Profile cover photo
Profile photo
OSK Dobra Szkoła
7 followers
7 followers
About
Posts

Post has attachment
OSK Dobra Szkoła to jedyne w Chełmie szkolenia z gwarancją przygotowania lub zwrot opłaty za egzamin
Add a comment...

Przygotowaliśmy dla Was szereg ofert oraz promocji z których zachęcamy do skorzystania:

GWARANCJA PROFESJONALNEGO PRZYGOTOWANIA DO EGZAMINU PAŃSTWOWEGO
Tylko u Nas gwarantujemy Ci najlepsze przygotowanie do egzaminu zarówno teoretycznego jak i praktycznego oraz zapewniamy pełną pomoc na każdym etapie szkolenia.

ZE ZNAJOMYMI TANIEJ
Poleć Nas swoim znajomym i namów ich na wspólny kurs. Możesz zabrać kolegę, koleżankę, sympatię czy kogoś z rodziny a będziesz czół większe wsparcie ale przede wszystkim możesz liczyć na bonifikatę pieniężną lub w miarę potrzeb dodatkowe lekcje gratis. (50zł rabat lub godzina przed egzaminem)
 
UCZYŁ SIĘ U NAS KTOŚ Z TWOJEJ RODZINY?
Jeśli był już ktoś u Nas z Twojej rodziny, a ty Nam się tym pochwalisz z pewnością możesz otrzymać dodatkową godzinę nauki gratis.
 
GRATISOWE LEKCJE
Zawsze możesz liczyć na nasze wsparcie, jeśli nie jesteś pewien posiadanych umiejętności a zegarek odliczający czas do egzaminu zdaje się tykać szybciej niż zwykle dodatkowe gratisowe zajęcia pomogą Ci w utwierdzeniu się we własnych umiejętnościach.
 
KURS EXPRESS
Sezon szpinakowy w Niemczech się zbliża?, Szwedzkie borówki już gotowe?, ale wcześniej wymarzyłeś sobie jeszcze zrobienie prawa jazdy, żeby jesienią nie kolidowało ci to ze szkołą lub pracą, u Nas szybki kurs zrobisz tak szybko jak tylko będziesz chciał i tak szybko jak to tylko będzie możliwe.

UCZNIOWIE I STUDENCI MAJĄ ZAWSZE LEPIEJ
Jesteś uczniem/studentem naszych szkół/uczelni lub wyjechałeś sprawdzić jak uczy/studiuje się w Lublinie lub innym mieście, zabierz ze sobą legitkę i zapisz się już dziś na kurs przygotowany specjalnie dla Ciebie (w zależności od potrzeb dodatkowe godzinki lub rabaty cenowe)

SYSTEM RATALNY
Nie musisz mieć pełnej kwoty od razu, u Nas jak w Media Markt – „Raty Totalne 0%”!!!
 
Oczywiście żadnego celu na kursie nauki jazdy nie da się zrealizować bez podjęcia współpracy, a więc potrzebne będzie również wasze pełne zaangażowanie oraz wykonanie określonej pracy.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded