Profile cover photo
Profile photo
David “Meldon” Přikryl
37 followers
37 followers
About
Posts

Post has attachment

Post has attachment
The First Pro Tour
The First Pro Tour
magic.wizards.com

Post has attachment
Naprosto o ničem a klasická šablona. Chytrý pan ekonom povídá o tom, že máme rozbořit/přestavět stát a přenést zátěž na mizerně placenou většinu národa (či jakš takž ale zase pořád udržovanou ve strachu a stresu) a pomrkává, že není politik a jakože by ti politici měli konečně přestat sloužit vůli lidu a potěšit místo toho odborníky a investory. Přitom všechno podkládá vzory z východní Evropy kde mají stejné nebo ještě menší hovno. No jo západ je od nás ekonomicky daleko a hlavně to pak neštymuje když si rozřízneme koláč nákladů Němce a koláč co by chtěl pán naordinovat v Česku. V druhé půlce se to dá už poslouchat o něco víc...někdy

Post has attachment
Jsem nekuřák, jsem pro, aby si podnikatel (restauratér) určil jestli kouření ano a jestli ne. No ale v případě zaměstnavatele a zaměstnanců je tohle to víceméně šikana a arogance moci a diktátu sociálního inženýrství v "dobrodělání" s takovým nátlakem, že bych se nebál pojmu fašismu v rukavičkách nebo spíš boxerských rukavic.

Post has attachment
No kdyby radši dali ty peníze na rozvojový program nebo sami nějaký rozjeli. Nebo by je třeba mohli rozdat bezdomovcům a udělali by lépe. Místo toho utratí neuvěřitelnou částku, aby mohli přijmout zaměstnance, kteří jejíž devízou nebude nejideálnější předpoklad pro výkon práce, ale "jen" dostačující výsledky a hlavně správné pohlaví a původ. Rozumím tomu, že můžou zkusit utratit nějaký ten milion k zatraktivnění "technického" a dominantně mužského prostředí i pro ženy (nebo ta neatraktivnost a mentální blok již neexistuje?), ovšem když už chtějí diverzifikovat na základě rasy/původu, tak ať "protěžují" komunity jako takové a to už od základních škol...byť si stále myslím, že násilné tlačení lidí od basketbalových hřišť, kamarádů a dílen do knihoven a korporátů je chyba. 
Zrovnoprávňování takzvaně na konci řetězu je znevýhodňování těch co se po něm náročně dostali na druhou stranu a měli by po právu skončit jako "vítězové". Zanechává to pachuť, proti které ani celá mašinérie hysterického očerňování (ajajaj ten obrat) a hradba takzvaně politického korektního mlčení nic nezmůže. Spíše naopak.

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
bezvadná show

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded