, brainstorm - te wszystkie aktywności możesz zorganizować w nowej przestrzeni w centrum #Warszawa .

Post has attachment
Coraz więcej #coworking.u.. w #Poznań szykuje się kolejna przestrzeń dla młodych przedsiębiorców i #startup.ów - w pewnym zakresie dostępna nawet bezpłatnie. Twórcy liczą że stanie się nie tyle miejscem pracy co forum wymiany i wiedzy kreatywnych ludzi. No, zobaczymy. Póki co polecamy kameralny poznański coworking działający już od bardzo dawna, niemal tak długo jak nasze biurco - ParkIdea.

http://poznan.wyborcza.pl/poznan/1,36037,19777751,biurowiec-za-bramka-za-darmo-udostepni-miejsce-u-siebie.html

Post has attachment
Dla małych, rozwijających się firm, także #startup mamy w centrum Warszawy zupełnie niezależne pokoje biurowe - w pełni umeblowane, z internetem LAN i Wi-Fi. W ramach jednej opłaty dostęp do całego szeregu usług i udogodnień i oczywiście przynależność do naszej coworkingowej społeczności. Od ręki i na tak długo (lub krótko;) jak potrzeba. ( #Instantoffice jak #regus )

Nasz dostawca poczty elektronicznej ma dziś problemy techniczne i niestety od tej drogi kontaktu jesteśmy odcięci - maile w końcu przyjdą i na wszystkie odpowiemy, ale póki co pozostaje kontakt telefoniczny: 22 620 33 33.

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded